Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24-99.5898.6997.7196.22100.5094.601000.23
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78100.9094.9798.7599.5993.92-95.55993.07
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27--93.0895.3194.22-99.1292.57981.60
4Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98--96.5197.0592.7299.7292.95968.55
5Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.4998.9197.68-----966.34
6Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36---90.7796.11-99.7892.45960.31
7Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.8597.9188.7490.2986.69-95.8689.28959.34
8Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16---98.56--94.32---950.22
9Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06----94.8390.9192.5995.92--92.07942.46
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.1187.3692.1763.0992.9073.0095.03-940.51
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.3995.5194.9786.0691.96--88.46931.76
12Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61-95.6791.6391.6294.0386.1096.2490.80930.94
13Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.6295.7390.1089.5091.59-94.3684.72928.50
14Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.2488.0785.5890.7192.15-92.7189.66921.87
15Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47-97.9894.70-95.0784.6697.40-921.67
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73---95.2889.1989.2089.2386.8195.9189.09914.29
17Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.4295.1290.5589.9940.91--87.82910.66
18Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44-----91.8092.1587.0390.5089.41905.05
19Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76-93.55--88.1979.8392.4387.19895.63
20Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02--85.6789.5692.8189.5194.4290.61886.84
21Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.7388.13--90.93--37.62886.08
22Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.0692.78-90.11----881.92
23Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.1888.4864.7269.5580.8576.58-77.06879.01
24Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85---81.0784.0689.98-90.9486.12874.07
25Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95----81.2589.8383.77871.33
26Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98----81.69-86.81869.31
27Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35-79.9881.4091.21-87.9686.37868.40
28Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.5784.2280.8980.1982.9277.6386.3576.68851.95
29Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35--77.0084.7388.4885.54-85.80846.12
30Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84-81.5582.7880.5681.1383.78-82.25844.94
31Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68-88.1373.2181.1683.9680.7490.4482.82840.70
32Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.8081.0477.2778.8684.1485.2081.2282.06829.64
33Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55-78.6379.7786.6973.7383.7680.35824.60
34Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58--83.4178.80-75.60-73.07819.01
35Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.4283.8976.1976.8182.0773.9383.8176.68814.73
36Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.1272.8379.1782.5583.5883.53-84.98810.08
37Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18--82.96--80.4769.8482.0474.53809.37
38Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30--78.1479.06--75.73806.49
39Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.0583.3278.2780.5682.8373.0279.0677.13798.23
40O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.1981.3389.2887.2786.78---797.61
41Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.3281.6582.2479.3582.26-82.76-794.55
42Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67-88.96---88.09-90.61793.74
43Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.5883.7774.9278.7479.2579.17--791.97
44Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.1886.2075.29-85.84--79.22781.93
45Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35-79.2181.8878.0878.87-75.4169.72780.55
46Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.5578.9576.7378.08-74.2784.4277.89775.31
47Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----72.4080.68-78.24-81.37772.64
48Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58-71.9471.43-66.2476.3566.24749.59
49Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53--53.4377.1171.81--78.27746.72
50Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.8478.44------740.65
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38---72.0372.4671.8168.47-71.87740.46
52Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15--93.7189.7493.28-95.8688.27729.80
53Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80------54.00-76.30-728.24
54Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.3772.1865.2668.0472.7570.23-73.33715.02
55Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35---80.72--75.95---714.19
56Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77----72.03-70.5077.6869.72712.63
57Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.2475.75--71.99-76.0870.92703.96
58Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.5967.7664.5466.2371.6263.4776.4167.44702.87
59Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34---69.55-69.01-73.39696.75
60Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.1969.6869.9661.3366.7261.3962.3843.83676.98
61Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24--------674.98
62Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31-----65.8063.0070.10---63.90671.05
63Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23-68.5164.30-59.26-67.12662.80
64Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.6562.3426.251.0033.0924.9941.6630.85635.56
65Hruban Jiří10000-------82.0780.40----73.9374.5172.3775.8787.5178.46625.12
66Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.7759.9960.66-60.60--60.35616.92
67Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02-63.36-47.2558.15-65.4759.97613.80
68Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------87.84-87.44---604.66
69Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24--74.7877.0078.6281.13---603.15
70Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64---98.33102.70---600.44
71Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.8790.82---87.99--594.11
72Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------100.1998.8695.97----578.91
73Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00--74.88--74.63--68.71551.13
74Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62---------90.71----545.56
75Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68------62.3066.44-68.29-540.71
76Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------92.4639.43---70.1786.56536.26
77Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97-54.9246.7557.1652.6846.4751.55-532.67
78Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.7257.27-52.3958.24--48.83526.55
79Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44--83.1476.14--83.70-521.71
80Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79------------518.99
81Filipiová Eva8208------100.65-102.40-----100.32-104.77-104.66512.80
82Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.1485.53------495.12
83Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95-69.69-76.42---484.45
84Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37---60.8457.53---60.86470.91
85Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27---------93.27465.50
86Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.5881.01------457.11
87Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----65.89-74.44--50.60450.13
88Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----71.22-75.01--76.18448.48
89Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----57.6852.2158.71--57.31439.57
90Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69-------------438.01
91Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87--------87.57----437.39
92Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----63.46-77.83--72.19419.47
93Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------416.83
94Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93------------412.99
95Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------78.45-----397.55
96Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40-------------77.25397.46
97Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50------------74.66388.79
98David Michal1000086.77----92.33-------101.57100.93----381.60
99Hanáčková Dominika856487.38------------93.08-96.48--95.36372.30
100Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------363.17
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19-----------75.29360.54
102Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------76.80------355.08
103Knápek Jiří10000-----61.6869.60-----76.4568.8776.08----352.68
104Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------345.63
105Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-----------86.69-320.26
106Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84-------52.87----310.07
107Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42-------------299.93
108Tomanek Daniel8834--------98.77-----96.88-97.49--293.14
109Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97-------290.99
110Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
111Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35------------279.34
112Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52-----65.08----270.01
113Souček Jan8156----87.4387.03-92.02-----------266.48
114Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-----------62.49-264.41
115Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45------66.91---261.77
116Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
117Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
118Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89--------251.00
119Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06-------------245.92
120Šimek Štěpán934660.02------------50.45-54.00-51.0527.31242.83
121Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10-------------242.60
122Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43-------------240.64
123Bernard Mikuláš1000074.27-85.24---------------79.15238.66
124Vlček Adam10000--75.34-----------77.17---82.51235.02
125Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
126Krupička Miroslav712266.57-------78.83------81.98---227.38
127Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37--------219.87
128Deck Molly8108--------------66.5374.82--77.82219.17
129Hejtmánková Marie8342----50.3754.39--------52.02---54.15210.93
130Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14------------203.26
131Ženčák Jaroslav7834---104.11--------------95.04199.15
132Kříž Radomír9051-------------62.82-73.41--62.57198.80
133Kostka Tomáš8834--97.10--93.87-------------190.97
134Starley Dominic861658.50----------------66.0262.63187.15
135Kubíček David10000----------------49.7668.9067.95186.61
136Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
137Šrámek Jaromír7575---------90.80---91.81-----182.61
138Drtilová Veronika8141----89.03--91.05-----------180.08
139Prokopová Miroslava7459-92.11-----------85.58-----177.69
140Doležal Milan868982.27----------------94.36-176.63
141Černohous Jaromír9661-----------------90.4485.42175.86
142Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
143Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75--------172.85
144Merva Adam9884-------88.13-82.22---------170.35
145Miča Jan9901---82.47-79.28-------------161.75
146Mílová Kristýna8564----75.78------85.74-------161.52
147Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
148Holinka David1000071.15-------------87.21----158.36
149David Roman8834-----76.7281.07------------157.79
150Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Mazák Šimon8696-------------90.73--62.08--152.81
152Richtr František9661--71.97------------76.61---148.58
153Hecl František1000064.97--------79.09---------144.06
154Badal František10000--------73.56---------68.52142.08
155Harapát Antonín 8834---------------68.32-72.98-141.30
156Richter David9262-------------56.9529.0655.23---141.24
157Krňávková Eva7459----65.66----------73.59---139.25
158Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99--------137.80
159Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28----------137.39
160Ozorovský Karol8980---67.13-66.29-------------133.42
161Král Libor8388----66.01-66.98------------132.99
162Rajnošek Samuel8696-------------73.84--49.58--123.42
163Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
164Nová Dana840837.39-46.90--34.73-------------119.02
165Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
166Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
167Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
168Smolík Jiří7995---------55.74---52.80-----108.54
169Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
170Špičáková Jitka8275---------103.41---------103.41
171Geletič František9091----75.4327.04-------------102.47
172Kubíček Petr9333---------98.26---------98.26
173Anderlová Monika8564------------------98.0898.08
174Jílek David9747-------97.89-----------97.89
175Kadidlo Jiří8689----------------97.74--97.74
176Anderlová Adéla8564------------------97.2697.26
177Planičková Lenka 8542---------------97.05---97.05
178Sléžková Anna733296.90------------------96.90
179Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
180Súč Jiří9679-----------54.32-42.41-----96.73
181Borák Martin9953------------------96.5696.56
182Neodertová Šárka8564-----94.89-------------94.89
183Fochler Petr10000---------------94.88---94.88
184Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
185Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
186Novák David10000-------------93.71-----93.71
187Žouželková Markéta7803-----45.33-----------48.23-93.56
188Neudertová Šárka8564--------92.79----------92.79
189Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
190Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
191Picková Stella731791.57------------------91.57
192Turek Josef9661---------------90.64---90.64
193Trojáková Martina847590.50------------------90.50
194Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
195Vošický Pavel8907-------------90.10-----90.10
196Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
197Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
198Urbášek Jan10000---------89.09---------89.09
199Krejčí Tomáš9051-----------------89.06-89.06
200Krantzler Marie-Stella7900---------------88.95---88.95
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Král Václav9402--88.81----------------88.81
202Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
203Fajfr František868988.67------------------88.67
204Jílková Radka856442.49-------46.08----------88.57
205Gebr Milan7216---------------88.19---88.19
206Štábl Patrik10000-----88.06-------------88.06
207Skálová Lenka7529---------------87.91---87.91
208Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
209Jendrišák Luboš9121-------------86.94-----86.94
210Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
211Radek Patrik1000085.93------------------85.93
212Hrdlička Miroslav9333---------85.73---------85.73
213Pánek Antonín9661---------------84.52---84.52
214Holinka David10000-83.97-----------------83.97
215Kouřilová Zuzana8141---------------83.86---83.86
216Jendrišák Milan9402-------------83.32-----83.32
217Sýkorová Lucie7511-------------82.87-----82.87
218Bárta Adam10000----------------81.79--81.79
219Planička Jiří9816---------------81.51---81.51
220Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
221Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
222Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
223Hrdlička Miroslav9661---------78.19---------78.19
224Richterová Ema8331---------------78.12---78.12
225Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
226Jecu Mikuláš8762------------------77.8277.82
227Hubáček Pavel8980-------------77.72-----77.72
228Mikšíková Petra7529---------77.67---------77.67
229Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
230Tkadlec Ondřej10000------------------76.9476.94
231Bittner Ondřej10000----------------76.85--76.85
232Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
233Valigura Jiří10000---------76.33---------76.33
234Malček Marek10000--76.01----------------76.01
235Šincl Martin1000075.79------------------75.79
236Paloncý Pavel9541-------------75.74-----75.74
237Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
238Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
239Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
240Petriková Miroslava7529------------74.62------74.62
241Štech Vít9816-----------------74.59-74.59
242Pernica Josef919274.57------------------74.57
243Gercis Nicolas10000------------73.85------73.85
244Sýkorová Olga7735-------------73.21-----73.21
245Nesporý Jan8540-----------------72.54-72.54
246Žalio Lucie770172.44------------------72.44
247Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
248Chudý Karel9541------------------71.1171.11
249Březinová Soňa8408-----------------69.67-69.67
250Málková Amálie7701------------69.46------69.46
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
251Kamlar Marek919268.71------------------68.71
252Pernica Albert980467.87------------------67.87
253Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
254Běhal Radomír7662------------------67.4467.44
255Turek Václav9346---------------67.28---67.28
256Bednářová Monika7529--------67.23----------67.23
257Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
258Hanák Adam10000------------------67.0067.00
259Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
260Bednářová Martina8108------------------66.9366.93
261Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
262Sléžka Michal947166.73------------------66.73
263Matura Pavel1000066.12------------------66.12
264Pospíšil Jakub10000-----66.12-------------66.12
265Balbín David9524------------------65.9865.98
266Nesporý Šimon10000-----------------65.86-65.86
267Heřmánek Tomáš9192-----------------65.75-65.75
268Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
269Hroch Václav9901------------------64.1564.15
270Tichý Viktor8616----------------63.91--63.91
271Makešová Marta8208---------------63.33---63.33
272Hejtman Ivo10000------------------62.4462.44
273Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
274Stejskalová Klára 8331---------------61.54---61.54
275Janda Marek10000------------------61.1161.11
276Borek Petr854060.93------------------60.93
277Maliňák David9121----------60.23--------60.23
278Heverová Markéta8564------59.75------------59.75
279Kopa David 10000---------------59.56---59.56
280Konrád Josef9121------------------59.4059.40
281Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
282Hrochová Kateřina7735------------------59.0859.08
283Klein Petr9610------58.18------------58.18
284Jendrišák Vít9333-------------57.95-----57.95
285Paraska Lucie787257.58------------------57.58
286Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
287Lolek Michal9816-----57.01-------------57.01
288Brokeš Tomáš9541--------56.55----------56.55
289Bank Jan9402------------56.50------56.50
290Tůma Jakub9346----------------56.39--56.39
291Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
292Janečka Jiří9884-----55.41-------------55.41
293Petrik Jan8689------------55.31------55.31
294Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
295Pírková Aneta833153.31------------------53.31
296Žouželková Amálie8331-----------------53.31-53.31
297Pavlas Jiří9402-----53.08-------------53.08
298Borek Viktor1000052.32------------------52.32
299Horníček Zdeněk9346------52.05------------52.05
300Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
301Berka Robert8689---------------51.18---51.18
302Málek Martin9471-------------50.63-----50.63
303Stöhr Ondřej9816------------------49.4649.46
304Janků Marian919249.35------------------49.35
305Mareš Karel774849.35------------------49.35
306Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
307Paulus Roman9121-------------48.92-----48.92
308Melicharová Michaela8208-----------------48.78-48.78
309Hořava Lukáš9747------------------48.4548.45
310Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
311Chmelař Adam9346----------------47.38--47.38
312Šincl Filip1000047.29------------------47.29
313Habigerová Jana8564--------46.08----------46.08
314Kunčar Jakub8907------------------45.1645.16
315Žižlavská Marie8564---------------44.68---44.68
316Valenta Jakub9661------------------44.4044.40
317Pešík Michal9953-------------44.40-----44.40
318Malashenko Ivan9524------44.14------------44.14
319Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
320Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
321Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
322Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
323Šerý Ondřej9541-------------40.16-----40.16
324Sovadinová Ivana8141-------------36.91-----36.91
325Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
326Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
327John Josef9901---------------35.73---35.73
328Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
329Bartoňová Michaela7511------31.71------------31.71
330Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
331Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
332Balar Pavel8762--------30.14----------30.14
333Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
334Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
335Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
336Beneš Marek1000025.50------------------25.50
337Genčurová Zuzana8342---------22.55---------22.55
338Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
339Pávek Šimon9524------11.66------------11.66
340Hubáček Matěj10000-------------11.44-----11.44
341Genčur Antonín---------1.00---1.001.001.00--1.005.00
342Hajzler Nikolas9901------4.17------------4.17
343Mikula Martin10000------------------3.003.00
344Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
345Svrčinová Šárka8006------------------1.031.03
346Svrčina David8980------------------1.001.00
347Špunda Štěpán10000------------------1.001.00
348Roučka Ondřej1.00------------------1.00