Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček - prcek 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Wiedermann Štěpán1410116.46117.50118.20123.21120.54129.93124.52128.94110.76124.82126.52-138.18130.49132.11132.91131.56126.051301.51
2Navrátil Jan1540--112.33127.88125.26-123.16121.23135.87124.38126.92122.19132.29127.16127.15130.92128.01-1285.84
3Mangl Jaroslav1160129.66124.80126.21126.22128.22-127.47130.3033.92125.64-124.96-130.64124.46-127.74125.431277.54
4Stöhr Sebastián1350129.56-117.10124.89--123.42-131.96125.07-124.65--126.74130.81127.42125.681270.21
5Picková Stella1340-125.60126.76127.28124.13130.63122.26-36.99122.64116.59133.00-129.90126.31---1268.50
6Adam Oliver1290121.31-119.51121.51121.05127.85121.21125.1837.02123.45132.34121.22131.56-123.10128.59122.19124.521260.27
7Režňák David1350-110.10113.60117.25119.08119.98120.43124.1538.17124.16123.72118.46127.50122.35126.23130.40127.23124.211250.39
8Stöhr Dominik1410130.62--122.46-129.78117.68119.81110.23119.77117.90117.50121.57-129.50124.27-124.981240.67
9Janů Věra1360-119.87118.66121.84122.06127.45--38.07122.40125.98121.76-123.99122.97122.99120.75122.271233.71
10Navrátilová Ester1450---122.56----132.97123.45124.27117.87117.92120.70121.01124.97120.92-1226.64
11Stöhr Kristián1290119.21-117.34119.14-125.44117.45-36.52119.22122.47116.67127.13-120.87124.99121.71119.391219.57
12Šťastná Ludmila1390112.57107.80108.06112.79113.06116.84111.57113.79125.00116.24115.95109.96123.63117.63112.18116.58113.48-1172.20
13Kříž Jakub1410--116.46115.90116.00110.71113.18-122.90116.12116.48113.92117.95113.67106.94108.62104.28-1162.57
14Mazák Šimon1160-115.58113.31112.82112.66120.19109.46-117.62112.43119.36---113.01119.84-110.611156.82
15Rajnošek Matouš1200104.92101.48107.84108.19109.19113.97107.26110.15118.91108.78112.68103.58119.43105.63115.22116.64114.19115.471145.84
16Malec Tomáš1540--94.53--114.43111.25-116.21115.27118.67111.81--116.99122.57108.08109.391144.66
17Jílková Anna1450114.21103.84107.69105.3298.5899.4597.55109.75120.13110.28113.77111.70113.59110.49106.33120.64112.22111.011138.04
18Melicharová Maja1480115.35-109.56107.36112.15113.23-111.51121.68111.44113.79110.48115.29----112.221137.15
19Urbášková Adina1450--122.70125.93--118.99-130.76---119.31126.19129.85133.85-129.251136.82
20Hejtmánková Eva1480108.55108.53107.09108.89104.67113.79102.22111.68111.69-107.08113.03108.22110.58111.34112.62120.23107.801122.40
21Rýznar Zbyslav1350-105.23114.02109.39112.47105.05102.92-112.99102.06106.66-104.82108.26109.52103.49107.0795.461090.66
22Rajnošek Samuel1160104.86102.64--102.57112.80--115.47-108.62106.00106.83-109.35--111.281080.42
23Diblík Robin120099.56102.23106.14101.73108.92108.52105.13106.96118.01106.48103.10-------1067.21
24Žouželka Adam1350109.09101.10-101.70103.3994.77104.00-111.14104.14-109.40100.59112.99---106.731063.69
25Adam Nikolas1410104.24-103.02104.96100.4199.5294.1497.98108.41-103.10---106.42104.7498.34100.381035.20
26Hevera Jakub1290105.8597.41101.69106.50103.87100.68---101.80105.81-103.59105.94----1033.14
27Rýznar Ctibor1200-95.65101.7499.21101.50103.79--105.30101.25104.67-102.3399.62-107.28-91.431026.70
28Wiedermann Jiří129093.70101.5996.61102.05101.6094.9496.35-109.37-112.5299.09-103.18-98.1797.6288.051021.79
29Melichar Jan1540111.85-104.84100.3197.3599.8789.1888.4177.7887.67-87.5894.76----99.91974.16
30Navrátil David1540----93.11-95.9999.3095.81106.81108.67104.11103.85--112.52--920.17
31Macek Martin120095.5286.7584.6584.67-88.4081.3586.0692.9292.2080.7083.0389.6186.9091.91-96.2396.33916.77
32Jílková Madlen152093.8086.8784.3283.5087.0881.8686.9986.3671.0483.5193.7892.1798.1787.85--91.7188.90907.32
33Šťastná Jana1520-92.77-96.2595.4290.1398.50-94.93101.69-99.46-103.01----872.16
34Jurková Tereza1360-116.08118.43120.89-118.83118.21--121.53------119.97-833.93
35Šťastný Matěj1350---96.94-111.18---101.05-102.80-107.70104.60105.0498.34-827.65
36Jílek Jonáš1690-81.8878.6190.7390.96-55.4984.5977.3266.5467.1470.64------763.91
37Genčur Antonín1350-108.93112.75107.09109.68111.54-----105.2297.59-----752.82
38Moravec Mikuláš1120101.7494.0294.4290.24-95.7094.19--86.58--------656.87
39Klimešová Anna1480---96.96--92.5198.67-94.98----107.18-110.90-601.20
40Kušíková Viktorie1480106.26------101.98-----86.03101.20-94.49106.57596.53
41Kříž Sebastien1200--106.77-107.83111.51103.28-116.26---------545.65
42Zavřelová Zuzana142098.35---91.7889.4786.4388.8981.36---------536.28
43Janda Šimon1410112.00104.91-103.74103.48110.94------------535.07
44Valouch Josef120094.51100.1887.25107.85103.32-------------493.12
45Valouch Michal1290101.1890.8295.6596.5492.05-------------476.23
46Ondruchová Markéta1360114.10-114.22-----119.83112.24--------460.39
47Málková Amálie1340-----111.55111.41---112.32112.02------447.30
48Matějová Meda1710--78.7371.1678.34-67.5265.99------70.22---431.95
49Felgr Jan1240-------108.17-98.68102.93-100.61-----410.39
50Kučerová Nela1390------89.1695.25-104.04107.35-------395.80
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Knápková Rozálie1340-123.82122.38125.18--------------371.39
52Voglová Veronika1420103.74-93.01--89.54--82.52---------368.82
53Žižlavská Šarlota1640----------86.7187.9898.49---86.46-359.64
54Žižlavská Charlota1640--73.25-88.8697.10--------79.14---338.35
55Totínová Ema1520----105.33----105.62---117.58----328.53
56Vondálová Eva1450------58.51--91.20--92.04---79.82-321.57
57Fojt Jakub1290---102.1998.79106.24------------307.23
58Felgrová Lucie1320-------70.29-73.8172.58-73.96-----290.64
59Genčurová Linda1390--100.74-90.9897.05------------288.77
60Pořízka Jáchym1350----------124.05-128.54-----252.59
61Valenta Matyáš1610--71.34-82.94---------77.53---231.81
62Janda Samuel1350---82.4578.5967.63------------228.67
63Picková Beáta1390115.06---109.36-------------224.42
64Ševčíková Laura1360-----108.77112.65-----------221.42
65Opluštělová Nela1360--------104.94----114.45----219.39
66Pavlasová Anděla1390-----110.83105.79-----------216.62
67Minář Michal1240-----107.98107.14-----------215.12
68Zavičáková Ema1340--104.17108.42--------------212.59
69Bendová Kristina1360--------103.11----102.11----205.22
70Karger Matěj1290-----100.88103.92-----------204.81
71Pavlasová Magdaléna1320-----106.1298.26-----------204.38
72Hudos Josef1160-----103.8199.45-----------203.26
73Březina Theodor1470--------99.53---102.37-----201.90
74Horáková Lucie1520----------94.98-106.91-----201.89
75Davidová Natálie1390-----92.71106.71-----------199.42
76Diblíková Barbora1480--101.37------93.08--------194.46
77Bartošová Tereza1360-----90.71101.58-----------192.28
78Michlovská Rozálie1450-------84.33------106.17---190.49
79Horáková Alena1450----------90.77-89.06-----179.83
80Kratochvílová Lila152096.02----------------82.04178.06
81Totín Petr1350----78.46--------90.89----169.35
82Hejtmánková Anna1420---80.74------88.57-------169.30
83Kolčavová Sára1520---66.93---------75.71----142.64
84Vogl Robert147092.24-42.18---------------134.41
85Švestková Adéla1450------127.54-----------127.54
86Poštulková Amálie1420-----------------126.22126.22
87Zavičáková Viktorie1450---125.74--------------125.74
88Švestková Johana1360------125.12-----------125.12
89Makešová Viktorie1520-----------------124.56124.56
90Gebrová Eliška1320121.68-----------------121.68
91Bednářová Magdalena1420--------120.40---------120.40
92Zemanová Zora1360118.08-----------------118.08
93Hagarová Victoria1340116.61-----------------116.61
94Říha Filip1240-------114.89----------114.89
95Michlovská Rozárie1480---------------114.87--114.87
96Hagar Alex1350114.55-----------------114.55
97Michlovský Antonín1200----------113.30-------113.30
98Moravcová Sofie1320-113.08----------------113.08
99Klein Radim1160------112.59-----------112.59
100Genčuk Antonín1350--------112.56---------112.56
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Macháček Ondřej1290111.22-----------------111.22
102Nový Jáchym1470110.65-----------------110.65
103Bednářová Nikola1390-----------------110.17110.17
104Heverová Elena1340----------109.39-------109.39
105Štelc Šimon1540------------107.99-----107.99
106Hýbl Šimon1410107.87-----------------107.87
107David Josef1160------107.62-----------107.62
108Jakob Jindřich1160---107.48--------------107.48
109Hatalová Magdaléna1340---------------107.20--107.20
110Grúz Jonáš1350107.01-----------------107.01
111Kaplánek Dominik1240106.67-----------------106.67
112Opluštilová Nela1360--------------106.44---106.44
113Jonášová Julie1570105.04-----------------105.04
114Ženčák Eda1570104.48-----------------104.48
115Špička Filip1350----------------104.16-104.16
116Foit Jakub1290104.02-----------------104.02
117Vala Jakub1290-103.91----------------103.91
118Švestková Eliška1320------103.69-----------103.69
119Gettin Magdalena1420103.54-----------------103.54
120Maliňák Dominik1470----------103.52-------103.52
121Urbášek Martin1540-----------------103.10103.10
122Jalamas Petr1290---102.48--------------102.48
123Kratochvílová Evelína1480102.32-----------------102.32
124Kobza Jan1350------102.22-----------102.22
125Směšný Jakub1540102.12-----------------102.12
126Trojek Vilém1290101.82-----------------101.82
127Heger Matyáš1160------101.22-----------101.22
128Kadzer Daniel1160---100.90--------------100.90
129Faltulová Eliška1360------100.89-----------100.89
130Hanték Sebastian1290--100.46---------------100.46
131Ozorovská Anežka1570100.37-----------------100.37
132Příhoda Tobiáš1120---99.24--------------99.24
133Pírek Antonín112099.08-----------------99.08
134Davidová Rozárka1450------99.06-----------99.06
135Chamlar Matyas141098.39-----------------98.39
136Gruz Mikuláš154098.28-----------------98.28
137Mišněvová Natálie1320------98.09-----------98.09
138Kubíček Václav1470---97.89--------------97.89
139Ozorovský Jiří135097.86-----------------97.86
140Motl Kryštof1240-97.48----------------97.48
141Berková Helena1340-----------------96.7196.71
142Banková Barbora1340-----------------96.2796.27
143Rousková Nela1450----96.22-------------96.22
144Zajícová Nina1390------------96.04-----96.04
145Nečas David124095.65-----------------95.65
146Kos Jan1200------95.62-----------95.62
147Vašíčková Zoja1390------95.41-----------95.41
148Bláhová Viktorie1360-94.88----------------94.88
149Procházková Elena1360------94.68-----------94.68
150Špička Adam1290----94.57-------------94.57
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
151Gebauer Jan120093.92-----------------93.92
152Koryťák Petr1120------93.65-----------93.65
153Bundilová Eliška1340---91.70--------------91.70
154Kocourková Kateřina1480----------91.48-------91.48
155Šlésinger Lucas1410------91.24-----------91.24
156Bednaříková Emilka1420------90.82-----------90.82
157Krobotová Vivien1420------90.69-----------90.69
158Podkopajev Daniil1350-----90.27------------90.27
159Kobzová Kristýna1360------89.85-----------89.85
160Kvapil David1160---------------89.14--89.14
161Prokop Matěj1160-----89.10------------89.10
162Kratochvíl Oliver135088.73-----------------88.73
163Paraska Terezie136087.69-----------------87.69
164Vicencová Nicol1480------87.54-----------87.54
165Vilda Jonáš135087.20-----------------87.20
166Kluka Matyáš1350-----87.04------------87.04
167Matych Marek1350-----87.04------------87.04
168Máj Marek1160------86.93-----------86.93
169Divišová Klárka1420------------86.61-----86.61
170Trojek Karel116086.61-----------------86.61
171Paraska Lucie134085.66-----------------85.66
172Janda Petr1610---85.47--------------85.47
173Vémola Jan1120---85.16--------------85.16
174Boušková Aneta1390------84.96-----------84.96
175Drábek Jan1200---84.78--------------84.78
176Postulková Barbora1360-----------------82.6282.62
177Vašíček Šimon1610-----------81.42------81.42
178Krobot Nikolas1240------80.00-----------80.00
179Mazák Matouš1290---------------79.86--79.86
180Augustýnová Tereza132078.10-----------------78.10
181Turková Viktorie1520---75.87--------------75.87
182Charvátová Emma1570-------73.64----------73.64
183Kolčavová Ester1640---72.15--------------72.15
184Zapadlo Filip1610--------69.11---------69.11
185Kuchtík Gabriel1240------60.38-----------60.38
186Kobylková Tereza1360------57.24-----------57.24
187Němcová Eliška1340------56.40-----------56.40
188Keprt Adam1200----52.57-------------52.57
189Žanda Matyáš1200----52.54-------------52.54
190Žižlavská Laura1710--49.07---------------49.07
191Valentová Miriam1520--43.56---------------43.56