Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-----------499.32
2Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.06----------497.81
3Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-----------493.62
4Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16----------486.78
5Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-----------484.98
6Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.57----------484.71
7Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.27----------475.92
8Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06-----------474.58
9Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.86----------471.00
10Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.94----------464.31
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.37----------461.21
12Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-----------460.98
13Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39------------460.93
14Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.36----------459.76
15Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.73----------457.36
16Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62--------------454.85
17Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73----------454.45
18Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44----------452.75
19Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.38----------444.22
20Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.31----------443.59
21Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.16----------439.77
22Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.24----------438.04
23Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69-------------438.01
24Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79------------435.94
25Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.37----------435.62
26Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.38----------433.81
27Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75----------431.52
28Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.33----------430.80
29Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------------429.38
30Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.17----------428.25
31Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23----------426.55
32Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.40----------425.71
33Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.24----------417.22
34Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------416.83
35Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97----------416.29
36Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81------------415.98
37Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.61----------413.76
38Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.90----------408.63
39Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.90----------406.11
40Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38------------405.53
41Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35----------405.48
42Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.05----------392.22
43Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.56----------390.93
44Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80----------390.92
45Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55----------389.46
46Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----------387.59
47Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56----------383.85
48Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.06----------380.08
49Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.64----------377.63
50Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.28----------375.60
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27----------372.23
52Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78----------371.59
53Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.78----------370.77
54Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------363.17
55Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52------------359.08
56Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-----------357.93
57Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.44----------356.63
58Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.51----------354.16
59Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93------------350.30
60Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87-------------349.82
61Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.96----------349.73
62Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51----------349.62
63Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.23----------345.83
64Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------345.63
65Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68-----------343.68
66Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31------------342.28
67Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80----------333.59
68Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.19----------325.26
69Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.47----------321.36
70Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40--------------320.21
71Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------------319.10
72Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.90----------318.46
73Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50-------------314.13
74Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61--------------311.44
75Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54----------302.83
76Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42-------------299.93
77Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.35----------299.48
78Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84----------297.77
79Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.21----------297.23
80Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19------------285.25
81Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04-------------283.89
82Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
83Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35------------279.34
84Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74-------------278.28
85Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.16----------277.91
86Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-----------277.82
87Souček Jan8156----87.4387.03-92.02-----------266.48
88Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99------------265.96
89Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----------259.20
90Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
91Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84------------257.20
92Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22----------256.10
93Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
94Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82------------252.35
95Šimek Šimon980474.2788.5384.84----------------247.64
96Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06-------------245.92
97Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10-------------242.60
98Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43-------------240.64
99Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
100Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-------------233.57
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74-------------231.31
102O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.97----------228.27
103Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----------226.07
104Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.64----------222.38
105Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92------------215.02
106Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----------213.66
107Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----------205.99
108Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52----------204.93
109Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14------------203.26
110Filipiová Eva8208------100.65-102.40----------203.05
111Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-------------201.92
112Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41-------------197.29
113Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02----------195.00
114Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45----------194.86
115Kostka Tomáš8834--97.10--93.87-------------190.97
116Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
117Janů Libor9121----89.72---93.07----------182.79
118Drtilová Veronika8141----89.03--91.05-----------180.08
119David Michal1000086.77----92.33-------------179.10
120Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
121Felgrová Alena8141------83.2781.81-----------165.08
122Hruban Jiří10000-------82.0780.40----------162.47
123Miča Jan9901---82.47-79.28-------------161.75
124Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
125Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
126David Roman8834-----76.7281.07------------157.79
127Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
128Felgr Petr9471------76.5475.60-----------152.14
129Ženčáková Barbora834269.32-79.18----------------148.50
130Krupička Miroslav712266.57-------78.83----------145.40
131Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28----------137.39
132Ozorovský Karol8980---67.13-66.29-------------133.42
133Král Libor8388----66.01-66.98------------132.99
134Knápek Jiří10000-----61.6869.60------------131.28
135Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
136Nová Dana840837.39-46.90--34.73-------------119.02
137Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
138Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
139Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
140Bartoš Antonín8762--37.8771.98---------------109.85
141Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
142Hejtmánková Marie8342----50.3754.39-------------104.76
143Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
144Geletič František9091----75.4327.04-------------102.47
145Tomanek Daniel8834--------98.77----------98.77
146Jílek David9747-------97.89-----------97.89
147Sléžková Anna733296.90------------------96.90
148Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
149Neodertová Šárka8564-----94.89-------------94.89
150Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
152Neudertová Šárka8564--------92.79----------92.79
153Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
154Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
155Prokopová Miroslava7459-92.11-----------------92.11
156Picková Stella731791.57------------------91.57
157Trojáková Martina847590.50------------------90.50
158Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
159Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
160Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
161Král Václav9402--88.81----------------88.81
162Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
163Fajfr František868988.67------------------88.67
164Jílková Radka856442.49-------46.08----------88.57
165Merva Adam9884-------88.13-----------88.13
166Štábl Patrik10000-----88.06-------------88.06
167Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
168Hanáčková Dominika856487.38------------------87.38
169Šťastný Antonín995337.54------49.27-----------86.81
170Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
171Radek Patrik1000085.93------------------85.93
172Jařabáčová Ivana7872--------84.10----------84.10
173Holinka David10000-83.97-----------------83.97
174Doležal Milan868982.27------------------82.27
175Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
176Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
177Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
178Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
179Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
180Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
181Malček Marek10000--76.01----------------76.01
182Šincl Martin1000075.79------------------75.79
183Mílová Kristýna8564----75.78--------------75.78
184Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
185Vlček Adam10000--75.34----------------75.34
186Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
187Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
188Pernica Josef919274.57------------------74.57
189Badal František10000--------73.56----------73.56
190Žalio Lucie770172.44------------------72.44
191Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
192Richtr František9661--71.97----------------71.97
193Holinka David1000071.15------------------71.15
194Kamlar Marek919268.71------------------68.71
195Pernica Albert980467.87------------------67.87
196Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
197Bednářová Monika7529--------67.23----------67.23
198Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
199Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
200Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Sléžka Michal947166.73------------------66.73
202Pospíšil Jakub10000-----66.12-------------66.12
203Matura Pavel1000066.12------------------66.12
204Krňávková Eva7459----65.66--------------65.66
205Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
206Hecl František1000064.97------------------64.97
207Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
208Borek Petr854060.93------------------60.93
209Šimek Štěpán934660.02------------------60.02
210Heverová Markéta8564------59.75------------59.75
211Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
212Starley Dominic861658.50------------------58.50
213Klein Petr9610------58.18------------58.18
214Paraska Lucie787257.58------------------57.58
215Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
216Lolek Michal9816-----57.01-------------57.01
217Brokeš Tomáš9541--------56.55----------56.55
218Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
219Janečka Jiří9884-----55.41-------------55.41
220Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
221Pírková Aneta833153.31------------------53.31
222Pavlas Jiří9402-----53.08-------------53.08
223Borek Viktor1000052.32------------------52.32
224Horníček Zdeněk9346------52.05------------52.05
225Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
226Mareš Karel774849.35------------------49.35
227Janků Marian919249.35------------------49.35
228Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
229Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
230Šincl Filip1000047.29------------------47.29
231Habigerová Jana8564--------46.08----------46.08
232Žouželková Markéta7803-----45.33-------------45.33
233Malashenko Ivan9524------44.14------------44.14
234Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
235Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
236Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
237Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
238Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
239Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
240Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
241Bartoňová Michaela7511------31.71------------31.71
242Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
243Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
244Balar Pavel8762--------30.14----------30.14
245Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
246Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
247Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
248Beneš Marek1000025.50------------------25.50
249Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
250Pávek Šimon9524------11.66------------11.66
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
251Hajzler Nikolas9901------4.17------------4.17
252Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
253Roučka Ondřej1.00------------------1.00