Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28------------400.49
2Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--------------397.46
3Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07------------393.37
4Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.62------------390.79
5Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.17------------389.44
6Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08---------------388.40
7Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.08------------387.31
8Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.54------------378.52
9Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.01------------373.14
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.02------------372.85
11Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62--------------371.21
12Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39------------370.14
13Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.30------------367.91
14Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65------------367.54
15Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.79------------366.50
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09------------366.39
17Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------363.17
18Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.62------------360.24
19Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52------------359.08
20Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.91------------354.26
21Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.50------------353.81
22Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.44------------352.80
23Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27------------352.61
24Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69-------------352.37
25Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87-------------349.82
26Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79------------349.60
27Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-------------349.50
28Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33-------------348.77
29Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------------347.98
30Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------345.63
31Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------343.47
32Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-------------342.29
33Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.51------------341.92
34Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.14------------338.76
35Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88-------------336.14
36Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81------------335.90
37Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.42------------335.68
38Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79-------------332.98
39Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.00------------328.73
40Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38------------326.57
41Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.12------------325.95
42Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.59------------323.40
43Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40--------------320.21
44Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------------319.10
45Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-------------315.38
46Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.61------------314.76
47Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50-------------314.13
48Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-------------313.53
49Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-------------313.15
50Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61--------------311.44
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11------------309.29
52Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.18------------305.65
53Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77------------304.99
54Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.23------------301.34
55Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.25------------300.73
56Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.53------------298.99
57Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13-------------298.81
58Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19------------285.25
59Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04-------------283.89
60Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93------------283.78
61Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
62Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.78------------281.32
63Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.24------------281.09
64Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.04------------279.79
65Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74-------------278.28
66Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31------------276.10
67Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32-------------275.96
68Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.00------------274.41
69Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-------------271.43
70Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.74------------271.00
71Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43------------267.19
72Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67-------------266.79
73Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99------------265.96
74Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.34------------263.88
75Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.29------------258.31
76Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
77Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84------------257.20
78Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.04------------257.17
79Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
80Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.63------------253.47
81Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42-------------248.83
82Šimek Šimon980474.2788.5384.84----------------247.64
83Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-------------247.47
84Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06-------------245.92
85Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10-------------242.60
86Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.87------------240.67
87Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43-------------240.64
88Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
89Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-------------233.57
90Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74-------------231.31
91Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.87------------231.09
92Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.06------------229.54
93Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35------------229.07
94Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12--------------223.02
95Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82------------216.64
96Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92------------215.02
97Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63------------211.75
98Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28------------207.88
99Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14------------203.26
100Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-------------201.92
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Jílek Ondřej1000096.06----102.87-------------198.93
102Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-------------198.71
103Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41-------------197.29
104Kostka Tomáš8834--97.10--93.87-------------190.97
105Miča Petr9192----93.4191.42-------------184.83
106Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
107David Michal1000086.77----92.33-------------179.10
108Souček Jan8156----87.4387.03-------------174.46
109Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
110Miča Jan9901---82.47-79.28-------------161.75
111Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
112Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
113David Roman8834-----76.7281.07------------157.79
114Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
115Schwab Petr8834----40.4655.6459.16------------155.26
116Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71------------150.74
117Ženčáková Barbora834269.32-79.18----------------148.50
118Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74--------------147.74
119Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58-------------138.41
120Körmendyová Iva745968.25----66.81-------------135.06
121Ozorovský Karol8980---67.13-66.29-------------133.42
122Král Libor8388----66.01-66.98------------132.99
123Knápek Jiří10000-----61.6869.60------------131.28
124Kolčava Šimon1000059.79--69.19---------------128.98
125Valentová Michaela8564-68.21---60.20-------------128.41
126Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
127Nová Dana840837.39-46.90--34.73-------------119.02
128Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
129Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
130Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
131Bartoš Antonín8762--37.8771.98---------------109.85
132Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
133Hejtmánková Marie8342----50.3754.39-------------104.76
134Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
135Geletič František9091----75.4327.04-------------102.47
136Filipiová Eva8208------100.65------------100.65
137Sléžková Anna733296.90------------------96.90
138Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
139Neodertová Šárka8564-----94.89-------------94.89
140Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
141Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
142Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
143Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
144Prokopová Miroslava7459-92.11-----------------92.11
145Picková Stella731791.57------------------91.57
146Trojáková Martina847590.50------------------90.50
147Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
148Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
149Janů Libor9121----89.72--------------89.72
150Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Drtilová Veronika8141----89.03--------------89.03
152Král Václav9402--88.81----------------88.81
153Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
154Fajfr František868988.67------------------88.67
155Štábl Patrik10000-----88.06-------------88.06
156Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
157Hanáčková Dominika856487.38------------------87.38
158Hejlová Lucie847537.85-49.26----------------87.11
159Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
160Radek Patrik1000085.93------------------85.93
161Holinka David10000-83.97-----------------83.97
162Felgrová Alena8141------83.27------------83.27
163Doležal Milan868982.27------------------82.27
164Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
165Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
166Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
167Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
168Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
169Felgr Petr9471------76.54------------76.54
170Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
171Malček Marek10000--76.01----------------76.01
172Šincl Martin1000075.79------------------75.79
173Mílová Kristýna8564----75.78--------------75.78
174Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
175Vlček Adam10000--75.34----------------75.34
176Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
177Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
178Pernica Josef919274.57------------------74.57
179Žalio Lucie770172.44------------------72.44
180Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
181Richtr František9661--71.97----------------71.97
182O’reilly Lawrence9661-----71.19-------------71.19
183Holinka David1000071.15------------------71.15
184Kamlar Marek919268.71------------------68.71
185Pernica Albert980467.87------------------67.87
186Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
187Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
188Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
189Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
190Sléžka Michal947166.73------------------66.73
191Krupička Miroslav712266.57------------------66.57
192Pospíšil Jakub10000-----66.12-------------66.12
193Matura Pavel1000066.12------------------66.12
194Krňávková Eva7459----65.66--------------65.66
195Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
196Hecl František1000064.97------------------64.97
197Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
198Borek Petr854060.93------------------60.93
199Šimek Štěpán934660.02------------------60.02
200Heverová Markéta8564------59.75------------59.75
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
202Starley Dominic861658.50------------------58.50
203Klein Petr9610------58.18------------58.18
204Paraska Lucie787257.58------------------57.58
205Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
206Lolek Michal9816-----57.01-------------57.01
207Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
208Janečka Jiří9884-----55.41-------------55.41
209Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
210Pírková Aneta833153.31------------------53.31
211Pavlas Jiří9402-----53.08-------------53.08
212Borek Viktor1000052.32------------------52.32
213Horníček Zdeněk9346------52.05------------52.05
214Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
215Mareš Karel774849.35------------------49.35
216Janků Marian919249.35------------------49.35
217Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
218Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
219Šincl Filip1000047.29------------------47.29
220Žouželková Markéta7803-----45.33-------------45.33
221Malashenko Ivan9524------44.14------------44.14
222Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
223Jílková Radka856442.49------------------42.49
224Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
225Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
226Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
227Šťastný Antonín995337.54------------------37.54
228Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
229Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
230Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
231Bartoňová Michaela7511------31.71------------31.71
232Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
233Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
234Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
235Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
236Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
237Beneš Marek1000025.50------------------25.50
238Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
239Pávek Šimon9524------11.66------------11.66
240Hajzler Nikolas9901------4.17------------4.17
241Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
242Roučka Ondřej1.00------------------1.00