Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93-------------397.46
2Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73------------396.53
3Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.23------------392.46
4Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-------------390.79
5Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08--------------388.40
6Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.87------------387.95
7Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.52------------384.75
8Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.61------------377.45
9Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62-------------371.21
10Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.19------------370.30
11Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.42------------366.60
12Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.79------------366.54
13Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.49------------365.66
14Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.85------------365.36
15Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.17------------364.71
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.06------------363.36
17Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55-------------363.17
18Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.99------------357.59
19Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69------------352.37
20Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87------------349.82
21Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40------------349.50
22Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33------------348.77
23Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.49------------348.65
24Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.86------------348.15
25Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.04------------348.00
26Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14-------------345.63
27Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.82------------344.13
28Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89-------------343.47
29Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.61------------343.37
30Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10------------342.29
31Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.75------------338.47
32Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88------------336.14
33Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.08------------335.17
34Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.24------------334.86
35Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79------------332.98
36Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.36------------326.57
37Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.18------------325.22
38Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-------------322.52
39Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40-------------320.21
40Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.40------------319.70
41Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54------------319.10
42Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50------------315.38
43Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-------------314.29
44Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50------------314.13
45Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83------------313.53
46Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83------------313.15
47Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61-------------311.44
48Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.24------------309.37
49Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.10------------300.32
50Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.21------------299.39
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.62------------298.82
52Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13------------298.81
53Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.52------------297.87
54Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.40------------294.18
55Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.85------------290.08
56Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------------283.89
57Šmíd František774891.5794.9596.97---------------283.49
58Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.52------------281.37
59Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------------278.28
60Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.59------------277.36
61Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32------------275.96
62Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.62------------272.37
63Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17------------271.43
64Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.18------------269.97
65Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.00------------268.17
66Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67------------266.79
67Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--------------264.56
68Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.43------------263.34
69Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72-------------257.64
70Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.16------------257.17
71Panoch Václav846476.6390.7187.33---------------254.67
72Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.53------------252.97
73Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.17------------249.19
74Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42------------248.83
75Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------------247.64
76Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31------------247.47
77Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06------------245.92
78Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10------------242.60
79Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43------------240.64
80Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26--------------234.69
81Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54------------233.57
82Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74------------231.31
83Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.58------------224.56
84Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12-------------223.02
85Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-------------220.99
86Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.31------------207.06
87Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--------------205.54
88Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-------------203.26
89Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75------------201.92
90Jílek Ondřej1000096.06----102.87------------198.93
91Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55------------198.71
92Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41------------197.29
93Kostka Tomáš8834--97.10--93.87------------190.97
94Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.71------------190.53
95Miča Petr9192----93.4191.42------------184.83
96Švorčíková Lenka780385.7898.25----------------184.03
97David Michal1000086.77----92.33------------179.10
98Zika Josef8616-88.44--87.53-------------175.97
99Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---------------175.80
100Gebauerová Jana6658--88.4887.28--------------175.76
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Souček Jan8156----87.4387.03------------174.46
102Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---------------174.36
103Benešová Petra834251.2661.0061.93---------------174.19
104Tůma Tomáš9804---82.78-89.76------------172.54
105Miča Jan9901---82.47-79.28------------161.75
106Hýbl Jaroslav1000073.2886.34----------------159.62
107Bernard Mikuláš1000074.27-85.24---------------159.51
108Matoušek Milan8312---76.1080.21-------------156.31
109Žáková Ludmila7735----75.7375.75------------151.48
110Šimek Petr9679-49.51--50.5748.52------------148.60
111Ženčáková Barbora834269.32-79.18---------------148.50
112Běloška Jakub9524----74.9373.19------------148.12
113Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74-------------147.74
114Pokorný Jan10000-73.14---66.98------------140.12
115Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58------------138.41
116Gebauer Lubomír947163.45--74.65--------------138.10
117Körmendyová Iva745968.25----66.81------------135.06
118Ozorovský Karol8980---67.13-66.29------------133.42
119Kolčava Šimon1000059.79--69.19--------------128.98
120Valentová Michaela8564-68.21---60.20------------128.41
121Vernerová Martina780354.84-65.77---------------120.61
122Nová Dana840837.39-46.90--34.73------------119.02
123Smyčková Tereza8564-74.8143.06---------------117.87
124Vondra David940248.4467.42----------------115.86
125Malucha jan799569.3942.86----------------112.25
126Bartoš Antonín8762--37.8771.98--------------109.85
127Matyášová Jana6735106.27-----------------106.27
128Hejtmánková Marie8342----50.3754.39------------104.76
129Ženčák Jaroslav7834---104.11--------------104.11
130Geletič František9091----75.4327.04------------102.47
131Sléžková Anna733296.90-----------------96.90
132Rončáková Tereza810896.82-----------------96.82
133Schwab Petr8834----40.4655.64------------96.10
134Neodertová Šárka8564-----94.89------------94.89
135Dvořák Pavel940294.77-----------------94.77
136Tesařová Vladislava7735----93.86-------------93.86
137Krantzler Marie-Stella7900--92.39---------------92.39
138Fajfr Aleš966192.33-----------------92.33
139Prokopová Miroslava7459-92.11----------------92.11
140Picková Stella731791.57-----------------91.57
141Trojáková Martina847590.50-----------------90.50
142Tlapák Jaroslav974790.12-----------------90.12
143Dudešek Martin8907--90.03---------------90.03
144Janů Libor9121----89.72-------------89.72
145Jakúbková Tereza8564-89.27----------------89.27
146Drtilová Veronika8141----89.03-------------89.03
147Král Václav9402--88.81---------------88.81
148Knápková Anežka7701-88.76----------------88.76
149Fajfr František868988.67-----------------88.67
150Štábl Patrik10000-----88.06------------88.06
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
151Jarmar Vratislav9121-87.60----------------87.60
152Hanáčková Dominika856487.38-----------------87.38
153Hejlová Lucie847537.85-49.26---------------87.11
154Studnička Ondřej1000086.54-----------------86.54
155Radek Patrik1000085.93-----------------85.93
156Holinka David10000-83.97----------------83.97
157Doležal Milan868982.27-----------------82.27
158Kroul Josef10000-81.46----------------81.46
159Kolář Ivo9816----80.66-------------80.66
160Venoušová Terezie856480.06-----------------80.06
161Sýkorová Anna833177.85-----------------77.85
162Hillerová Barbora8208----77.62-------------77.62
163David Roman8834-----76.72------------76.72
164Saňák Martin9121---76.52--------------76.52
165Malček Marek10000--76.01---------------76.01
166Šincl Martin1000075.79-----------------75.79
167Mílová Kristýna8564----75.78-------------75.78
168Gronych Radek8312----75.58-------------75.58
169Vlček Adam10000--75.34---------------75.34
170Jordán Alexandr1000074.88-----------------74.88
171Mrázek Viliam9661---74.69--------------74.69
172Pernica Josef919274.57-----------------74.57
173Uhmannová Eliška8475----74.03-------------74.03
174Žalio Lucie770172.44-----------------72.44
175Vepřek-Pavlíková Věra856472.14-----------------72.14
176Richtr František9661--71.97---------------71.97
177O’reilly Lawrence9661-----71.19------------71.19
178Holinka David1000071.15-----------------71.15
179Kamlar Marek919268.71-----------------68.71
180Pernica Albert980467.87-----------------67.87
181Balloš Eduard1000067.49-----------------67.49
182Kroulová Markéta8564-67.04----------------67.04
183Ballošová Lucie856466.95-----------------66.95
184Ozorovský Marián890766.80-----------------66.80
185Sléžka Michal947166.73-----------------66.73
186Krupička Miroslav712266.57-----------------66.57
187Pospíšil Jakub10000-----66.12------------66.12
188Matura Pavel1000066.12-----------------66.12
189Král Libor8388----66.01-------------66.01
190Škrabal Pavel1000065.66-----------------65.66
191Krňávková Eva7459----65.66-------------65.66
192Hecl František1000064.97-----------------64.97
193Pikal Karel672933.81-28.57---------------62.38
194Knápek Jiří10000-----61.68------------61.68
195Borek Petr854060.93-----------------60.93
196Šimek Štěpán934660.02-----------------60.02
197Poláček Vladimír10000--59.10---------------59.10
198Starley Dominic861658.50-----------------58.50
199Paraska Lucie787257.58-----------------57.58
200Langhammerová Lenka773557.43-----------------57.43
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
201Lolek Michal9816-----57.01------------57.01
202Skývová Vlaďka7459----55.80-------------55.80
203Janečka Jiří9884-----55.41------------55.41
204Ozorovská Markéta770154.08-----------------54.08
205Pírková Aneta833153.31-----------------53.31
206Pavlas Jiří9402-----53.08------------53.08
207Borek Viktor1000052.32-----------------52.32
208Skoumalová Petra856451.26-----------------51.26
209Janků Marian919249.35-----------------49.35
210Mareš Karel774849.35-----------------49.35
211Rochová Olga7666-49.33----------------49.33
212Macháčková Karolína751148.44-----------------48.44
213Šincl Filip1000047.29-----------------47.29
214Žouželková Markéta7803-----45.33------------45.33
215Vlčková Petra8564--42.92---------------42.92
216Ozorovská Kristýna856442.49-----------------42.49
217Jílková Radka856442.49-----------------42.49
218Juřina Marek9804---42.41--------------42.41
219Bartošová Monika8564--41.51---------------41.51
220Šťastný Antonín995337.54-----------------37.54
221Pobucká Niké8475----36.43-------------36.43
222Ježkova Kristina8542----36.23-------------36.23
223Staudinger Vít1000032.36-----------------32.36
224Rýznarová Vlasta800631.45-----------------31.45
225Staudinger Jan1000030.23-----------------30.23
226Pospíšilová Kateřina856428.70-----------------28.70
227Seidenglanz Patrik1000028.17-----------------28.17
228Kašpar Pavlína840825.58-----------------25.58
229Beneš Marek1000025.50-----------------25.50
230Mičo Michal100001.00-15.97---------------16.97
231Nikodým Lukáš92621.80-----------------1.80
232Roučka Ondřej1.00-----------------1.00