Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--------------301.10
2Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.53--------------296.80
3Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08---------------296.76
4Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.54--------------295.23
5Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14--------------294.83
6Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.35--------------293.27
7Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.26--------------291.23
8Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47---------------284.84
9Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
10Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------282.42
11Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62--------------280.61
12Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.17--------------279.11
13Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.27--------------276.61
14Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.86--------------275.75
15Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.17--------------275.71
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.57--------------275.30
17Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.17--------------274.89
18Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.67--------------271.17
19Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------267.63
20Žanda Adam10000--89.9687.9789.67--------------267.60
21Šimková Markéta759886.2390.4490.77----------------267.44
22Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55---------------266.95
23Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.93--------------265.68
24Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63---------------264.56
25Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.64--------------263.36
26Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63---------------263.31
27Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.28--------------261.29
28Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.28--------------261.16
29Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------260.08
30Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.99--------------259.19
31Čmakal František9051-88.4881.40-87.88--------------257.76
32Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
33Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40--------------257.24
34Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.90--------------255.26
35Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.79--------------255.09
36Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
37Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.74--------------253.72
38Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.99--------------252.62
39Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04---------------252.10
40Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.70--------------251.19
41Šimek Šimon980474.2788.5384.84----------------247.64
42Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99--------------246.73
43Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.00--------------246.21
44Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26--------------243.83
45Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61--------------241.97
46Šimek Vladimír890774.9686.02--80.06--------------241.04
47Kubín Adam9816-81.4680.73-78.37--------------240.56
48Matěj Petr9816-81.0980.3278.89---------------240.30
49Janů Iva7872-80.9079.9278.81---------------239.63
50Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09---------------236.70
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50---------------236.32
52Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
53Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.85--------------231.88
54Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.28--------------227.13
55Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.14--------------226.22
56Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30---------------225.68
57Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.73--------------225.47
58Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.48--------------225.18
59Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.58--------------223.46
60Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12--------------223.02
61Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.65--------------222.35
62Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.60--------------219.23
63Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.06--------------214.85
64Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.51--------------210.85
65Vepřek Martin995363.4575.00--71.09--------------209.54
66Heider Luboš1000064.3671.2873.11----------------208.75
67Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26---------------205.54
68Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.55--------------203.79
69Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04--------------203.26
70Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.10--------------203.26
71Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.66--------------201.12
72Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.60--------------200.17
73Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.64--------------194.01
74Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.22--------------190.02
75Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07---------------189.85
76Macková Hana800641.6663.6062.1362.71---------------188.44
77Bednář Petr926260.17-63.6863.01---------------186.86
78Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.38--------------186.41
79Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
80Dudešková Marcela738984.10---97.54--------------181.64
81Zika Josef8616-88.44--87.53--------------175.97
82Vlček Ondřej9402-89.1886.73----------------175.91
83Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30----------------175.80
84Gebauerová Jana6658--88.4887.28---------------175.76
85Rýznarová Berenika7701-85.4188.95----------------174.36
86Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
87Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.98--------------171.57
88Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11--------------170.72
89Batěk Miroslav7216--82.82-84.34--------------167.16
90Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.58--------------166.98
91Rousek Jiří9610---79.7682.45--------------162.21
92Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
93Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
94Srovnal Otakar8907--78.64-80.86--------------159.50
95Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
96Panochová Vanda751173.36-81.67----------------155.03
97Ženčáková Barbora834269.32-79.18----------------148.50
98Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74--------------147.74
99Panochová Alena738932.6653.6059.91----------------146.17
100Malec Tomáš10000-69.1475.61----------------144.75
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Mazák Lukáš967935.7155.28--47.83--------------138.82
102Gebauer Lubomír947163.45--74.65---------------138.10
103Smolicha Tomáš1000063.60---67.56--------------131.16
104Kolčava Šimon1000059.79--69.19---------------128.98
105Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
106Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
107Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
108Rajnošek Zdeněk961077.0935.79-----------------112.88
109Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
110Bartoš Antonín8762--37.8771.98---------------109.85
111Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
112Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
113Šimek Petr9679-49.51--50.57--------------100.08
114Kostka Tomáš8834--97.10----------------97.10
115Sléžková Anna733296.90------------------96.90
116Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
117Jílek Ondřej1000096.06------------------96.06
118Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
119Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
120Miča Petr9192----93.41--------------93.41
121Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
122Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
123Prokopová Miroslava7459-92.11-----------------92.11
124Picková Stella731791.57------------------91.57
125Trojáková Martina847590.50------------------90.50
126Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
127Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
128Janů Libor9121----89.72--------------89.72
129Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
130Drtilová Veronika8141----89.03--------------89.03
131Král Václav9402--88.81----------------88.81
132Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
133Fajfr František868988.67------------------88.67
134Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
135Souček Jan8156----87.43--------------87.43
136Hanáčková Dominika856487.38------------------87.38
137Hejlová Lucie847537.85-49.26----------------87.11
138David Michal1000086.77------------------86.77
139Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
140Radek Patrik1000085.93------------------85.93
141Nová Dana840837.39-46.90----------------84.29
142Holinka David10000-83.97-----------------83.97
143Tůma Tomáš9804---82.78---------------82.78
144Miča Jan9901---82.47---------------82.47
145Doležal Milan868982.27------------------82.27
146Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
147Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
148Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
149Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
150Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
152Malček Marek10000--76.01----------------76.01
153Šincl Martin1000075.79------------------75.79
154Mílová Kristýna8564----75.78--------------75.78
155Žáková Ludmila7735----75.73--------------75.73
156Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
157Geletič František9091----75.43--------------75.43
158Vlček Adam10000--75.34----------------75.34
159Běloška Jakub9524----74.93--------------74.93
160Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
161Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
162Pernica Josef919274.57------------------74.57
163Uhmannová Eliška8475----74.03--------------74.03
164Pokorný Jan10000-73.14-----------------73.14
165Žalio Lucie770172.44------------------72.44
166Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
167Richtr František9661--71.97----------------71.97
168Svoboda Zdeněk8907--71.83----------------71.83
169Holinka David1000071.15------------------71.15
170Kamlar Marek919268.71------------------68.71
171Körmendyová Iva745968.25------------------68.25
172Valentová Michaela8564-68.21-----------------68.21
173Pernica Albert980467.87------------------67.87
174Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
175Ozorovský Karol8980---67.13---------------67.13
176Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
177Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
178Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
179Sléžka Michal947166.73------------------66.73
180Krupička Miroslav712266.57------------------66.57
181Matura Pavel1000066.12------------------66.12
182Král Libor8388----66.01--------------66.01
183Krňávková Eva7459----65.66--------------65.66
184Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
185Hecl František1000064.97------------------64.97
186Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
187Borek Petr854060.93------------------60.93
188Šimek Štěpán934660.02------------------60.02
189Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
190Starley Dominic861658.50------------------58.50
191Paraska Lucie787257.58------------------57.58
192Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
193Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
194Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
195Pírková Aneta833153.31------------------53.31
196Borek Viktor1000052.32------------------52.32
197Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
198Hejtmánková Marie8342----50.37--------------50.37
199Janků Marian919249.35------------------49.35
200Mareš Karel774849.35------------------49.35
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
202Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
203Šincl Filip1000047.29------------------47.29
204Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
205Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
206Jílková Radka856442.49------------------42.49
207Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
208Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
209Schwab Petr8834----40.46--------------40.46
210Šťastný Antonín995337.54------------------37.54
211Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
212Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
213Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
214Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
215Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
216Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
217Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
218Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
219Beneš Marek1000025.50------------------25.50
220Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
221Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
222Roučka Ondřej1.00------------------1.00