Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08---------------296.76
2Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36---------------296.53
3Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.81---------------293.65
4Málek Jiří9402-96.3099.5397.16---------------292.99
5Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32---------------291.89
6Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.68---------------291.60
7Kuchař Jan8980-97.5596.0297.66---------------291.23
8Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47---------------284.84
9Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
10Giesel Libor876283.6495.3293.6790.60---------------279.59
11Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.07---------------278.01
12Genčur Roman974781.2095.0490.3089.99---------------275.33
13Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.01---------------274.54
14Veselý Radek981679.0793.3791.1789.65---------------274.19
15Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.92---------------272.81
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.82---------------271.55
17Janda Jiří890780.7594.67-93.20---------------268.62
18Šimková Markéta759886.2390.4490.77----------------267.44
19Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55---------------266.95
20Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63---------------264.56
21Černohousová Petra7598-89.4689.2985.64---------------264.39
22Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.72---------------263.36
23Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63---------------263.31
24Verner Jiří940278.0092.2089.29----------------259.49
25Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.39---------------257.58
26Macek Vojtěch952477.7787.83-91.67---------------257.27
27Diblík Robert9121-86.3487.6783.05---------------257.06
28Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.25---------------256.00
29Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
30Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.15---------------252.51
31Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04---------------252.10
32Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.86---------------249.84
33Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.76---------------249.25
34Hecl Miloš898074.8888.58-84.30---------------247.76
35Šimek Šimon980474.2788.5384.84----------------247.64
36Krčová Martina724870.4684.3984.9177.63---------------246.93
37Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.22---------------246.86
38Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.96---------------243.17
39Hobler Miloš8616-81.5181.0678.69---------------241.26
40Matěj Petr9816-81.0980.3278.89---------------240.30
41Janů Iva7872-80.9079.9278.81---------------239.63
42Václavík Pavel9121-88.8586.9962.97---------------238.81
43Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09---------------236.70
44Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50---------------236.32
45Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
46Valigura Martin1000069.4783.55-78.81---------------231.83
47Hedrich Jan934667.56-82.1480.60---------------230.30
48Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.22---------------227.13
49Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30---------------225.68
50Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.35---------------225.09
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.72---------------220.60
52Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.64---------------220.34
53Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.50---------------218.14
54Janů Milan1000059.5676.90-74.80---------------211.26
55Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.67---------------210.85
56Kříž Tomáš947162.6973.0073.79----------------209.48
57Heider Luboš1000064.3671.2873.11----------------208.75
58Smolicha Josef7403-73.8876.7558.01---------------208.64
59Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26---------------205.54
60Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.67---------------203.01
61Roučka Martin940230.6167.8365.9766.41---------------200.21
62Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.50---------------196.07
63Horák Tomáš898062.84-70.6261.98---------------195.44
64Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.84---------------194.02
65Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.04---------------193.41
66Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07---------------189.85
67Macková Hana800641.6663.6062.1362.71---------------188.44
68Bednář Petr926260.17-63.6863.01---------------186.86
69Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
70Žanda Adam10000--89.9687.97---------------177.93
71Doležal Jaromír990152.4863.28-61.52---------------177.28
72Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.24---------------176.13
73Vlček Ondřej9402-89.1886.73----------------175.91
74Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30----------------175.80
75Gebauerová Jana6658--88.4887.28---------------175.76
76Rýznarová Berenika7701-85.4188.95----------------174.36
77Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
78Čmakal František9051-88.4881.40----------------169.88
79Skoumalová Lenka710577.6290.30-----------------167.92
80Jäckel Pavel912150.2759.9357.68----------------167.88
81Kubín Adam9816-81.4680.73----------------162.19
82Šimek Vladimír890774.9686.02-----------------160.98
83Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
84Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
85Panochová Vanda751173.36-81.67----------------155.03
86Ženčáková Barbora834269.32-79.18----------------148.50
87Panochová Alena738932.6653.6059.91----------------146.17
88Adam Ondřej961038.91-56.0650.34---------------145.31
89Sedmera Daniel1000065.8179.09-----------------144.90
90Malec Tomáš10000-69.1475.61----------------144.75
91Vepřek Martin995363.4575.00-----------------138.45
92Gebauer Lubomír947163.45--74.65---------------138.10
93Hedrich Miroslav990160.93-71.29----------------132.22
94Kolčava Šimon1000059.79--69.19---------------128.98
95Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
96Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
97Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
98Rajnošek Zdeněk961077.0935.79-----------------112.88
99Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
100Bartoš Antonín8762--37.8771.98---------------109.85
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Křivohlávek Pavel854048.67-60.92----------------109.59
102Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
103Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
104Kostka Tomáš8834--97.10----------------97.10
105Sléžková Anna733296.90------------------96.90
106Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
107Jílek Ondřej1000096.06------------------96.06
108Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
109Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
110Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
111Prokopová Miroslava7459-92.11-----------------92.11
112Picková Stella731791.57------------------91.57
113Mazák Lukáš967935.7155.28-----------------90.99
114Trojáková Martina847590.50------------------90.50
115Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
116Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
117Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
118Král Václav9402--88.81----------------88.81
119Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
120Fajfr František868988.67------------------88.67
121Zika Josef8616-88.44-----------------88.44
122Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
123Hanáčková Dominika856487.38------------------87.38
124Hejlová Lucie847537.85-49.26----------------87.11
125David Michal1000086.77------------------86.77
126Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
127Radek Patrik1000085.93------------------85.93
128Nová Dana840837.39-46.90----------------84.29
129Dudešková Marcela738984.10------------------84.10
130Holinka David10000-83.97-----------------83.97
131Batěk Miroslav7216--82.82----------------82.82
132Tůma Tomáš9804---82.78---------------82.78
133Miča Jan9901---82.47---------------82.47
134Doležal Milan868982.27------------------82.27
135Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
136Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
137Rousek Jiří9610---79.76---------------79.76
138Srovnal Otakar8907--78.64----------------78.64
139Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
140Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
141Matoušek Milan8312---76.10---------------76.10
142Malček Marek10000--76.01----------------76.01
143Šincl Martin1000075.79------------------75.79
144Vlček Adam10000--75.34----------------75.34
145Vojáčková Blanka6427--75.00----------------75.00
146Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
147Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
148Pernica Josef919274.57------------------74.57
149Pokorný Jan10000-73.14-----------------73.14
150Žalio Lucie770172.44------------------72.44
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
152Richtr František9661--71.97----------------71.97
153Svoboda Zdeněk8907--71.83----------------71.83
154Holinka David1000071.15------------------71.15
155Kamlar Marek919268.71------------------68.71
156Körmendyová Iva745968.25------------------68.25
157Valentová Michaela8564-68.21-----------------68.21
158Pernica Albert980467.87------------------67.87
159Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
160Ozorovský Karol8980---67.13---------------67.13
161Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
162Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
163Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
164Sléžka Michal947166.73------------------66.73
165Krupička Miroslav712266.57------------------66.57
166Matura Pavel1000066.12------------------66.12
167Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
168Hecl František1000064.97------------------64.97
169Smolicha Tomáš1000063.60------------------63.60
170Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
171Borek Petr854060.93------------------60.93
172Šimek Štěpán934660.02------------------60.02
173Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
174Starley Dominic861658.50------------------58.50
175Paraska Lucie787257.58------------------57.58
176Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
177Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
178Pírková Aneta833153.31------------------53.31
179Borek Viktor1000052.32------------------52.32
180Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
181Šimek Petr9679-49.51-----------------49.51
182Mareš Karel774849.35------------------49.35
183Janků Marian919249.35------------------49.35
184Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
185Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
186Šincl Filip1000047.29------------------47.29
187Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
188Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
189Jílková Radka856442.49------------------42.49
190Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
191Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
192Šťastný Antonín995337.54------------------37.54
193Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
194Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
195Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
196Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
197Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
198Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
199Beneš Marek1000025.50------------------25.50
200Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
202Roučka Ondřej1.00------------------1.00