Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.08----------------200.17
2Jílek Jakub1000091.64100.5798.11----------------198.68
3Neugebauer Petr890788.3799.5597.37----------------196.92
4Scheuer Jan823685.7899.8895.96----------------195.84
5Málek Jiří9402-96.3099.53----------------195.83
6Jirásková Eva6658-98.9595.62----------------194.57
7Kuchař Jan8980-97.5596.02----------------193.57
8Feit Dalibor1000083.5796.9595.42----------------192.37
9Šmíd František774891.5794.9596.97----------------191.92
10Giesel Libor876283.6495.3293.67----------------188.99
11Knápek Lubomír766288.67-99.39----------------188.06
12Fistr Miroslav838874.5794.4893.46----------------187.94
13Genčur Roman974781.2095.0490.30----------------185.34
14Sedláček Roman807580.0693.6991.04----------------184.73
15Veselý Radek981679.0793.3791.17----------------184.54
16Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
17Rýznarová Anna807479.6891.3792.52----------------183.89
18Bank Jaroslav9541-92.7189.82----------------182.53
19Verner Jiří940278.0092.2089.29----------------181.49
20Šimková Markéta759886.2390.4490.77----------------181.21
21Černohousová Petra7598-89.4689.29----------------178.75
22Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------178.04
23Hubáčková Zuzana827586.6191.32-----------------177.93
24Jurková Veronika807479.3890.1187.53----------------177.64
25Brückner Miroslav9192-88.6788.01----------------176.68
26Vlček Ondřej9402-89.1886.73----------------175.91
27Václavík Pavel9121-88.8586.99----------------175.84
28Janda Jiří890780.7594.67-----------------175.42
29Fabiánek Jakub1000083.03-91.37----------------174.40
30Rýznarová Berenika7701-85.4188.95----------------174.36
31Badal Stanislav912173.3687.4686.73----------------174.19
32Diblík Robert9121-86.3487.67----------------174.01
33Šimek Šimon980474.2788.5384.84----------------173.37
34Krpec Stanislav7914-87.1885.18----------------172.36
35Čmakal František9051-88.4881.40----------------169.88
36Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.80----------------169.75
37Krčová Martina724870.4684.3984.91----------------169.30
38Tkadlec Pavel730978.2386.0282.61----------------168.63
39Šafář Ladislav8907-85.7482.75----------------168.49
40Sporek Miroslav721672.1482.0685.92----------------167.98
41Skoumalová Lenka710577.6290.30-----------------167.92
42Macek Vojtěch952477.7787.83-----------------165.60
43Květoň Vladimír838865.2881.9382.28----------------164.21
44Hecl Miloš898074.8888.58-----------------163.46
45Hobler Miloš8616-81.5181.06----------------162.57
46Kubín Adam9816-81.4680.73----------------162.19
47Cveček Martin883472.3683.1878.64----------------161.82
48Matěj Petr9816-81.0980.32----------------161.41
49Šimek Vladimír890774.9686.02-----------------160.98
50Janů Iva7872-80.9079.92----------------160.82
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
52Hlavatý Jakub967965.5881.0478.57----------------159.61
53Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
54Macek Jindřich934670.0070.2586.66----------------156.91
55Sojková Pavla827562.5378.9076.48----------------155.38
56Panochová Vanda751173.36-81.67----------------155.03
57Ženčák Jakub981670.6983.74-----------------154.43
58Valigura Martin1000069.4783.55-----------------153.02
59Doležal Jaromír883471.0776.6775.07----------------151.74
60Smolicha Josef7403-73.8876.75----------------150.63
61Blaháček Daniel1000059.4174.8175.07----------------149.88
62Kabourek Tomáš905163.4573.2876.42----------------149.70
63Hedrich Jan934667.56-82.14----------------149.70
64Ženčáková Barbora834269.32-79.18----------------148.50
65Kříž Tomáš947162.6973.0073.79----------------146.79
66Sedmera Daniel1000065.8179.09-----------------144.90
67Malec Tomáš10000-69.1475.61----------------144.75
68Heider Luboš1000064.3671.2873.11----------------144.39
69Pumprla Rostislav961064.06-79.58----------------143.64
70Fišnar Jiří898059.1872.1671.02----------------143.18
71Vepřek Martin995363.4575.00-----------------138.45
72Janů Milan1000059.5676.90-----------------136.46
73Kušík Vojtěch952481.3653.98-----------------135.34
74Kubíček Martin1000059.0376.25-----------------135.28
75Králíčková Kateřina814152.7869.8864.49----------------134.37
76Roučka Martin940230.6167.8365.97----------------133.80
77Horák Tomáš898062.84-70.62----------------133.46
78Hedrich Miroslav990160.93-71.29----------------132.22
79Macek Oldřich898048.0666.8164.76----------------131.57
80Kušíková Kateřina807460.86-67.32----------------128.18
81Macková Hana800641.6663.6062.13----------------125.73
82Bednář Petr926260.17-63.68----------------123.85
83Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------122.93
84Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30----------------121.88
85Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
86Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
87Jäckel Pavel912150.2759.9357.68----------------117.61
88Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
89Doležal Jaromír990152.4863.28-----------------115.76
90Panochová Alena738932.6653.6059.91----------------113.51
91Grygarová Zdenka752951.10-61.79----------------112.89
92Rajnošek Zdeněk961077.0935.79-----------------112.88
93Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
94Křivohlávek Pavel854048.67-60.92----------------109.59
95Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
96Kostka Tomáš8834--97.10----------------97.10
97Sléžková Anna733296.90------------------96.90
98Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
99Jílek Ondřej1000096.06------------------96.06
100Kašpařík Tomáš8907-95.78-----------------95.78
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Adam Ondřej961038.91-56.06----------------94.97
102Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
103Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
104Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
105Prokopová Miroslava7459-92.11-----------------92.11
106Picková Stella731791.57------------------91.57
107Mazák Lukáš967935.7155.28-----------------90.99
108Trojáková Martina847590.50------------------90.50
109Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
110Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
111Žanda Adam10000--89.96----------------89.96
112Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
113Král Václav9402--88.81----------------88.81
114Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
115Fajfr František868988.67------------------88.67
116Gebauerová Jana6658--88.48----------------88.48
117Zika Josef8616-88.44-----------------88.44
118Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
119Hanáčková Dominika856487.38------------------87.38
120Hejlová Lucie847537.85-49.26----------------87.11
121David Michal1000086.77------------------86.77
122Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
123Radek Patrik1000085.93------------------85.93
124Nová Dana840837.39-46.90----------------84.29
125Dudešková Marcela738984.10------------------84.10
126Holinka David10000-83.97-----------------83.97
127Batěk Miroslav7216--82.82----------------82.82
128Doležal Milan868982.27------------------82.27
129Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
130Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
131Srovnal Otakar8907--78.64----------------78.64
132Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
133Malček Marek10000--76.01----------------76.01
134Šincl Martin1000075.79------------------75.79
135Vlček Adam10000--75.34----------------75.34
136Vojáčková Blanka6427--75.00----------------75.00
137Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
138Pernica Josef919274.57------------------74.57
139Pokorný Jan10000-73.14-----------------73.14
140Žalio Lucie770172.44------------------72.44
141Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
142Richtr František9661--71.97----------------71.97
143Svoboda Zdeněk8907--71.83----------------71.83
144Holinka David1000071.15------------------71.15
145Kamlar Marek919268.71------------------68.71
146Körmendyová Iva745968.25------------------68.25
147Valentová Michaela8564-68.21-----------------68.21
148Pernica Albert980467.87------------------67.87
149Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
150Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
152Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
153Sléžka Michal947166.73------------------66.73
154Krupička Miroslav712266.57------------------66.57
155Matura Pavel1000066.12------------------66.12
156Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
157Hecl František1000064.97------------------64.97
158Smolicha Tomáš1000063.60------------------63.60
159Gebauer Lubomír947163.45------------------63.45
160Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
161Borek Petr854060.93------------------60.93
162Šimek Štěpán934660.02------------------60.02
163Kolčava Šimon1000059.79------------------59.79
164Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
165Starley Dominic861658.50------------------58.50
166Paraska Lucie787257.58------------------57.58
167Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
168Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
169Pírková Aneta833153.31------------------53.31
170Borek Viktor1000052.32------------------52.32
171Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
172Šimek Petr9679-49.51-----------------49.51
173Mareš Karel774849.35------------------49.35
174Janků Marian919249.35------------------49.35
175Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
176Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
177Šincl Filip1000047.29------------------47.29
178Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
179Jílková Radka856442.49------------------42.49
180Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
181Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
182Bartoš Antonín8762--37.87----------------37.87
183Šťastný Antonín995337.54------------------37.54
184Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
185Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
186Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
187Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
188Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
189Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
190Beneš Marek1000025.50------------------25.50
191Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
192Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
193Roučka Ondřej1.00------------------1.00