Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24-99.5898.6997.7196.22--899.73
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78100.9094.9798.7599.5993.92--895.84
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27--93.0895.3194.22---882.48
4Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.4998.9197.68-----872.47
5Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98--96.5197.0592.72--868.60
6Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16---98.56--94.32---864.44
7Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.8597.9188.7490.2986.69---863.48
8Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36---90.7796.11---856.75
9Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06----94.8390.9192.5995.92---850.39
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.1187.3692.1763.0992.9073.00--845.48
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.3995.5194.9786.0691.96---840.59
12Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61-95.6791.6391.6294.0386.10--834.70
13Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.6295.7390.1089.5091.59---834.14
14Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.2488.0785.5890.7192.15---829.16
15Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47-97.9894.70-95.0784.66--824.27
16Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.4295.1290.5589.9940.91---822.44
17Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73---95.2889.1989.2089.2386.81--817.35
18Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44-----91.8092.1587.03--813.11
19Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76-93.55--88.1979.83--802.64
20Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.7388.13--90.93---801.90
21Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.0692.78-90.11----798.21
22Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.1888.4864.7269.5580.8576.58--794.71
23Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02--85.6789.5692.8189.51--785.80
24Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98----81.69--782.50
25Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85---81.0784.0689.98---781.07
26Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35-79.9881.4091.21---775.40
27Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.5784.2280.8980.1982.9277.63--765.60
28Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84-81.5582.7880.5681.1383.78--762.69
29Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35--77.0084.7388.4885.54--760.32
30Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68-88.1373.2181.1683.9680.74--747.75
31Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58--83.4178.80-75.60--745.94
32Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.8081.0477.2778.8684.1485.20--745.74
33Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55-78.6379.7786.6973.73--740.26
34Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.4283.8976.1976.8182.0773.93--730.92
35Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30--78.1479.06---730.76
36Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18--82.96--80.4769.84--727.33
37O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.1981.3389.2887.2786.78---727.10
38Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.1272.8379.1782.5583.5883.53--725.10
39Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.0583.3278.2780.5682.8373.02--719.13
40Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.5883.7774.9278.7479.2579.17--716.24
41Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35---80.72--75.95---714.19
42Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.3281.6582.2479.3582.26---711.79
43Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35-79.2181.8878.0878.87---705.14
44Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67-88.96---88.09--703.13
45Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.1886.2075.29-85.84---702.71
46Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95----81.25--697.73
47Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----72.4080.68-78.24--691.27
48Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.5578.9576.7378.08-74.27--683.44
49Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58-71.9471.43-66.24--673.24
50Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.8478.44------670.52
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38---72.0372.4671.8168.47--668.59
52Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53--53.4377.1171.81---668.45
53Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80------54.00---651.94
54Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.3772.1865.2668.0472.7570.23--641.69
55Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.5967.7664.5466.2371.6263.47--626.25
56Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34---69.55-69.01--623.36
57Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.2475.75--71.99---619.80
58Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.1969.6869.9661.3366.7261.39--614.27
59Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24--------612.39
60Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31-----65.8063.0070.10----607.15
61Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------87.84-87.44---604.66
62Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24--74.7877.0078.6281.13---603.15
63Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64---98.33102.70---600.44
64Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23-68.5164.30-59.26--595.68
65Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.8790.82---87.99--594.11
66Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------100.1998.8695.97----578.91
67Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.6562.3426.251.0033.0924.99--577.09
68Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77----72.03-70.50--565.23
69Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.7759.9960.66-60.60---556.57
70Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15--93.7189.7493.28---545.67
71Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62---------90.71----545.56
72Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02-63.36-47.2558.15---544.42
73Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79------------518.99
74Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.1485.53------495.12
75Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95-69.69-76.42---484.45
76Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00--74.88--74.63---482.42
77Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97-54.9246.7557.1652.6846.47--481.12
78Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.7257.27-52.3958.24---477.72
79Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68------62.3066.44---472.42
80Hruban Jiří10000-------82.0780.40----73.9374.5172.3775.87--459.15
81Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.5881.01------457.11
82Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44--83.1476.14----438.01
83Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69-------------438.01
84Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87--------87.57----437.39
85Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------416.83
86Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93------------412.99
87Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37---60.8457.53----410.05
88Filipiová Eva8208------100.65-102.40-----100.32-104.77--408.14
89Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----65.89-74.44---399.53
90Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------78.45-----397.55
91Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----57.6852.2158.71---382.26
92David Michal1000086.77----92.33-------101.57100.93----381.60
93Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------92.4639.43-----379.53
94Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----71.22-75.01---372.30
95Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27----------372.23
96Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------363.17
97Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------76.80------355.08
98Knápek Jiří10000-----61.6869.60-----76.4568.8776.08----352.68
99Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----63.46-77.83---347.28
100Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------345.63
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40--------------320.21
102Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50-------------314.13
103Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84-------52.87----310.07
104Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42-------------299.93
105Tomanek Daniel8834--------98.77-----96.88-97.49--293.14
106Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97-------290.99
107Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19------------285.25
108Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
109Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35------------279.34
110Hanáčková Dominika856487.38------------93.08-96.48---276.94
111Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52-----65.08----270.01
112Souček Jan8156----87.4387.03-92.02-----------266.48
113Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45------66.91---261.77
114Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
115Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
116Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89--------251.00
117Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06-------------245.92
118Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10-------------242.60
119Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43-------------240.64
120Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
121Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-------------233.57
122Krupička Miroslav712266.57-------78.83------81.98---227.38
123Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37--------219.87
124Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14------------203.26
125Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-------------201.92
126Kostka Tomáš8834--97.10--93.87-------------190.97
127Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
128Šrámek Jaromír7575---------90.80---91.81-----182.61
129Drtilová Veronika8141----89.03--91.05-----------180.08
130Prokopová Miroslava7459-92.11-----------85.58-----177.69
131Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
132Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75--------172.85
133Merva Adam9884-------88.13-82.22---------170.35
134Šimek Štěpán934660.02------------50.45-54.00---164.47
135Miča Jan9901---82.47-79.28-------------161.75
136Mílová Kristýna8564----75.78------85.74-------161.52
137Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
138Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
139Holinka David1000071.15-------------87.21----158.36
140David Roman8834-----76.7281.07------------157.79
141Hejtmánková Marie8342----50.3754.39--------52.02----156.78
142Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
143Mazák Šimon8696-------------90.73--62.08--152.81
144Vlček Adam10000--75.34-----------77.17----152.51
145Richtr František9661--71.97------------76.61---148.58
146Hecl František1000064.97--------79.09---------144.06
147Deck Molly8108--------------66.5374.82---141.35
148Richter David9262-------------56.9529.0655.23---141.24
149Krňávková Eva7459----65.66----------73.59---139.25
150Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99--------137.80
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28----------137.39
152Kříž Radomír9051-------------62.82-73.41---136.23
153Ozorovský Karol8980---67.13-66.29-------------133.42
154Král Libor8388----66.01-66.98------------132.99
155Rajnošek Samuel8696-------------73.84--49.58--123.42
156Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
157Nová Dana840837.39-46.90--34.73-------------119.02
158Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
159Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
160Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
161Smolík Jiří7995---------55.74---52.80-----108.54
162Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
163Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
164Špičáková Jitka8275---------103.41---------103.41
165Geletič František9091----75.4327.04-------------102.47
166Kubíček Petr9333---------98.26---------98.26
167Jílek David9747-------97.89-----------97.89
168Kadidlo Jiří8689----------------97.74--97.74
169Planičková Lenka 8542---------------97.05---97.05
170Sléžková Anna733296.90------------------96.90
171Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
172Súč Jiří9679-----------54.32-42.41-----96.73
173Neodertová Šárka8564-----94.89-------------94.89
174Fochler Petr10000---------------94.88---94.88
175Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
176Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
177Novák David10000-------------93.71-----93.71
178Neudertová Šárka8564--------92.79----------92.79
179Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
180Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
181Picková Stella731791.57------------------91.57
182Turek Josef9661---------------90.64---90.64
183Trojáková Martina847590.50------------------90.50
184Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
185Vošický Pavel8907-------------90.10-----90.10
186Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
187Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
188Urbášek Jan10000---------89.09---------89.09
189Krantzler Marie-Stella7900---------------88.95---88.95
190Král Václav9402--88.81----------------88.81
191Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
192Fajfr František868988.67------------------88.67
193Jílková Radka856442.49-------46.08----------88.57
194Gebr Milan7216---------------88.19---88.19
195Štábl Patrik10000-----88.06-------------88.06
196Skálová Lenka7529---------------87.91---87.91
197Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
198Jendrišák Luboš9121-------------86.94-----86.94
199Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
200Radek Patrik1000085.93------------------85.93
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Hrdlička Miroslav9333---------85.73---------85.73
202Pánek Antonín9661---------------84.52---84.52
203Holinka David10000-83.97-----------------83.97
204Kouřilová Zuzana8141---------------83.86---83.86
205Jendrišák Milan9402-------------83.32-----83.32
206Sýkorová Lucie7511-------------82.87-----82.87
207Doležal Milan868982.27------------------82.27
208Bárta Adam10000----------------81.79--81.79
209Planička Jiří9816---------------81.51---81.51
210Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
211Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
212Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
213Hrdlička Miroslav9661---------78.19---------78.19
214Richterová Ema8331---------------78.12---78.12
215Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
216Hubáček Pavel8980-------------77.72-----77.72
217Mikšíková Petra7529---------77.67---------77.67
218Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
219Bittner Ondřej10000----------------76.85--76.85
220Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
221Valigura Jiří10000---------76.33---------76.33
222Malček Marek10000--76.01----------------76.01
223Šincl Martin1000075.79------------------75.79
224Paloncý Pavel9541-------------75.74-----75.74
225Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
226Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
227Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
228Petriková Miroslava7529------------74.62------74.62
229Pernica Josef919274.57------------------74.57
230Gercis Nicolas10000------------73.85------73.85
231Badal František10000--------73.56----------73.56
232Sýkorová Olga7735-------------73.21-----73.21
233Žalio Lucie770172.44------------------72.44
234Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
235Málková Amálie7701------------69.46------69.46
236Kamlar Marek919268.71------------------68.71
237Harapát Antonín 8834---------------68.32---68.32
238Pernica Albert980467.87------------------67.87
239Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
240Turek Václav9346---------------67.28---67.28
241Bednářová Monika7529--------67.23----------67.23
242Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
243Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
244Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
245Sléžka Michal947166.73------------------66.73
246Matura Pavel1000066.12------------------66.12
247Pospíšil Jakub10000-----66.12-------------66.12
248Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
249Tichý Viktor8616----------------63.91--63.91
250Makešová Marta8208---------------63.33---63.33
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
251Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
252Stejskalová Klára 8331---------------61.54---61.54
253Borek Petr854060.93------------------60.93
254Maliňák David9121----------60.23--------60.23
255Heverová Markéta8564------59.75------------59.75
256Kopa David 10000---------------59.56---59.56
257Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
258Starley Dominic861658.50------------------58.50
259Klein Petr9610------58.18------------58.18
260Jendrišák Vít9333-------------57.95-----57.95
261Paraska Lucie787257.58------------------57.58
262Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
263Lolek Michal9816-----57.01-------------57.01
264Brokeš Tomáš9541--------56.55----------56.55
265Bank Jan9402------------56.50------56.50
266Tůma Jakub9346----------------56.39--56.39
267Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
268Janečka Jiří9884-----55.41-------------55.41
269Petrik Jan8689------------55.31------55.31
270Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
271Pírková Aneta833153.31------------------53.31
272Pavlas Jiří9402-----53.08-------------53.08
273Borek Viktor1000052.32------------------52.32
274Horníček Zdeněk9346------52.05------------52.05
275Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
276Berka Robert8689---------------51.18---51.18
277Málek Martin9471-------------50.63-----50.63
278Kubíček David10000----------------49.76--49.76
279Janků Marian919249.35------------------49.35
280Mareš Karel774849.35------------------49.35
281Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
282Paulus Roman9121-------------48.92-----48.92
283Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
284Chmelař Adam9346----------------47.38--47.38
285Šincl Filip1000047.29------------------47.29
286Habigerová Jana8564--------46.08----------46.08
287Žouželková Markéta7803-----45.33-------------45.33
288Žižlavská Marie8564---------------44.68---44.68
289Pešík Michal9953-------------44.40-----44.40
290Malashenko Ivan9524------44.14------------44.14
291Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
292Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
293Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
294Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
295Šerý Ondřej9541-------------40.16-----40.16
296Sovadinová Ivana8141-------------36.91-----36.91
297Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
298Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
299John Josef9901---------------35.73---35.73
300Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
301Bartoňová Michaela7511------31.71------------31.71
302Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
303Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
304Balar Pavel8762--------30.14----------30.14
305Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
306Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
307Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
308Beneš Marek1000025.50------------------25.50
309Genčurová Zuzana8342---------22.55---------22.55
310Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
311Pávek Šimon9524------11.66------------11.66
312Hubáček Matěj10000-------------11.44-----11.44
313Hajzler Nikolas9901------4.17------------4.17
314Genčur Antonín---------1.00---1.001.001.00---4.00
315Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
316Roučka Ondřej1.00------------------1.00