Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24-99.5898.69---801.40
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78100.9094.9798.75---796.25
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27--93.0895.31---786.86
4Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.4998.9197.68----777.79
5Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98--96.51---770.47
6Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.8597.9188.7490.29---770.22
7Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16---98.56-----770.12
8Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36---90.77---760.64
9Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06----94.8390.9192.59---754.47
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.1187.3692.1763.09---752.58
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.3995.5194.9786.06---748.63
12Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.6295.7390.1089.50---742.55
13Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61-95.6791.6391.62---740.67
14Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.2488.0785.5890.71---737.01
15Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.4295.1290.5589.99---733.02
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73---95.2889.1989.20---728.12
17Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44-----91.80---720.96
18Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76-93.55-----714.45
19Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.0692.78-90.11---712.72
20Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.7388.13-----710.97
21Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.1888.4864.7269.55---708.40
22Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98------700.81
23Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85---81.0784.06---691.09
24Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02--85.6789.56---686.09
25Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35-79.9881.40---684.19
26Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.5784.2280.8980.19---681.87
27Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84-81.5582.7880.56---678.91
28Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58--83.4178.80---670.34
29Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35--77.0084.73---667.06
30Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68-88.1373.2181.16---662.73
31Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.8081.0477.2778.86---655.26
32Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55-78.6379.77---653.57
33Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30--78.14---651.70
34Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.4283.8976.1976.81---648.85
35Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18--82.96-----646.86
36Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47-97.9894.70----644.54
37O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.1981.3389.2887.27---640.32
38Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35---80.72-----638.24
39Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.0583.3278.2780.56---636.30
40Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.5883.7774.9278.74---633.55
41Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.1272.8379.1782.55---633.06
42Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.3281.6582.2479.35---629.53
43Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35-79.2181.8878.08---626.27
44Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.1886.2075.29----616.87
45Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95------616.48
46Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67-88.96-----615.04
47Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----72.4080.68---613.03
48Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.5578.9576.7378.08---609.17
49Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58-71.9471.43---599.96
50Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.8478.44-----599.80
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80---------597.94
52Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53--53.4377.11---596.64
53Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------100.1998.8695.97---578.91
54Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.3772.1865.2668.04---566.95
55Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.5967.7664.5466.23---554.63
56Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34---69.55---554.35
57Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24-------549.43
58Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.2475.75-----547.81
59Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.1969.6869.9661.33---547.55
60Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62---------90.71---545.56
61Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31-----65.8063.0070.10---544.15
62Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23-68.5164.30---535.53
63Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38---72.0372.46---528.31
64Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24--74.7877.0078.62---522.02
65Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79-----------518.99
66Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.6562.3426.251.00---518.05
67Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------87.84----517.22
68Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.8790.82-----506.12
69Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64---98.33---497.74
70Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.7759.9960.66----495.97
71Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.1485.53-----495.12
72Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77----72.03---494.73
73Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02-63.36-47.25---486.27
74Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.5881.01-----457.11
75Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15--93.7189.74---452.39
76Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44--83.1476.14---438.01
77Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69------------438.01
78Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87--------87.57---437.39
79Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97-54.9246.7557.16---428.44
80Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.7257.27-52.39---419.48
81Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89-------------416.83
82Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93-----------412.99
83Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37---60.8457.53---410.05
84Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95-69.69----408.03
85Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00--74.88-----407.79
86Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68------62.30---405.98
87Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------78.45----397.55
88David Michal1000086.77----92.33-------101.57100.93---381.60
89Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------92.4639.43----379.53
90Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27---------372.23
91Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55-------------363.17
92Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------76.80-----355.08
93Knápek Jiří10000-----61.6869.60-----76.4568.8776.08---352.68
94Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14-------------345.63
95Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----65.89----325.09
96Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----57.6852.21---323.55
97Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40-------------320.21
98Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50------------314.13
99Hruban Jiří10000-------82.0780.40----73.9374.51---310.91
100Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84-------52.87---310.07
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Filipiová Eva8208------100.65-102.40-----100.32---303.37
102Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42------------299.93
103Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----71.22----297.29
104Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97------290.99
105Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19-----------285.25
106Šmíd František774891.5794.9596.97---------------283.49
107Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35-----------279.34
108Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52-----65.08---270.01
109Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----63.46----269.45
110Souček Jan8156----87.4387.03-92.02----------266.48
111Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72-------------257.64
112Panoch Václav846476.6390.7187.33---------------254.67
113Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89-------251.00
114Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06------------245.92
115Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10------------242.60
116Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43------------240.64
117Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26--------------234.69
118Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54------------233.57
119Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37-------219.87
120Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14-----------203.26
121Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75------------201.92
122Tomanek Daniel8834--------98.77-----96.88---195.65
123Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45---------194.86
124Kostka Tomáš8834--97.10--93.87------------190.97
125Švorčíková Lenka780385.7898.25----------------184.03
126Šrámek Jaromír7575---------90.80---91.81----182.61
127Hanáčková Dominika856487.38------------93.08----180.46
128Drtilová Veronika8141----89.03--91.05----------180.08
129Prokopová Miroslava7459-92.11-----------85.58----177.69
130Benešová Petra834251.2661.0061.93---------------174.19
131Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75-------172.85
132Merva Adam9884-------88.13-82.22--------170.35
133Miča Jan9901---82.47-79.28------------161.75
134Mílová Kristýna8564----75.78------85.74------161.52
135Hýbl Jaroslav1000073.2886.34----------------159.62
136Bernard Mikuláš1000074.27-85.24---------------159.51
137Holinka David1000071.15-------------87.21---158.36
138David Roman8834-----76.7281.07-----------157.79
139Hejtmánková Marie8342----50.3754.39--------52.02---156.78
140Matoušek Milan8312---76.1080.21-------------156.31
141Vlček Adam10000--75.34-----------77.17---152.51
142Krupička Miroslav712266.57-------78.83---------145.40
143Hecl František1000064.97--------79.09--------144.06
144Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99-------137.80
145Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28---------137.39
146Ozorovský Karol8980---67.13-66.29------------133.42
147Král Libor8388----66.01-66.98-----------132.99
148Vernerová Martina780354.84-65.77---------------120.61
149Nová Dana840837.39-46.90--34.73------------119.02
150Smyčková Tereza8564-74.8143.06---------------117.87
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
151Vondra David940248.4467.42----------------115.86
152Malucha jan799569.3942.86----------------112.25
153Šimek Štěpán934660.02------------50.45----110.47
154Smolík Jiří7995---------55.74---52.80----108.54
155Matyášová Jana6735106.27-----------------106.27
156Ženčák Jaroslav7834---104.11--------------104.11
157Špičáková Jitka8275---------103.41--------103.41
158Geletič František9091----75.4327.04------------102.47
159Kubíček Petr9333---------98.26--------98.26
160Jílek David9747-------97.89----------97.89
161Sléžková Anna733296.90-----------------96.90
162Rončáková Tereza810896.82-----------------96.82
163Súč Jiří9679-----------54.32-42.41----96.73
164Neodertová Šárka8564-----94.89------------94.89
165Dvořák Pavel940294.77-----------------94.77
166Tesařová Vladislava7735----93.86-------------93.86
167Novák David10000-------------93.71----93.71
168Neudertová Šárka8564--------92.79---------92.79
169Krantzler Marie-Stella7900--92.39---------------92.39
170Fajfr Aleš966192.33-----------------92.33
171Picková Stella731791.57-----------------91.57
172Mazák Šimon8696-------------90.73----90.73
173Trojáková Martina847590.50-----------------90.50
174Tlapák Jaroslav974790.12-----------------90.12
175Vošický Pavel8907-------------90.10----90.10
176Dudešek Martin8907--90.03---------------90.03
177Jakúbková Tereza8564-89.27----------------89.27
178Urbášek Jan10000---------89.09--------89.09
179Král Václav9402--88.81---------------88.81
180Knápková Anežka7701-88.76----------------88.76
181Fajfr František868988.67-----------------88.67
182Jílková Radka856442.49-------46.08---------88.57
183Štábl Patrik10000-----88.06------------88.06
184Jarmar Vratislav9121-87.60----------------87.60
185Jendrišák Luboš9121-------------86.94----86.94
186Studnička Ondřej1000086.54-----------------86.54
187Richter David9262-------------56.9529.06---86.01
188Radek Patrik1000085.93-----------------85.93
189Hrdlička Miroslav9333---------85.73--------85.73
190Holinka David10000-83.97----------------83.97
191Jendrišák Milan9402-------------83.32----83.32
192Sýkorová Lucie7511-------------82.87----82.87
193Doležal Milan868982.27-----------------82.27
194Kroul Josef10000-81.46----------------81.46
195Kolář Ivo9816----80.66-------------80.66
196Venoušová Terezie856480.06-----------------80.06
197Hrdlička Miroslav9661---------78.19--------78.19
198Sýkorová Anna833177.85-----------------77.85
199Hubáček Pavel8980-------------77.72----77.72
200Mikšíková Petra7529---------77.67--------77.67
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
201Hillerová Barbora8208----77.62-------------77.62
202Saňák Martin9121---76.52--------------76.52
203Valigura Jiří10000---------76.33--------76.33
204Malček Marek10000--76.01---------------76.01
205Šincl Martin1000075.79-----------------75.79
206Paloncý Pavel9541-------------75.74----75.74
207Gronych Radek8312----75.58-------------75.58
208Jordán Alexandr1000074.88-----------------74.88
209Mrázek Viliam9661---74.69--------------74.69
210Petriková Miroslava7529------------74.62-----74.62
211Pernica Josef919274.57-----------------74.57
212Gercis Nicolas10000------------73.85-----73.85
213Rajnošek Samuel8696-------------73.84----73.84
214Badal František10000--------73.56---------73.56
215Sýkorová Olga7735-------------73.21----73.21
216Žalio Lucie770172.44-----------------72.44
217Vepřek-Pavlíková Věra856472.14-----------------72.14
218Richtr František9661--71.97---------------71.97
219Málková Amálie7701------------69.46-----69.46
220Kamlar Marek919268.71-----------------68.71
221Pernica Albert980467.87-----------------67.87
222Balloš Eduard1000067.49-----------------67.49
223Bednářová Monika7529--------67.23---------67.23
224Kroulová Markéta8564-67.04----------------67.04
225Ballošová Lucie856466.95-----------------66.95
226Ozorovský Marián890766.80-----------------66.80
227Sléžka Michal947166.73-----------------66.73
228Deck Molly8108--------------66.53---66.53
229Matura Pavel1000066.12-----------------66.12
230Pospíšil Jakub10000-----66.12------------66.12
231Krňávková Eva7459----65.66-------------65.66
232Škrabal Pavel1000065.66-----------------65.66
233Kříž Radomír9051-------------62.82----62.82
234Pikal Karel672933.81-28.57---------------62.38
235Borek Petr854060.93-----------------60.93
236Maliňák David9121----------60.23-------60.23
237Heverová Markéta8564------59.75-----------59.75
238Poláček Vladimír10000--59.10---------------59.10
239Starley Dominic861658.50-----------------58.50
240Klein Petr9610------58.18-----------58.18
241Jendrišák Vít9333-------------57.95----57.95
242Paraska Lucie787257.58-----------------57.58
243Langhammerová Lenka773557.43-----------------57.43
244Lolek Michal9816-----57.01------------57.01
245Brokeš Tomáš9541--------56.55---------56.55
246Bank Jan9402------------56.50-----56.50
247Skývová Vlaďka7459----55.80-------------55.80
248Janečka Jiří9884-----55.41------------55.41
249Petrik Jan8689------------55.31-----55.31
250Ozorovská Markéta770154.08-----------------54.08
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
251Pírková Aneta833153.31-----------------53.31
252Pavlas Jiří9402-----53.08------------53.08
253Borek Viktor1000052.32-----------------52.32
254Horníček Zdeněk9346------52.05-----------52.05
255Skoumalová Petra856451.26-----------------51.26
256Málek Martin9471-------------50.63----50.63
257Janků Marian919249.35-----------------49.35
258Mareš Karel774849.35-----------------49.35
259Rochová Olga7666-49.33----------------49.33
260Paulus Roman9121-------------48.92----48.92
261Macháčková Karolína751148.44-----------------48.44
262Šincl Filip1000047.29-----------------47.29
263Habigerová Jana8564--------46.08---------46.08
264Žouželková Markéta7803-----45.33------------45.33
265Pešík Michal9953-------------44.40----44.40
266Malashenko Ivan9524------44.14-----------44.14
267Vlčková Petra8564--42.92---------------42.92
268Ozorovská Kristýna856442.49-----------------42.49
269Juřina Marek9804---42.41--------------42.41
270Bartošová Monika8564--41.51---------------41.51
271Šerý Ondřej9541-------------40.16----40.16
272Sovadinová Ivana8141-------------36.91----36.91
273Pobucká Niké8475----36.43-------------36.43
274Ježkova Kristina8542----36.23-------------36.23
275Staudinger Vít1000032.36-----------------32.36
276Bartoňová Michaela7511------31.71-----------31.71
277Rýznarová Vlasta800631.45-----------------31.45
278Staudinger Jan1000030.23-----------------30.23
279Balar Pavel8762--------30.14---------30.14
280Pospíšilová Kateřina856428.70-----------------28.70
281Seidenglanz Patrik1000028.17-----------------28.17
282Kašpar Pavlína840825.58-----------------25.58
283Beneš Marek1000025.50-----------------25.50
284Genčurová Zuzana8342---------22.55--------22.55
285Mičo Michal100001.00-15.97---------------16.97
286Pávek Šimon9524------11.66-----------11.66
287Hubáček Matěj10000-------------11.44----11.44
288Hajzler Nikolas9901------4.17-----------4.17
289Genčur Antonín---------1.00---1.001.00---3.00
290Nikodým Lukáš92621.80-----------------1.80
291Roučka Ondřej1.00-----------------1.00