Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24------701.46
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78100.90-----697.50
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27-------691.14
4Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16---98.56-----680.96
5Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.4998.91-----680.11
6Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.8597.91-----676.70
7Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98------673.96
8Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36-------669.87
9Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06----94.83-----661.88
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.1187.36-----660.41
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.3995.51-----653.66
12Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.6295.73-----652.25
13Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61-95.67-----648.21
14Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.2488.07-----646.30
15Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.4295.12-----641.90
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73---95.28-----636.55
17Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44---------629.16
18Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76-93.55-----627.82
19Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.7388.13-----625.59
20Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.0692.78-----622.61
21Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.1888.48-----621.25
22Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98------618.44
23Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95------616.48
24Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67-88.96-----615.04
25Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85--------607.03
26Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35------602.79
27Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.5784.22-----598.08
28Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84-81.55-----596.13
29Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02-------593.10
30Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35-------582.33
31Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68-88.13-----581.57
32Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.8081.04-----576.40
33Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58-------575.80
34Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55------573.80
35Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30------573.56
36Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.4283.89-----570.84
37Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18--82.96-----567.97
38Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35---80.72-----564.89
39Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.5883.77-----554.81
40Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.0583.32-----554.47
41Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47-97.98-----549.84
42Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.1272.83-----545.07
43Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.3281.65-----542.74
44Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.1886.20-----541.58
45Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35-79.21-----540.41
46O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.1981.33-----534.28
47Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21---------532.16
48Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80---------531.14
49Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.8478.44-----528.05
50Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58------526.68
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.5578.95-----520.17
52Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53-------519.53
53Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79-----------518.99
54Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.8790.82-----506.12
55Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.3772.18-----498.71
56Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.1485.53-----495.12
57Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.5967.76-----487.40
58Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24-------485.19
59Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.2475.75-----484.97
60Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34-------484.80
61Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.1969.68-----477.59
62Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31-----65.80-----474.05
63Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23------462.87
64Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.6562.34-----458.41
65Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.5881.01-----457.11
66Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62-------------454.85
67Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69------------438.01
68Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.7759.99-----435.31
69Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02-63.36-----430.21
70Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01-----------429.38
71Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77--------422.70
72Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89-------------416.83
73Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93-----------412.99
74Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00--74.88-----407.79
75Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64-------399.41
76Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------100.19-----384.08
77Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38--------383.82
78Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27---------372.23
79Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.7257.27-----367.09
80Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24--74.78-----366.40
81Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97-54.92-----365.88
82Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55-------------363.17
83Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------76.80-----355.08
84Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87------------349.82
85Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14-------------345.63
86Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68----------343.68
87Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------92.46-----340.10
88Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95------338.34
89Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40-------------320.21
90Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54------------319.10
91Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50------------314.13
92Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42------------299.93
93Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37--------291.68
94Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97------290.99
95Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19-----------285.25
96Šmíd František774891.5794.9596.97---------------283.49
97Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35-----------279.34
98Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44-------278.73
99Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15-------268.94
100Souček Jan8156----87.4387.03-92.02----------266.48
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49----------259.20
102Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72-------------257.64
103Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84-----------257.20
104Panoch Václav846476.6390.7187.33---------------254.67
105Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89-------251.00
106Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06------------245.92
107Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10------------242.60
108Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43------------240.64
109Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26--------------234.69
110Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54------------233.57
111Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33---------226.07
112Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37-------219.87
113Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40---------213.66
114Knápek Jiří10000-----61.6869.60-----76.45-----207.73
115Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93---------205.99
116Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52---------204.93
117Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14-----------203.26
118Filipiová Eva8208------100.65-102.40---------203.05
119Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75------------201.92
120Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45---------194.86
121Kostka Tomáš8834--97.10--93.87------------190.97
122Švorčíková Lenka780385.7898.25----------------184.03
123Drtilová Veronika8141----89.03--91.05----------180.08
124David Michal1000086.77----92.33------------179.10
125Benešová Petra834251.2661.0061.93---------------174.19
126Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75-------172.85
127Merva Adam9884-------88.13-82.22--------170.35
128Hruban Jiří10000-------82.0780.40---------162.47
129Miča Jan9901---82.47-79.28------------161.75
130Mílová Kristýna8564----75.78------85.74------161.52
131Hýbl Jaroslav1000073.2886.34----------------159.62
132Bernard Mikuláš1000074.27-85.24---------------159.51
133David Roman8834-----76.7281.07-----------157.79
134Matoušek Milan8312---76.1080.21-------------156.31
135Krupička Miroslav712266.57-------78.83---------145.40
136Hecl František1000064.97--------79.09--------144.06
137Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99-------137.80
138Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28---------137.39
139Ozorovský Karol8980---67.13-66.29------------133.42
140Král Libor8388----66.01-66.98-----------132.99
141Vernerová Martina780354.84-65.77---------------120.61
142Nová Dana840837.39-46.90--34.73------------119.02
143Smyčková Tereza8564-74.8143.06---------------117.87
144Vondra David940248.4467.42----------------115.86
145Malucha jan799569.3942.86----------------112.25
146Matyášová Jana6735106.27-----------------106.27
147Hejtmánková Marie8342----50.3754.39------------104.76
148Ženčák Jaroslav7834---104.11--------------104.11
149Špičáková Jitka8275---------103.41--------103.41
150Geletič František9091----75.4327.04------------102.47
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
151Tomanek Daniel8834--------98.77---------98.77
152Kubíček Petr9333---------98.26--------98.26
153Jílek David9747-------97.89----------97.89
154Sléžková Anna733296.90-----------------96.90
155Rončáková Tereza810896.82-----------------96.82
156Neodertová Šárka8564-----94.89------------94.89
157Dvořák Pavel940294.77-----------------94.77
158Tesařová Vladislava7735----93.86-------------93.86
159Neudertová Šárka8564--------92.79---------92.79
160Krantzler Marie-Stella7900--92.39---------------92.39
161Fajfr Aleš966192.33-----------------92.33
162Prokopová Miroslava7459-92.11----------------92.11
163Picková Stella731791.57-----------------91.57
164Šrámek Jaromír7575---------90.80--------90.80
165Trojáková Martina847590.50-----------------90.50
166Tlapák Jaroslav974790.12-----------------90.12
167Dudešek Martin8907--90.03---------------90.03
168Jakúbková Tereza8564-89.27----------------89.27
169Urbášek Jan10000---------89.09--------89.09
170Král Václav9402--88.81---------------88.81
171Knápková Anežka7701-88.76----------------88.76
172Fajfr František868988.67-----------------88.67
173Jílková Radka856442.49-------46.08---------88.57
174Štábl Patrik10000-----88.06------------88.06
175Jarmar Vratislav9121-87.60----------------87.60
176Hanáčková Dominika856487.38-----------------87.38
177Studnička Ondřej1000086.54-----------------86.54
178Radek Patrik1000085.93-----------------85.93
179Hrdlička Miroslav9333---------85.73--------85.73
180Holinka David10000-83.97----------------83.97
181Doležal Milan868982.27-----------------82.27
182Kroul Josef10000-81.46----------------81.46
183Kolář Ivo9816----80.66-------------80.66
184Venoušová Terezie856480.06-----------------80.06
185Hrdlička Miroslav9661---------78.19--------78.19
186Sýkorová Anna833177.85-----------------77.85
187Mikšíková Petra7529---------77.67--------77.67
188Hillerová Barbora8208----77.62-------------77.62
189Saňák Martin9121---76.52--------------76.52
190Valigura Jiří10000---------76.33--------76.33
191Malček Marek10000--76.01---------------76.01
192Šincl Martin1000075.79-----------------75.79
193Gronych Radek8312----75.58-------------75.58
194Vlček Adam10000--75.34---------------75.34
195Jordán Alexandr1000074.88-----------------74.88
196Mrázek Viliam9661---74.69--------------74.69
197Petriková Miroslava7529------------74.62-----74.62
198Pernica Josef919274.57-----------------74.57
199Gercis Nicolas10000------------73.85-----73.85
200Badal František10000--------73.56---------73.56
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
201Žalio Lucie770172.44-----------------72.44
202Vepřek-Pavlíková Věra856472.14-----------------72.14
203Richtr František9661--71.97---------------71.97
204Holinka David1000071.15-----------------71.15
205Málková Amálie7701------------69.46-----69.46
206Kamlar Marek919268.71-----------------68.71
207Pernica Albert980467.87-----------------67.87
208Balloš Eduard1000067.49-----------------67.49
209Bednářová Monika7529--------67.23---------67.23
210Kroulová Markéta8564-67.04----------------67.04
211Ballošová Lucie856466.95-----------------66.95
212Ozorovský Marián890766.80-----------------66.80
213Sléžka Michal947166.73-----------------66.73
214Matura Pavel1000066.12-----------------66.12
215Pospíšil Jakub10000-----66.12------------66.12
216Škrabal Pavel1000065.66-----------------65.66
217Krňávková Eva7459----65.66-------------65.66
218Pikal Karel672933.81-28.57---------------62.38
219Borek Petr854060.93-----------------60.93
220Maliňák David9121----------60.23-------60.23
221Šimek Štěpán934660.02-----------------60.02
222Heverová Markéta8564------59.75-----------59.75
223Poláček Vladimír10000--59.10---------------59.10
224Starley Dominic861658.50-----------------58.50
225Klein Petr9610------58.18-----------58.18
226Paraska Lucie787257.58-----------------57.58
227Langhammerová Lenka773557.43-----------------57.43
228Lolek Michal9816-----57.01------------57.01
229Brokeš Tomáš9541--------56.55---------56.55
230Bank Jan9402------------56.50-----56.50
231Skývová Vlaďka7459----55.80-------------55.80
232Smolík Jiří7995---------55.74--------55.74
233Janečka Jiří9884-----55.41------------55.41
234Petrik Jan8689------------55.31-----55.31
235Súč Jiří9679-----------54.32------54.32
236Ozorovská Markéta770154.08-----------------54.08
237Pírková Aneta833153.31-----------------53.31
238Pavlas Jiří9402-----53.08------------53.08
239Borek Viktor1000052.32-----------------52.32
240Horníček Zdeněk9346------52.05-----------52.05
241Skoumalová Petra856451.26-----------------51.26
242Mareš Karel774849.35-----------------49.35
243Janků Marian919249.35-----------------49.35
244Rochová Olga7666-49.33----------------49.33
245Macháčková Karolína751148.44-----------------48.44
246Šincl Filip1000047.29-----------------47.29
247Habigerová Jana8564--------46.08---------46.08
248Žouželková Markéta7803-----45.33------------45.33
249Malashenko Ivan9524------44.14-----------44.14
250Vlčková Petra8564--42.92---------------42.92
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
251Ozorovská Kristýna856442.49-----------------42.49
252Juřina Marek9804---42.41--------------42.41
253Bartošová Monika8564--41.51---------------41.51
254Pobucká Niké8475----36.43-------------36.43
255Ježkova Kristina8542----36.23-------------36.23
256Staudinger Vít1000032.36-----------------32.36
257Bartoňová Michaela7511------31.71-----------31.71
258Rýznarová Vlasta800631.45-----------------31.45
259Staudinger Jan1000030.23-----------------30.23
260Balar Pavel8762--------30.14---------30.14
261Pospíšilová Kateřina856428.70-----------------28.70
262Seidenglanz Patrik1000028.17-----------------28.17
263Kašpar Pavlína840825.58-----------------25.58
264Beneš Marek1000025.50-----------------25.50
265Genčurová Zuzana8342---------22.55--------22.55
266Mičo Michal100001.00-15.97---------------16.97
267Pávek Šimon9524------11.66-----------11.66
268Hajzler Nikolas9901------4.17-----------4.17
269Nikodým Lukáš92621.80-----------------1.80
270Genčur Antonín---------1.00--------1.00
271Roučka Ondřej1.00-----------------1.00