Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24-------701.46
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78-------693.83
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27--------691.14
4Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.49-------675.88
5Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98-------673.96
6Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.85-------672.31
7Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16----------671.56
8Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36--------669.87
9Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.11-------660.41
10Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06-----------650.62
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.39-------649.32
12Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.62-------646.82
13Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.24-------646.30
14Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61--------643.27
15Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.42-------635.00
16Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44----------629.16
17Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73----------628.00
18Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.73-------622.84
19Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76--------620.90
20Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.18-------619.92
21Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98-------618.44
22Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95-------616.48
23Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.06-------615.32
24Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85---------607.03
25Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35-------602.79
26Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.57-------597.65
27Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84--------596.13
28Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02--------593.10
29Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35--------582.33
30Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58--------575.80
31Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.80-------574.16
32Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55-------573.80
33Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30-------573.56
34Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.42-------564.96
35Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18---------563.90
36Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68--------558.51
37Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35----------557.52
38Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.05-------547.98
39Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.58-------546.37
40Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.12-------545.07
41Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.32-------533.73
42Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35--------533.34
43Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----------532.16
44Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80----------531.14
45Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58-------526.68
46Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67--------526.08
47Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.18-------525.68
48Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.84-------521.36
49Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53--------519.53
50Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79------------518.99
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.37-------494.77
52Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.59-------486.87
53Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24--------485.19
54Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34--------484.80
55Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.24-------472.06
56Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.19-------470.62
57Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23-------462.87
58Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.65-------455.71
59Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62--------------454.85
60O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.19-------452.95
61Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47--------451.86
62Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.55-------441.22
63Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31------------438.86
64Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69-------------438.01
65Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------------429.38
66Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.77-------429.24
67Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02--------422.91
68Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77---------422.70
69Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------416.83
70Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.87-------415.30
71Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93------------412.99
72Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.14-------409.59
73Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64--------399.41
74Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38---------383.82
75Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.58-------376.10
76Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27----------372.23
77Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------363.17
78Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.72-------354.61
79Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87-------------349.82
80Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97--------346.67
81Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------345.63
82Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68-----------343.68
83Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95-------338.34
84Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00---------332.91
85Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40--------------320.21
86Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------------319.10
87Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50-------------314.13
88Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42-------------299.93
89Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37---------291.68
90Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24---------291.62
91Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97-------290.99
92Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19------------285.25
93Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04-------------283.89
94Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
95Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35------------279.34
96Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44--------278.73
97Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74-------------278.28
98Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15--------268.94
99Souček Jan8156----87.4387.03-92.02-----------266.48
100Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----------259.20
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
102Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84------------257.20
103Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
104Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89--------251.00
105Šimek Šimon980474.2788.5384.84----------------247.64
106Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06-------------245.92
107Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10-------------242.60
108Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43-------------240.64
109Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
110Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-------------233.57
111Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----------226.07
112Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37--------219.87
113Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----------213.66
114Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----------205.99
115Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52----------204.93
116Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14------------203.26
117Filipiová Eva8208------100.65-102.40----------203.05
118Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-------------201.92
119Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45----------194.86
120Kostka Tomáš8834--97.10--93.87-------------190.97
121Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
122Drtilová Veronika8141----89.03--91.05-----------180.08
123David Michal1000086.77----92.33-------------179.10
124Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
125Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75--------172.85
126Merva Adam9884-------88.13-82.22---------170.35
127Hruban Jiří10000-------82.0780.40----------162.47
128Miča Jan9901---82.47-79.28-------------161.75
129Mílová Kristýna8564----75.78------85.74-------161.52
130Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
131Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
132David Roman8834-----76.7281.07------------157.79
133Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
134Krupička Miroslav712266.57-------78.83----------145.40
135Hecl František1000064.97--------79.09---------144.06
136Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99--------137.80
137Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28----------137.39
138Ozorovský Karol8980---67.13-66.29-------------133.42
139Král Libor8388----66.01-66.98------------132.99
140Knápek Jiří10000-----61.6869.60------------131.28
141Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
142Nová Dana840837.39-46.90--34.73-------------119.02
143Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
144Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
145Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
146Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
147Hejtmánková Marie8342----50.3754.39-------------104.76
148Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
149Špičáková Jitka8275---------103.41---------103.41
150Geletič František9091----75.4327.04-------------102.47
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Tomanek Daniel8834--------98.77----------98.77
152Kubíček Petr9333---------98.26---------98.26
153Jílek David9747-------97.89-----------97.89
154Sléžková Anna733296.90------------------96.90
155Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
156Neodertová Šárka8564-----94.89-------------94.89
157Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
158Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
159Neudertová Šárka8564--------92.79----------92.79
160Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
161Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
162Prokopová Miroslava7459-92.11-----------------92.11
163Picková Stella731791.57------------------91.57
164Šrámek Jaromír7575---------90.80---------90.80
165Trojáková Martina847590.50------------------90.50
166Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
167Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
168Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
169Urbášek Jan10000---------89.09---------89.09
170Král Václav9402--88.81----------------88.81
171Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
172Fajfr František868988.67------------------88.67
173Jílková Radka856442.49-------46.08----------88.57
174Štábl Patrik10000-----88.06-------------88.06
175Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
176Hanáčková Dominika856487.38------------------87.38
177Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
178Radek Patrik1000085.93------------------85.93
179Hrdlička Miroslav9333---------85.73---------85.73
180Holinka David10000-83.97-----------------83.97
181Doležal Milan868982.27------------------82.27
182Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
183Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
184Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
185Hrdlička Miroslav9661---------78.19---------78.19
186Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
187Mikšíková Petra7529---------77.67---------77.67
188Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
189Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
190Valigura Jiří10000---------76.33---------76.33
191Malček Marek10000--76.01----------------76.01
192Šincl Martin1000075.79------------------75.79
193Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
194Vlček Adam10000--75.34----------------75.34
195Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
196Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
197Pernica Josef919274.57------------------74.57
198Badal František10000--------73.56----------73.56
199Žalio Lucie770172.44------------------72.44
200Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Richtr František9661--71.97----------------71.97
202Holinka David1000071.15------------------71.15
203Kamlar Marek919268.71------------------68.71
204Pernica Albert980467.87------------------67.87
205Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
206Bednářová Monika7529--------67.23----------67.23
207Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
208Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
209Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
210Sléžka Michal947166.73------------------66.73
211Pospíšil Jakub10000-----66.12-------------66.12
212Matura Pavel1000066.12------------------66.12
213Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
214Krňávková Eva7459----65.66--------------65.66
215Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
216Borek Petr854060.93------------------60.93
217Maliňák David9121----------60.23--------60.23
218Šimek Štěpán934660.02------------------60.02
219Heverová Markéta8564------59.75------------59.75
220Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
221Starley Dominic861658.50------------------58.50
222Klein Petr9610------58.18------------58.18
223Paraska Lucie787257.58------------------57.58
224Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
225Lolek Michal9816-----57.01-------------57.01
226Brokeš Tomáš9541--------56.55----------56.55
227Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
228Smolík Jiří7995---------55.74---------55.74
229Janečka Jiří9884-----55.41-------------55.41
230Súč Jiří9679-----------54.32-------54.32
231Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
232Pírková Aneta833153.31------------------53.31
233Pavlas Jiří9402-----53.08-------------53.08
234Borek Viktor1000052.32------------------52.32
235Horníček Zdeněk9346------52.05------------52.05
236Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
237Janků Marian919249.35------------------49.35
238Mareš Karel774849.35------------------49.35
239Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
240Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
241Šincl Filip1000047.29------------------47.29
242Habigerová Jana8564--------46.08----------46.08
243Žouželková Markéta7803-----45.33-------------45.33
244Malashenko Ivan9524------44.14------------44.14
245Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
246Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
247Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
248Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
249Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
250Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
251Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
252Bartoňová Michaela7511------31.71------------31.71
253Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
254Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
255Balar Pavel8762--------30.14----------30.14
256Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
257Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
258Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
259Beneš Marek1000025.50------------------25.50
260Genčurová Zuzana8342---------22.55---------22.55
261Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
262Pávek Šimon9524------11.66------------11.66
263Hajzler Nikolas9901------4.17------------4.17
264Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
265Roučka Ondřej1.00------------------1.00
266Genčur Antonín---------1.00---------1.00