Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24-99.5898.6997.7196.22100.501000.23
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78100.9094.9798.7599.5993.92-993.07
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27--93.0895.3194.22-99.12981.60
4Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98--96.5197.0592.7299.72968.32
5Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.4998.9197.68----966.34
6Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.8597.9188.7490.2986.69-95.86959.34
7Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36---90.7796.11-99.78956.53
8Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16---98.56--94.32--950.22
9Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06----94.8390.9192.5995.92--941.30
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.1187.3692.1763.0992.9073.0095.03940.51
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.3995.5194.9786.0691.96--931.76
12Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61-95.6791.6391.6294.0386.1096.24930.94
13Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.6295.7390.1089.5091.59-94.36928.50
14Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.2488.0785.5890.7192.15-92.71921.87
15Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47-97.9894.70-95.0784.6697.40921.67
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73---95.2889.1989.2089.2386.8195.91913.26
17Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.4295.1290.5589.9940.91--910.66
18Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44-----91.8092.1587.0390.50903.61
19Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76-93.55--88.1979.8392.43895.07
20Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.7388.13--90.93--886.08
21Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.0692.78-90.11---881.92
22Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02--85.6789.5692.8189.5194.42880.22
23Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.1888.4864.7269.5580.8576.58-879.01
24Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85---81.0784.0689.98-90.94872.01
25Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35-79.9881.4091.21-87.96863.36
26Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.5784.2280.8980.1982.9277.6386.35851.95
27Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84-81.5582.7880.5681.1383.78-844.24
28Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35--77.0084.7388.4885.54-841.08
29Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68-88.1373.2181.1683.9680.7490.44838.19
30Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.8081.0477.2778.8684.1485.2081.22826.96
31Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55-78.6379.7786.6973.7383.76824.02
32Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.4283.8976.1976.8182.0773.9383.81814.73
33Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58--83.4178.80-75.60-813.61
34Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18--82.96--80.4769.8482.04809.37
35Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.1272.8379.1782.5583.5883.53-800.17
36Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.0583.3278.2780.5682.8373.0279.06798.19
37O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.1981.3389.2887.2786.78--797.61
38Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.3281.6582.2479.3582.26-82.76794.55
39Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.5883.7774.9278.7479.2579.17-791.97
40Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95----81.2589.83787.56
41Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98----81.69-782.50
42Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35-79.2181.8878.0878.87-75.41780.55
43Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.1886.2075.29-85.84--773.01
44Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.5578.9576.7378.08-74.2784.42767.86
45Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----72.4080.68-78.24-763.48
46Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58-71.9471.43-66.2476.35749.59
47Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.8478.44-----740.65
48Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53--53.4377.1171.81--731.98
49Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30--78.1479.06--730.76
50Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80------54.00-76.30728.24
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35---80.72--75.95--714.19
52Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.3772.1865.2668.0472.7570.23-709.93
53Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67-88.96---88.09-703.13
54Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.5967.7664.5466.2371.6263.4776.41702.66
55Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.2475.75--71.99-76.08695.88
56Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34---69.55-69.01-684.22
57Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.1969.6869.9661.3366.7261.3962.38676.98
58Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24-------674.98
59Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38---72.0372.4671.8168.47-668.59
60Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23-68.5164.30-59.26-654.94
61Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77----72.03-70.5077.68642.91
62Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15--93.7189.7493.28-95.86641.53
63Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31-----65.8063.0070.10---637.76
64Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.6562.3426.251.0033.0924.9941.66635.56
65Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.7759.9960.66-60.60--610.49
66Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02-63.36-47.2558.15-65.47609.89
67Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------87.84-87.44--604.66
68Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24--74.7877.0078.6281.13--603.15
69Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64---98.33102.70--600.44
70Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.8790.82---87.99-594.11
71Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------100.1998.8695.97---578.91
72Hruban Jiří10000-------82.0780.40----73.9374.5172.3775.8787.51546.66
73Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62---------90.71---545.56
74Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68------62.3066.44-68.29540.71
75Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97-54.9246.7557.1652.6846.4751.55532.67
76Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.7257.27-52.3958.24--522.51
77Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44--83.1476.14--83.70521.71
78Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79-----------518.99
79Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.1485.53-----495.12
80Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95-69.69-76.42--484.45
81Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00--74.88--74.63--482.42
82Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.5881.01-----457.11
83Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------92.4639.43---70.17449.70
84Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69------------438.01
85Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87--------87.57---437.39
86Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89-------------416.83
87Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93-----------412.99
88Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37---60.8457.53---410.05
89Filipiová Eva8208------100.65-102.40-----100.32-104.77-408.14
90Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----65.89-74.44--399.53
91Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------78.45----397.55
92Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----57.6852.2158.71--382.26
93David Michal1000086.77----92.33-------101.57100.93---381.60
94Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----71.22-75.01--372.30
95Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27---------372.23
96Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55-------------363.17
97Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------76.80-----355.08
98Knápek Jiří10000-----61.6869.60-----76.4568.8776.08---352.68
99Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----63.46-77.83--347.28
100Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14-------------345.63
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-----------86.69320.26
102Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40-------------320.21
103Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50------------314.13
104Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84-------52.87---310.07
105Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42------------299.93
106Tomanek Daniel8834--------98.77-----96.88-97.49-293.14
107Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97------290.99
108Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19-----------285.25
109Šmíd František774891.5794.9596.97---------------283.49
110Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35-----------279.34
111Hanáčková Dominika856487.38------------93.08-96.48--276.94
112Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52-----65.08---270.01
113Souček Jan8156----87.4387.03-92.02----------266.48
114Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-----------62.49264.41
115Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45------66.91--261.77
116Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72-------------257.64
117Panoch Václav846476.6390.7187.33---------------254.67
118Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89-------251.00
119Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06------------245.92
120Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10------------242.60
121Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43------------240.64
122Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26--------------234.69
123Krupička Miroslav712266.57-------78.83------81.98--227.38
124Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37-------219.87
125Šimek Štěpán934660.02------------50.45-54.00-51.05215.52
126Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14-----------203.26
127Kostka Tomáš8834--97.10--93.87------------190.97
128Švorčíková Lenka780385.7898.25----------------184.03
129Šrámek Jaromír7575---------90.80---91.81----182.61
130Drtilová Veronika8141----89.03--91.05----------180.08
131Prokopová Miroslava7459-92.11-----------85.58----177.69
132Doležal Milan868982.27----------------94.36176.63
133Benešová Petra834251.2661.0061.93---------------174.19
134Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75-------172.85
135Merva Adam9884-------88.13-82.22--------170.35
136Miča Jan9901---82.47-79.28------------161.75
137Mílová Kristýna8564----75.78------85.74------161.52
138Hýbl Jaroslav1000073.2886.34----------------159.62
139Bernard Mikuláš1000074.27-85.24---------------159.51
140Holinka David1000071.15-------------87.21---158.36
141David Roman8834-----76.7281.07-----------157.79
142Hejtmánková Marie8342----50.3754.39--------52.02---156.78
143Matoušek Milan8312---76.1080.21-------------156.31
144Mazák Šimon8696-------------90.73--62.08-152.81
145Vlček Adam10000--75.34-----------77.17---152.51
146Richtr František9661--71.97------------76.61--148.58
147Hecl František1000064.97--------79.09--------144.06
148Deck Molly8108--------------66.5374.82--141.35
149Harapát Antonín 8834---------------68.32-72.98141.30
150Richter David9262-------------56.9529.0655.23--141.24
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
151Krňávková Eva7459----65.66----------73.59--139.25
152Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99-------137.80
153Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28---------137.39
154Kříž Radomír9051-------------62.82-73.41--136.23
155Ozorovský Karol8980---67.13-66.29------------133.42
156Král Libor8388----66.01-66.98-----------132.99
157Starley Dominic861658.50----------------66.02124.52
158Rajnošek Samuel8696-------------73.84--49.58-123.42
159Vernerová Martina780354.84-65.77---------------120.61
160Nová Dana840837.39-46.90--34.73------------119.02
161Kubíček David10000----------------49.7668.90118.66
162Smyčková Tereza8564-74.8143.06---------------117.87
163Vondra David940248.4467.42----------------115.86
164Malucha jan799569.3942.86----------------112.25
165Smolík Jiří7995---------55.74---52.80----108.54
166Matyášová Jana6735106.27-----------------106.27
167Ženčák Jaroslav7834---104.11--------------104.11
168Špičáková Jitka8275---------103.41--------103.41
169Geletič František9091----75.4327.04------------102.47
170Kubíček Petr9333---------98.26--------98.26
171Jílek David9747-------97.89----------97.89
172Kadidlo Jiří8689----------------97.74-97.74
173Planičková Lenka 8542---------------97.05--97.05
174Sléžková Anna733296.90-----------------96.90
175Rončáková Tereza810896.82-----------------96.82
176Súč Jiří9679-----------54.32-42.41----96.73
177Neodertová Šárka8564-----94.89------------94.89
178Fochler Petr10000---------------94.88--94.88
179Dvořák Pavel940294.77-----------------94.77
180Tesařová Vladislava7735----93.86-------------93.86
181Novák David10000-------------93.71----93.71
182Žouželková Markéta7803-----45.33-----------48.2393.56
183Neudertová Šárka8564--------92.79---------92.79
184Krantzler Marie-Stella7900--92.39---------------92.39
185Fajfr Aleš966192.33-----------------92.33
186Picková Stella731791.57-----------------91.57
187Turek Josef9661---------------90.64--90.64
188Trojáková Martina847590.50-----------------90.50
189Černohous Jaromír9661-----------------90.4490.44
190Tlapák Jaroslav974790.12-----------------90.12
191Vošický Pavel8907-------------90.10----90.10
192Dudešek Martin8907--90.03---------------90.03
193Jakúbková Tereza8564-89.27----------------89.27
194Urbášek Jan10000---------89.09--------89.09
195Krejčí Tomáš9051-----------------89.0689.06
196Krantzler Marie-Stella7900---------------88.95--88.95
197Král Václav9402--88.81---------------88.81
198Knápková Anežka7701-88.76----------------88.76
199Fajfr František868988.67-----------------88.67
200Jílková Radka856442.49-------46.08---------88.57
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
201Gebr Milan7216---------------88.19--88.19
202Štábl Patrik10000-----88.06------------88.06
203Skálová Lenka7529---------------87.91--87.91
204Jarmar Vratislav9121-87.60----------------87.60
205Jendrišák Luboš9121-------------86.94----86.94
206Studnička Ondřej1000086.54-----------------86.54
207Radek Patrik1000085.93-----------------85.93
208Hrdlička Miroslav9333---------85.73--------85.73
209Pánek Antonín9661---------------84.52--84.52
210Holinka David10000-83.97----------------83.97
211Kouřilová Zuzana8141---------------83.86--83.86
212Jendrišák Milan9402-------------83.32----83.32
213Sýkorová Lucie7511-------------82.87----82.87
214Bárta Adam10000----------------81.79-81.79
215Planička Jiří9816---------------81.51--81.51
216Kroul Josef10000-81.46----------------81.46
217Kolář Ivo9816----80.66-------------80.66
218Venoušová Terezie856480.06-----------------80.06
219Hrdlička Miroslav9661---------78.19--------78.19
220Richterová Ema8331---------------78.12--78.12
221Sýkorová Anna833177.85-----------------77.85
222Hubáček Pavel8980-------------77.72----77.72
223Mikšíková Petra7529---------77.67--------77.67
224Hillerová Barbora8208----77.62-------------77.62
225Bittner Ondřej10000----------------76.85-76.85
226Saňák Martin9121---76.52--------------76.52
227Valigura Jiří10000---------76.33--------76.33
228Malček Marek10000--76.01---------------76.01
229Šincl Martin1000075.79-----------------75.79
230Paloncý Pavel9541-------------75.74----75.74
231Gronych Radek8312----75.58-------------75.58
232Jordán Alexandr1000074.88-----------------74.88
233Mrázek Viliam9661---74.69--------------74.69
234Petriková Miroslava7529------------74.62-----74.62
235Štech Vít9816-----------------74.5974.59
236Pernica Josef919274.57-----------------74.57
237Gercis Nicolas10000------------73.85-----73.85
238Badal František10000--------73.56---------73.56
239Sýkorová Olga7735-------------73.21----73.21
240Nesporý Jan8540-----------------72.5472.54
241Žalio Lucie770172.44-----------------72.44
242Vepřek-Pavlíková Věra856472.14-----------------72.14
243Březinová Soňa8408-----------------69.6769.67
244Málková Amálie7701------------69.46-----69.46
245Kamlar Marek919268.71-----------------68.71
246Pernica Albert980467.87-----------------67.87
247Balloš Eduard1000067.49-----------------67.49
248Turek Václav9346---------------67.28--67.28
249Bednářová Monika7529--------67.23---------67.23
250Kroulová Markéta8564-67.04----------------67.04
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
251Ballošová Lucie856466.95-----------------66.95
252Ozorovský Marián890766.80-----------------66.80
253Sléžka Michal947166.73-----------------66.73
254Matura Pavel1000066.12-----------------66.12
255Pospíšil Jakub10000-----66.12------------66.12
256Nesporý Šimon10000-----------------65.8665.86
257Heřmánek Tomáš9192-----------------65.7565.75
258Škrabal Pavel1000065.66-----------------65.66
259Tichý Viktor8616----------------63.91-63.91
260Makešová Marta8208---------------63.33--63.33
261Pikal Karel672933.81-28.57---------------62.38
262Stejskalová Klára 8331---------------61.54--61.54
263Borek Petr854060.93-----------------60.93
264Maliňák David9121----------60.23-------60.23
265Heverová Markéta8564------59.75-----------59.75
266Kopa David 10000---------------59.56--59.56
267Poláček Vladimír10000--59.10---------------59.10
268Klein Petr9610------58.18-----------58.18
269Jendrišák Vít9333-------------57.95----57.95
270Paraska Lucie787257.58-----------------57.58
271Langhammerová Lenka773557.43-----------------57.43
272Lolek Michal9816-----57.01------------57.01
273Brokeš Tomáš9541--------56.55---------56.55
274Bank Jan9402------------56.50-----56.50
275Tůma Jakub9346----------------56.39-56.39
276Skývová Vlaďka7459----55.80-------------55.80
277Janečka Jiří9884-----55.41------------55.41
278Petrik Jan8689------------55.31-----55.31
279Ozorovská Markéta770154.08-----------------54.08
280Pírková Aneta833153.31-----------------53.31
281Žouželková Amálie8331-----------------53.3153.31
282Pavlas Jiří9402-----53.08------------53.08
283Borek Viktor1000052.32-----------------52.32
284Horníček Zdeněk9346------52.05-----------52.05
285Skoumalová Petra856451.26-----------------51.26
286Berka Robert8689---------------51.18--51.18
287Málek Martin9471-------------50.63----50.63
288Mareš Karel774849.35-----------------49.35
289Janků Marian919249.35-----------------49.35
290Rochová Olga7666-49.33----------------49.33
291Paulus Roman9121-------------48.92----48.92
292Melicharová Michaela8208-----------------48.7848.78
293Macháčková Karolína751148.44-----------------48.44
294Chmelař Adam9346----------------47.38-47.38
295Šincl Filip1000047.29-----------------47.29
296Habigerová Jana8564--------46.08---------46.08
297Žižlavská Marie8564---------------44.68--44.68
298Pešík Michal9953-------------44.40----44.40
299Malashenko Ivan9524------44.14-----------44.14
300Vlčková Petra8564--42.92---------------42.92
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
301Ozorovská Kristýna856442.49-----------------42.49
302Juřina Marek9804---42.41--------------42.41
303Bartošová Monika8564--41.51---------------41.51
304Šerý Ondřej9541-------------40.16----40.16
305Sovadinová Ivana8141-------------36.91----36.91
306Pobucká Niké8475----36.43-------------36.43
307Ježkova Kristina8542----36.23-------------36.23
308John Josef9901---------------35.73--35.73
309Staudinger Vít1000032.36-----------------32.36
310Bartoňová Michaela7511------31.71-----------31.71
311Rýznarová Vlasta800631.45-----------------31.45
312Staudinger Jan1000030.23-----------------30.23
313Balar Pavel8762--------30.14---------30.14
314Pospíšilová Kateřina856428.70-----------------28.70
315Seidenglanz Patrik1000028.17-----------------28.17
316Kašpar Pavlína840825.58-----------------25.58
317Beneš Marek1000025.50-----------------25.50
318Genčurová Zuzana8342---------22.55--------22.55
319Mičo Michal100001.00-15.97---------------16.97
320Pávek Šimon9524------11.66-----------11.66
321Hubáček Matěj10000-------------11.44----11.44
322Hajzler Nikolas9901------4.17-----------4.17
323Genčur Antonín---------1.00---1.001.001.00--4.00
324Nikodým Lukáš92621.80-----------------1.80
325Roučka Ondřej1.00-----------------1.00