Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2024

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh za břehem - Chlapák
24. 03. 2024, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
1600 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh za břehem   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199522.230.00
0.00
3.10 1    104.6294.42
2Studnička OndřejTJ Šumperk200223.571.34
1.34
3.23 2    97.9487.03
3Záveský FilipIscarex Česká Třebová199324.041.41
1.41
3.24 3    97.4486.48
4David MichalKMB200324.051.42
1.42
3.24 4    97.3786.40
5Tlapák JaroslavIscarex Česká Třebová198724.232.00
2.00
3.27 5    96.0986.32
6Gieselová IvaTJ Šumperk200424.272.04
0.00
3.27 1    95.81101.26
7Küschner TadeášTJ Šumperk200624.312.08
0.00
3.281     95.5386.64
8Fochler PetrAK Drnovice199124.522.29
2.29
3.31 6    94.0382.70
9Jílek DavidZábřeh198725.343.11
3.11
3.37 7    91.0580.82
10Stolarik Lukáš199326.023.39
3.39
3.41 8    89.0677.20
11Miča JanSDH Bratrušov200726.033.40
1.32
3.412     88.9981.29
12Berková EmaAtletika Šumperk200726.304.07
0.00
3.451     87.07101.26
13Fabiánek JakubSDH Bratrušov200526.384.15
4.15
3.46 9    86.5175.63
14Málek JiříKosteljinak.cz198226.464.23
0.00
3.47  1   85.9479.56
15Heger AlešŠumperk199626.584.35
4.35
3.49 10    85.0972.80
16Frydrych TomášZábřeh197727.154.52
0.29
3.51  2   83.8881.84
17Neugebauer PetrJeseník197527.455.22
0.59
3.56  3   81.7581.53
18Poučová PetraLibina199627.475.24
3.20
3.56 2    81.6187.74
19Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners199028.115.48
3.44
3.59 3    79.9086.16
20Kubín AdamRapotín198828.125.49
5.49
3.59 11    79.8367.61
21Giesel LiborHoRUNi197328.246.01
0.00
4.01   1  78.9880.66
22Veselý RadekV12 Team198828.266.03
6.03
4.01 12    78.8466.51
23Vlček OndřejŠumperk198228.376.14
1.51
4.03  4   78.0571.23
24Březina VojtěchŠumperk198628.416.18
6.18
4.03 13    77.7767.22
25Motl LiborHněvkov198428.436.20
1.57
4.04  5   77.6368.87
26Serafin MilanAritma Praha196528.586.35
0.34
4.06   2  76.5686.40
27Hanáčková DominikaAtletika Šumperk200429.056.42
4.38
4.07 4    76.0782.55
28Šimek VladimírNový Malín197529.066.43
2.20
4.07  6   75.9975.79
29Saňák MartinRapotín197829.226.59
2.36
4.09  7   74.8671.70
30Žoužela DavidBludov198629.287.05
7.05
4.10 14    74.4363.60
31Brückner MiroslavHoral Šumperk197929.307.07
2.44
4.10  8   74.2970.13
32Bielčik PetrLichkov197129.317.08
1.07
4.11   3  74.2277.99
33Scheuer JanActivity Lanškroun196629.327.09
1.08
4.11   4  74.1583.18
34Benda OndřejÚsov198329.457.22
2.59
4.13  9   73.2265.17
35Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl196429.497.26
0.00
4.13    1 72.9484.20
36Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199629.507.27
7.27
4.13 15    72.8759.28
37Vepřek MartinPig Boss Team199029.567.33
7.33
4.14 16    72.4458.81
38Doležal JaromírBrníčko197429.587.35
1.34
4.14   5  72.3073.03
39Malý TomášZábřeh197430.007.37
1.36
4.15   6  72.1672.96
40Verner JiříNemile198230.007.37
3.14
4.15  10   72.1665.02
41Žouželka TomášZábřeh197630.037.40
3.17
4.15  11   71.9570.68
42Heider LubošKosteljinak.cz199330.137.50
7.50
4.16 17    71.2457.47
43Šimek ŠimonDOLS Šumperk200830.187.55
5.47
4.173     70.8863.92
44Matěj PetrDívčí sen198830.207.57
7.57
4.17 18    70.7457.63
45Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197930.217.58
3.35
4.18  12   70.6766.35
46Novotný PetrZábřeh196730.238.00
1.59
4.18   7  70.5378.69
47Genčur RomanŠumperk198730.268.03
8.03
4.18 19    70.3158.10
48Odložil PetrNW Fantastic197830.348.11
3.48
4.19  13   69.7466.43
49Knápek LubomírLK Šumperk195930.538.30
1.04
4.22    2 68.3985.85
50Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197631.008.37
4.14
4.23  14   67.9066.59
51Seidenglanzová JohanaAtletika Šumperk200631.048.41
4.34
4.242     67.6181.21
52Šafář LadislavSKP Šumperk197531.138.50
4.27
4.25  15   66.9766.75
53Janů MilanZábřeh199831.178.54
8.54
4.26 20    66.6952.44
54Vašíček JiříHoRuni Zábřeh197331.208.57
2.56
4.26   8  66.4868.32
55Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196831.228.59
2.58
4.26   9  66.3473.66
56Matyášová JanaSilvita Ústí nad Orlicí196531.349.11
0.00
4.28   1  65.4897.48
57Šmíd FrantišekSTF Šumperk196031.399.16
1.50
4.29    3 65.1381.84
58Jarmar VratislavZábřeh197831.509.27
5.04
4.30  16   64.3560.93
59Till OndřejNemile199931.519.28
9.28
4.30 21    64.2849.76
60Badal StanislavSKP Šumperk197832.029.39
5.16
4.32  17   63.4960.06
61Pohořelský StanislavŠumperk199032.039.40
9.40
4.32 22    63.4248.82
62Přibyl JosefHoRuNi198232.179.54
5.31
4.34  18   62.4354.72
63Solař Tomáš201032.189.55
7.47
4.344     62.3661.48
64Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196332.209.57
2.31
4.34    4 62.2275.63
65Doležal MilanHoral Šumperk197232.2810.05
4.04
4.36   10  61.6564.70
66Dostál JiříAmgis BM196432.2910.06
2.40
4.36    5 61.5873.82
67Sýkorová AnnaTJ Šumperk200732.3410.11
6.04
4.363     61.2278.62
68Krobot DanielPostřelmov197332.4410.21
4.20
4.38   11  60.5162.50
69Hobler MilošLeština197132.5010.27
4.26
4.39   12  60.0964.31
70Horák TomášZa sebe197632.5210.29
6.06
4.39  19   59.9458.57
71Gronych RadekHasiči Komňátka196733.0210.39
4.38
4.40   13  59.2368.08
72Kubišta OtoIscarex Česká Třebová195333.1310.50
0.00
4.42     158.4585.46
73Bělík RichardHrušovany u Brna198133.1710.54
6.31
4.43  20   58.1751.34
74Šimková MarkétaDOLS Šumperk197733.3311.10
0.00
4.45  1   57.0377.59
75Jurková VeronikaKaravan Su198433.3711.14
0.04
4.45  2   56.7569.81
76Tkadlec PavelFilipová195533.4911.26
4.00
4.47    6 55.8980.50
77Hýbl ZdeněkRozběháme Zábřeh198034.3612.13
7.50
4.54  21   52.5646.54
78Daňková VladěnaŠumperk198134.4912.26
1.16
4.56  3   51.6368.55
79Brokeš TomášGF6 Šumperk198435.1212.49
8.26
4.59  22   50.0039.31
80Šimek PetrKolšov197335.2813.05
7.04
5.01   14  48.8651.02
81Jirásková EvaMaratonstav Úpice196435.3013.07
0.00
5.01    1 48.7285.93
82Kupková TatianaAtletika Zábřeh200835.3013.07
9.00
5.014     48.7271.07
83Doležal JaromírBrníčko200735.4313.20
11.12
5.035     47.8037.26
84Zetochová MarkétaŠumperk199635.4613.23
11.19
5.04 5    47.5955.50
85Solařová SoňaVelké Losiny198035.4713.24
2.14
5.04  4   47.5165.96
86Paraska LucieGymn. klub atl. Šumperk198135.5813.35
2.25
5.05  5   46.7364.15
87Michal JakubAtletika Zábřeh201136.0113.38
11.30
5.066     46.5252.28
88Michal TomášZábřeh198136.0213.39
9.16
5.06  23   46.4538.99
89Šťastný AntonínPostřelmov199036.1013.47
13.47
5.07 23    45.8829.40
90Borek PetrBrzdy Horní Čermná197036.1113.48
7.47
5.07   15  45.8151.73
91Odložilová LucieAtletika Zábřeh200936.1913.56
9.49
5.085     45.2471.31
92Pavlíková PetraŠumperk199236.2514.02
11.58
5.09 6    44.8252.91
93Daněk MiroslavŠumperk198136.3914.16
9.53
5.11  24   43.8236.24
94Sadil MichalParapety RS197536.5114.28
10.05
5.13  25   42.9742.69
95Kotek SilvestrAtlet Club Nýřany196237.0214.39
7.13
5.14    7 42.1958.96
96Kušíková KateřinaŠumperk198437.0514.42
3.32
5.15  6   41.9756.45
97Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197537.3315.10
4.00
5.19  7   39.9965.41
98Hrom JánŠumperk196737.3615.13
9.12
5.19   16  39.7749.92
99Šváb Jan198037.4515.22
10.59
5.21  26   39.1332.55
100Sporek MiroslavVysoké Pole195438.0015.37
4.47
5.23     238.0767.30
101Batěk MiroslavHrabišín195438.2215.59
5.09
5.26     336.5166.04
102Borek ViktorBrzdy Horní Čermná200439.1016.47
16.47
5.33 24    33.1015.25
103Králíčková KateřinaŠumperk198539.4217.19
6.09
5.37  8   30.8245.05
104Horký David198439.5717.34
13.11
5.39  27   29.7617.61
105Horký PavelŠumperk198640.1017.47
17.47
5.41 25    28.8413.99
106Macková HanaBratrušov198341.0118.38
7.28
5.48  9   25.2142.45
107Palla Vojtěch198541.1918.56
18.56
5.51 26    23.9310.06
108Kratochvíl MiroslavV12 Team196642.4820.25
14.24
6.03   17  17.6130.66
109Paraska AnnaGymn. klub atl. Šumperk200843.3221.09
17.02
6.106     14.4941.82
110Brücknerová TerezaHoral Šumperk199344.0821.45
19.41
6.15 7    11.9321.70
111Dvořáková VeronikaLeoškův tým198345.1122.48
11.38
6.24  10   7.4626.49
112Klimešová LenkaLeoškův tým198945.1222.49
11.39
6.24  11   7.3917.85
113Pikal KarelKVS Olomouc194953.0430.41
19.51
7.31     41.0026.42