Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2024

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova - Chlapák
15. 05. 2024, 17.00
TJ TATRAN, SK Pašerák - Ladislav Drážný, Písařov - hřiště
10310 m / převýšení 257 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, louky
1700 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Jarní kros PísařovaFoto 2 - Jarní kros PísařovaFoto 3 - Jarní kros Písařova 

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Jílek JakubKVS Šumperk199240.260.00
0.00
3.55 1    101.6096.38
2Kechrt TomášPrime Sport Expert198141.130.47
0.00
3.59  1   99.6999.97
3Žanda AdamTJ Šumperk199141.371.11
1.11
4.02 2    98.7293.35
4Málek JiříKosteljinak.cz198243.503.24
2.37
4.15  2   93.3292.84
5Miča JanSDH Bratrušov200744.143.48
0.00
4.171     92.3590.49
6Miča PetrSDH Bratrušov197944.233.57
3.10
4.18  3   91.9893.86
7Kadidlo JiříMoravská Třebová197245.204.54
0.00
4.23   1  89.6797.37
8Fabiánek JakubSDH Bratrušov200545.295.03
5.03
4.24 3    89.3184.60
9Veselý RadekV12 Team198845.335.07
5.07
4.25 4    89.1483.83
10Kubín AdamRapotín198845.575.31
5.31
4.27 5    88.1782.80
11Kuchař JanSDH Vojnice197646.286.02
5.15
4.30  4   86.9191.39
12Janda JiříHrabová197546.366.10
5.23
4.31  5   86.5991.90
13Neugebauer PetrJeseník197546.556.29
5.42
4.33  6   85.8291.17
14Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197747.126.46
5.59
4.34  7   85.1388.82
15Giesel LiborHoRUNi197347.206.54
2.00
4.35   2  84.8091.94
16Filipiová EvaŠumperk198647.236.57
0.00
4.35  1   84.6898.69
17Matěj PetrDívčí sen198848.147.48
7.48
4.40 6    82.6176.99
18Sedláček TomášMoravská Třebová197148.318.05
3.11
4.42   3  81.9291.04
19Saňák MartinRapotín197848.398.13
7.26
4.43  8   81.6084.51
20Benda DavidDivočáci197748.548.28
7.41
4.44  9   80.9984.81
21Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196849.068.40
3.46
4.45   4  80.5092.54
22Knápek LubomírLK Šumperk195949.098.43
0.00
4.46    1 80.38101.34
23Stryk MartinKVS Šumperk197549.309.04
8.17
4.48  10   79.5385.19
24Heider LubošKosteljinak.cz199349.399.13
9.13
4.48 7    79.1672.76
25Pospíšil JakubDolní Studénky199149.499.23
9.23
4.49 8    78.7672.34
26Hecl MilošKVS Šumperk197650.049.38
8.51
4.51  11   78.1582.97
27Mazák LukášSokol Hrabenov198650.2710.01
10.01
4.53 9    77.2273.11
28Šafář LadislavSKP Šumperk197550.3410.08
9.21
4.54  12   76.9382.72
29Doležal JaromírBrníčko197450.4610.20
5.26
4.55   5  76.4583.19
30Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198450.4710.21
3.24
4.55  2   76.4193.18
31Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197751.0110.35
9.48
4.56  13   75.8479.81
32Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197952.1511.49
11.02
5.04  14   72.8475.03
33Šrámek JaromírKVS Šumperk195852.1711.51
3.08
5.04    2 72.7696.17
34Matoušek MatějKVS Šumperk200052.2511.59
11.59
5.05 10    72.4365.67
35Bartoš AntonínSKP Šumperk197353.0712.41
7.47
5.09   6  70.7378.74
36Horák TomášZa sebe197653.1612.50
12.03
5.09  15   70.3675.50
37Šimková MarkétaDOLS Šumperk197753.2713.01
6.04
5.11  3   69.9294.03
38Hubáčková ZuzanaOlomouc198753.4413.18
6.21
5.12  4   69.2384.21
39Hobler MilošLeština197154.0313.37
8.43
5.14   7  68.4678.62
40Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl196454.1413.48
5.05
5.15    3 68.0185.54
41Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196354.1913.53
5.10
5.16    4 67.8186.47
42Dostál JiříAmgis BM196454.3814.12
5.29
5.17    5 67.0484.68
43Matoušek MilanNový Malín196754.5214.26
9.32
5.19   8  66.4781.01
44Kříž TomášHKMD Šumperk198355.0414.38
13.51
5.20  16   65.9864.39
45Hejtmánek JanHejtmánek Team198956.0415.38
15.38
5.26 11    63.5556.32
46Brokeš TomášGF6 Šumperk198456.2215.56
15.09
5.28  17   62.8260.21
47Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195356.4516.19
0.00
5.30     161.8893.69
48Tkadlec PavelFilipová195556.5916.33
7.50
5.31    6 61.3290.66
49Ducháček JanRapotín198857.0916.43
16.43
5.32 12    60.9154.23
50Keszelá ZuzanaV12 Team199057.2817.02
0.00
5.34 1    60.1473.88
51Křivohlávek PavelNový Malín197058.1117.45
12.51
5.38   9  58.4070.46
52Jirásková EvaMaratonstav Úpice196459.2018.54
0.00
5.45    1 55.6096.43
53Svoboda ZdeněkČeská Ves197561.1320.47
20.00
5.56  18   51.0158.03
54Schwab PetrNový Malín197463.0722.41
17.47
6.07   10  46.3954.74
55Habigerová RadkaKVS Šumperk199566.1325.47
8.45
6.25 2    38.8554.70
56Králíčková KateřinaŠumperk198569.1728.51
21.54
6.43  5   31.3853.08
57Hejtmánková MarieHejtmánek Team198869.4329.17
22.20
6.45  6   30.3348.59