Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2024

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Markovicou - Chlapák
30. 04. 2024, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
2500 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh MarkovicouFoto 2 - Běh MarkovicouFoto 3 - Běh Markovicou 

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Jílek JakubKVS Šumperk199234.380.00
0.00
4.11 1    102.68100.59
2Horvát PetrZábřeh199435.561.18
1.18
4.21 2    99.0396.86
3Žanda AdamTJ Šumperk199136.121.34
1.34
4.23 3    98.2896.09
4Küschner TadeášTJ Šumperk200637.332.55
0.00
4.331     94.4994.32
5Kabourek ŠtěpánFortex Ski TEAM Jeseník200638.113.33
0.38
4.372     92.7192.55
6Bank JaroslavŠumperk198438.343.56
0.00
4.40  1   91.6392.84
7Málek JiříKosteljinak.cz198239.324.54
0.58
4.47  2   88.9291.74
8Neugebauer PetrJeseník197539.435.05
1.09
4.48  3   88.4096.81
9Kubín AdamRapotín198839.545.16
5.16
4.50 4    87.8986.00
10Veselý RadekV12 Team198840.025.24
5.24
4.51 5    87.5185.62
11Doubrava MarekKolšov197440.085.30
0.00
4.51   1  87.2396.57
12Šimek VladimírNový Malín197540.416.03
2.07
4.55  4   85.6994.32
13Vlček OndřejŠumperk198240.476.09
2.13
4.56  5   85.4088.30
14Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197741.056.27
2.31
4.58  6   84.5691.60
15Kuchař JanSDH Vojnice197641.196.41
2.45
5.00  7   83.9191.84
16Motl LiborHněvkov198441.316.53
2.57
5.01  8   83.3484.66
17Fabiánek JakubSDH Bratrušov200541.427.04
7.04
5.03 6    82.8381.50
18Pokorný JanKostelJinak.cz199642.047.26
7.26
5.05 7    81.8079.25
19Janda JiříOlomouc197542.087.30
3.34
5.06  9   81.6190.54
20Genčur RomanŠumperk198742.167.38
7.38
5.07 8    81.2480.07
21Saňák MartinRapotín197842.327.54
3.58
5.09  10   80.4986.91
22Matěj PetrDívčí sen198843.018.23
8.23
5.12 9    79.1377.10
23Scheuer JanActivity Lanškroun196643.188.40
3.10
5.14   2  78.3395.76
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196843.378.59
3.29
5.17   3  77.4493.08
25Knápek LubomírLK Šumperk195943.489.10
0.00
5.18    1 76.93101.50
26Pospíšil JakubDolní Studénky199143.589.20
9.20
5.19 10    76.4673.80
27Smolicha TomášNový Malín199544.169.38
9.38
5.21 11    75.6272.94
28Heider LubošKosteljinak.cz199344.259.47
9.47
5.23 12    75.2072.51
29Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197744.4310.05
6.09
5.25  11   74.3582.03
30Bartoš AntonínSKP Šumperk197344.5010.12
4.42
5.26   4  74.0285.38
31Šafář LadislavSKP Šumperk197544.5710.19
6.23
5.26  12   73.7083.22
32Mazák LukášSokol Hrabenov198645.1210.34
10.34
5.28 13    72.9972.65
33Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl196445.1510.37
1.27
5.29    2 72.8593.03
34Doležal JaromírBrníčko197445.3811.00
5.30
5.31   5  71.7882.36
35Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198445.4311.05
0.00
5.32  1   71.5492.31
36Kříž TomášHKMD Šumperk198345.4611.08
7.12
5.32  13   71.4073.75
37Doležal MilanHoral Šumperk197245.5711.19
5.49
5.34   6  70.8983.46
38Tesařová VladislavaAsics Front Runner197946.1211.34
0.29
5.36  2   70.1895.61
39Minář MartinNový Malín198846.2911.51
11.51
5.38 14    69.3967.20
40Krobot DanielPostřelmov197347.2012.42
7.12
5.44   7  67.0078.97
41Matoušek MilanNový Malín196747.4713.09
7.39
5.47   8  65.7483.89
42Horák TomášZa sebe197647.5213.14
9.18
5.48  14   65.5074.66
43Hobler MilošLeština197147.5613.18
7.48
5.48   9  65.3179.45
44Matoušek MatějKVS Šumperk200148.2313.45
13.45
5.51 15    64.0561.12
45Cveček MartinOne Man Show197448.3713.59
8.29
5.53   10  63.3974.71
46Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196348.3713.59
4.49
5.53    3 63.3986.19
47Minář JosefNový Malín197049.2114.43
9.13
5.58   11  61.3376.91
48Jurková VeronikaKaravan Su198449.2314.45
3.40
5.59  3   61.2483.65
49Ducháček JanRapotín198849.2714.49
14.49
5.59 16    61.0558.73
50Brokeš TomášGF6 Šumperk198450.0915.31
11.35
6.04  15   59.0960.69
51Květoň VladimírKVS Šumperk196850.1915.41
10.11
6.05   12  58.6276.67
52Hedrich MiroslavSeverka Šumperk200750.4716.09
13.14
6.093     57.3159.16
53Schwab PetrNový Malín197450.5316.15
10.45
6.10   13  57.0268.82
54Tkadlec PavelFilipová195551.0216.24
7.14
6.11    4 56.6090.30
55Dostál JiříAmgis BM196451.2116.43
7.33
6.13    5 55.7178.58
56Hejtmánek JanHejtmánek Team198951.3016.52
16.52
6.14 17    55.2952.18
57Keszelá ZuzanaV12 Team199051.3416.56
0.00
6.15 1    55.1073.23
58Kušíková KateřinaŠumperk198451.5717.19
6.14
6.17  4   54.0377.63
59Jirásková EvaMaratonstav Úpice196452.1217.34
0.00
6.19    1 53.3397.91
60Macák DanielPRO-REGION Šumperk197852.1217.34
13.38
6.19  16   53.3361.22
61Krčová MartinaKVS Šumperk197255.1820.40
0.00
6.42   1  44.6182.70
62Benešová RenátaNemocnice Šumperk199755.2920.51
3.55
6.43 2    44.1063.61
63Batěk MiroslavHrabišín195455.3520.57
0.00
6.44     143.8281.88
64Pavlíková PetraŠumperk199256.2721.49
4.53
6.50 3    41.3861.22
65Vepřek MartinPig Boss Team199056.2721.49
21.49
6.50 18    41.3837.97
66Macková HanaBratrušov198357.0022.22
11.17
6.54  5   39.8466.82
67Bacílková LenkaOceloví letci Úvaly u Prahy197358.3423.56
3.16
7.05   2  35.4474.61
68Sporek MiroslavVysoké Pole195460.1525.37
4.40
7.18     230.7171.98
69Habigerová RadkaKVS Šumperk199561.5427.16
10.20
7.30 4    26.0747.82
70Králíčková KateřinaŠumperk198566.0031.22
20.17
8.00  6   14.5543.23
71Doležalová PetraKolšov199166.4532.07
15.11
8.05 5    12.4435.91