Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2024

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Bratrušovské vrchy - Chlapák
24. 04. 2024, 17.00
SDH Bratrušov - Petr Miča, Bratrušov - fotbalové hřiště
11930 m / převýšení 427 m / hromadný start, zpevněné cesty, louky, pěšiny
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Bratrušovské vrchyFoto 2 - Bratrušovské vrchy  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Kechrt TomášPrime Sport Expert198151.190.00
0.00
4.18  1   103.0499.84
2Žanda AdamTJ Šumperk199153.342.15
0.00
4.29 1    98.7989.60
3Miča JanSDH Bratrušov200753.542.35
0.00
4.311     98.1692.70
4Málek JiříKosteljinak.cz198255.454.26
4.26
4.40  2   94.6790.39
5Janů LiborŠumperk197856.124.53
4.53
4.42  3   93.8292.73
6Neugebauer PetrJeseník197556.295.10
5.10
4.44  4   93.2894.65
7Kubín AdamRapotín198856.365.17
3.02
4.44 2    93.0683.90
8Štábl PatrikKVS Šumperk200657.005.41
3.06
4.462     92.3184.83
9Veselý RadekV12 Team198857.356.16
4.01
4.49 3    91.2081.88
10Šimek VladimírNový Malín197557.516.32
6.32
4.50  5   90.7092.08
11Kuchař JanSDH Vojnice197658.116.52
6.52
4.52  6   90.0790.63
12Ženčák JaroslavTJ Šumperk196159.198.00
0.00
4.58    1 87.93102.28
13Saňák MartinRapotín197860.249.05
9.05
5.03  7   85.8884.69
14Motl LiborHněvkov198460.319.12
9.12
5.04  8   85.6679.30
15Genčur RomanŠumperk198760.509.31
7.16
5.05 4    85.0676.07
16Hecl MilošKVS Šumperk197660.519.32
9.32
5.06  9   85.0385.62
17Pokorný JanKostelJinak.cz199661.5010.31
8.16
5.10 5    83.1772.57
18Stryk MartinKVS Šumperk197562.0710.48
10.48
5.12  10   82.6484.14
19Matěj PetrDívčí sen198862.0810.49
8.34
5.12 6    82.6172.57
20Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198462.2511.06
0.00
5.13  1   82.0794.41
21Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196863.0411.45
0.00
5.17   1  80.8488.99
22Smolicha TomášNový Malín199563.2412.05
9.50
5.18 7    80.2169.34
23Knápek LubomírLK Šumperk195963.2612.07
4.07
5.19    2 80.1597.57
24Bartoš AntonínSKP Šumperk197363.4212.23
0.38
5.20   2  79.6583.08
25Heider LubošKosteljinak.cz199363.4812.29
10.14
5.20 8    79.4668.51
26Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl196463.5212.33
4.33
5.21    3 79.3391.60
27Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197764.4013.21
13.21
5.25  11   77.8277.51
28Mazák LukášSokol Hrabenov198664.5913.40
11.25
5.26 9    77.2268.55
29Šafář LadislavSKP Šumperk197565.3014.11
14.11
5.29  12   76.2577.82
30Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196367.2116.02
8.02
5.38    4 72.7586.79
31Šrámek JaromírKVS Šumperk195867.3516.16
8.16
5.39    5 72.3192.08
32Ducháček JanRapotín198870.3119.12
16.57
5.54 10    66.7755.36
33Hobler MilošLeština197170.5319.34
7.49
5.56   3  66.0872.02
34Dostál JiříAmgis BM196471.1920.00
12.00
5.58    6 65.2678.96
35Jurková VeronikaKaravan Su198471.2020.01
8.55
5.58  2   65.2379.33
36Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197972.3621.17
21.17
6.05  13   62.8360.37
37Jirásková EvaMaratonstav Úpice196472.4521.26
0.00
6.05    1 62.5597.88
38Minář MartinNový Malín198873.3822.19
20.04
6.10 11    60.8848.97
39Schwab PetrNový Malín197473.4322.24
10.39
6.10   4  60.7263.57
40Šimková MarkétaDOLS Šumperk197774.1422.55
11.49
6.13  3   59.7581.67
41Tkadlec PavelFilipová195574.1622.57
14.57
6.13    7 59.6885.38
42Kušíková KateřinaŠumperk198475.0823.49
12.43
6.17  4   58.0572.91
43Smolicha JosefNový Malín195677.2226.03
18.03
6.29    8 53.8379.23
44Sporek MiroslavVysoké Pole195477.4226.23
0.00
6.30     153.2081.46
45Hrdinová LenkaŠumperk199178.2327.04
0.00
6.34 1    51.9161.64
46Macková HanaBratrušov198380.1929.00
17.54
6.43  5   48.2565.25
47Batěk MiroslavHrabišín195482.4031.21
4.58
6.55     243.8173.87
48Králíčková KateřinaŠumperk198584.4133.22
22.16
7.05  6   40.0055.56
49Gronych RadekHasiči Komňátka196785.4834.29
22.44
7.11   5  37.8950.34
50Krobot DanielPostřelmov197385.4834.29
22.44
7.11   6  37.8942.51
51Benešová RenátaNemocnice Šumperk199791.1039.51
12.47
7.38 2    27.7539.08
52Pořízka LuděkDívčí sen1988101.1849.59
47.44
8.29 12    8.611.00