Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2024

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Balatonem - Chlapák
03. 04. 2024, 17.00
Luboš Bláha a Atletika Zábřeh, Hněvkov - u hřiště
9400 m / převýšení 230 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
2200 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh Balatonem   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Kechrt TomášPrime Sport Expert198136.380.00
0.00
3.53  1   103.1999.73
2Fochler PetrAK Drnovice199137.040.26
0.00
3.56 1    102.0492.89
3Málek JiříKosteljinak.cz198239.493.11
3.11
4.14  2   94.7790.24
4Veselý RadekV12 Team198841.024.24
3.58
4.21 2    91.5682.00
5Neugebauer PetrJeseník197541.054.27
4.27
4.22  3   91.4392.55
6Frydrych TomášZábřeh197741.104.32
4.32
4.22  4   91.2190.67
7Šimek VladimírNový Malín197541.214.43
4.43
4.23  5   90.7291.83
8Miča PetrSDH Bratrušov197941.425.04
5.04
4.26  6   89.8087.54
9Kubín AdamRapotín198841.585.20
4.54
4.27 3    89.0979.31
10Ženčák JaroslavTJ Šumperk196142.035.25
0.00
4.28    1 88.87102.86
11Kuchař JanSDH Vojnice197642.095.31
5.31
4.29  7   88.6188.89
12Motl LiborHněvkov198442.386.00
6.00
4.32  8   87.3380.75
13Březina VojtěchŠumperk198642.526.14
5.48
4.33 4    86.7178.39
14Scheuer JanActivity Lanškroun196643.016.23
0.00
4.34   1  86.3295.73
15Brückner MiroslavHoral Šumperk197943.206.42
6.42
4.36  9   85.4883.11
16Giesel LiborHoRUNi197343.376.59
0.36
4.38   2  84.7387.73
17Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197743.497.11
7.11
4.39  10   84.2083.59
18Saňák MartinRapotín197843.577.19
7.19
4.40  11   83.8582.39
19Greschner LubošMagnus Orienteering197844.157.37
7.37
4.42  12   83.0681.57
20Bielčik PetrLichkov197144.187.40
1.17
4.42   3  82.9287.83
21Pokorný JanKostelJinak.cz199644.247.46
7.20
4.43 5    82.6671.70
22Verner JiříNemile198244.357.57
7.57
4.44  13   82.1877.09
23Hecl MilošKVS Šumperk197644.388.00
8.00
4.44  14   82.0482.34
24Matěj PetrDívčí sen198844.398.01
7.35
4.45 6    82.0071.60
25Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl196444.488.10
2.45
4.45    2 81.6093.37
26Knápek LubomírLK Šumperk195945.198.41
3.16
4.49    3 80.2497.42
27Stryk MartinKVS Šumperk197545.268.48
8.48
4.50  15   79.9381.18
28Doležal JaromírBrníčko197445.338.55
2.32
4.50   4  79.6281.81
29Smolicha TomášNový Malín199545.519.13
8.47
4.52 7    78.8367.51
30Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198445.589.20
0.00
4.53  1   78.5290.96
31Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196846.059.27
3.04
4.54   5  78.2186.29
32Badal StanislavSKP Šumperk197846.149.36
9.36
4.55  16   77.8276.27
33Heider LubošKosteljinak.cz199346.4710.09
9.43
4.58 8    76.3664.81
34Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197947.0810.30
10.30
5.00  17   75.4472.90
35Jakúbková TerezaPostřelmov199347.1310.35
0.00
5.01 1    75.2283.16
36Mazák LukášSokol Hrabenov198647.4711.09
10.43
5.05 9    73.7264.47
37Šafář LadislavSKP Šumperk197548.0611.28
11.28
5.07  18   72.8874.20
38Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196348.0811.30
6.05
5.07    4 72.7986.58
39Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197748.3011.52
11.52
5.09  19   71.8271.17
40Gronych RadekHasiči Komňátka196748.3111.53
5.30
5.09   6  71.7881.33
41Hobler MilošLeština197149.0012.22
5.59
5.12   7  70.5075.94
42Minář MartinNový Malín198849.3312.55
12.29
5.16 10    69.0557.49
43Krobot DanielPostřelmov197350.1113.33
7.10
5.20   8  67.3870.83
44Cveček MartinOne Man Show197450.4014.02
7.39
5.23   9  66.1068.52
45Šimková MarkétaDOLS Šumperk197750.4214.04
4.44
5.23  2   66.0186.68
46Jurková VeronikaKaravan Su198450.4314.05
4.45
5.23  3   65.9779.69
47Vašíček JiříHoRuni Zábřeh197350.5114.13
7.50
5.24   10  65.6169.10
48Šmíd FrantišekSTF Šumperk196051.0314.25
9.00
5.25    5 65.0983.26
49Dostál JiříAmgis BM196451.2214.44
9.19
5.27    6 64.2577.77
50Tkadlec PavelFilipová195551.2914.51
9.26
5.28    7 63.9488.60
51Hejtmánek JanHejtmánek Team198951.3614.58
14.32
5.29 11    63.6350.89
52Květoň VladimírKVS Šumperk196851.3714.59
8.36
5.29   11  63.5972.61
53Schwab PetrNový Malín197452.2015.42
9.19
5.34   12  61.6964.18
54Ducháček Jan198852.4816.10
15.44
5.37 12    60.4648.15
55Jirásková EvaMaratonstav Úpice196453.0616.28
0.00
5.38    1 59.6795.49
56Keszelá ZuzanaV12 Team199054.1617.38
7.03
5.46 2    56.5865.72
57Kušíková KateřinaŠumperk198454.2217.44
8.24
5.47  4   56.3271.07
58Paraska LucieGymn. klub atl. Šumperk198154.4318.05
8.45
5.49  5   55.4073.43
59Hýbl ZdeněkRozběháme Zábřeh198054.4318.05
18.05
5.49  20   55.4051.32
60Smolicha JosefNový Malín195654.4618.08
12.43
5.49    8 55.2680.13
61Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí195355.1118.33
0.00
5.52     154.1683.45
62Krčová MartinaKVS Šumperk197256.1019.32
0.00
5.58   1  51.5680.08
63Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197558.2021.42
12.22
6.12  6   45.8471.94
64Macková HanaBratrušov198358.2521.47
12.27
6.12  7   45.6262.59
65Králíčková KateřinaŠumperk198558.5522.17
12.57
6.16  8   44.3059.13
66Sporek MiroslavVysoké Pole195459.2522.47
4.14
6.19     242.9772.90
67Benešová RenátaNemocnice Šumperk199760.0823.30
12.55
6.23 3    41.0851.18
68Horký David198462.0525.27
25.27
6.36  21   35.9326.38
69Vojáčková BlankaNový Malín196164.4228.04
11.36
6.52    2 29.0176.95
70Brücknerová TerezaHoral Šumperk199365.0028.22
17.47
6.54 4    28.2239.14
71Stonawski Jakub198966.0529.27
29.01
7.01 13    25.369.04