Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Sanatorka - Chlapák
21. 09. 2022, 17.00
Vladimír Šimek, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
7240 m (délka tratě po změně), lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
1970 m - Prcek
- trať Chlapáka změněna kvůli těžbě dřeva nad Tulinkou - od Tulinky se běželo přímo k lomu

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Sanatorka   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199526.370.00
0.00
3.40 1    
2Borák MartinV12 Team199028.071.30
1.30
3.53 2    
3Ristovský JanAtletika Šumperk200029.052.28
2.28
4.01 3    
4Žanda AdamTJ Šumperk199129.252.48
2.48
4.03 4    
5Málek JiříKosteljinak.cz198230.003.23
0.00
4.08  1   
6Kechrt TomášPrime Sport Expert198130.474.10
0.47
4.15  2   
7Smolicha TomášNový Malín199530.594.22
4.22
4.16 5    
8Miča PetrSDH Bratrušov197931.144.37
1.14
4.18  3   
9Matús EduardDívčí sen198931.505.13
5.13
4.23 6    
10Küschner TadeášTJ Šumperk200631.545.17
0.00
4.241     
11Rajnošek ZdeněkŠumperk198531.585.21
5.21
4.24 7    
12Koudelka DrahomírMeixner197132.075.30
0.00
4.26   1  
13Karger Martin198432.185.41
5.41
4.27 8    
14Kubín AdamCvičírna198732.325.55
5.55
4.29 9    
15Čech RomanHoRUNi197932.396.02
2.39
4.30  4   
16Ženčák JaroslavTJ Šumperk196132.456.08
0.00
4.31    1 
17Směšný JanV12 Team199132.466.09
6.09
4.31 10    
18Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199032.576.20
6.20
4.33 11    
19Ondrášek MilanMK Seitl198533.036.26
6.26
4.33 12    
20Giesel LiborHoRUNi197333.126.35
3.12
4.35  5   
21Brückner MiroslavHoral Šumperk197933.196.42
3.19
4.36  6   
22Žoužela DavidBludov198633.216.44
6.44
4.36 13    
23Kříž TomášDraci Šumperk198333.296.52
6.52
4.37 14    
24Kříž RadomírNový Malín197733.497.12
3.49
4.40  7   
25Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198533.557.18
7.18
4.41 15    
26Benda DavidHorní Studénky197734.007.23
4.00
4.41  8   
27Mazák LukášSokol Hrabenov198635.008.23
8.23
4.50 16    
28Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196835.188.41
3.11
4.52   2  
29Srovnal OtakarLoko Zábřeh197535.258.48
5.25
4.53  9   
30Benda FrantišekŠtíty198735.308.53
8.53
4.54 17    
31Doležal JaromírBrníčko197435.348.57
5.34
4.54  10   
32Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197735.389.01
5.38
4.55  11   
33Souček JanKVS Šumperk196535.399.02
3.32
4.55   3  
34Bartoš AntonínSKP Šumperk197335.409.03
5.40
4.55  12   
35Skalický JosefPoldr Žichlínek196235.469.09
3.01
4.56    2 
36Hecl MilošKVS Šumperk197636.169.39
6.16
5.00  13   
37Šrámek JaromírKVS Šumperk195836.289.51
3.43
5.02    3 
38Křivohlávek PavelNový Malín197036.5510.18
4.48
5.05   4  
39Vamvakaš DavidDívčí sen198837.0510.28
10.28
5.07 18    
40Horníček MojmírBohdíkov197637.0810.31
7.08
5.07  14   
41Vehovský RomanŠtěpánkovice197637.2610.49
7.26
5.10  15   
42Šťastný Antonín199037.3510.58
10.58
5.11 19    
43Dudešková MarcelaSKP Šumperk197437.3610.59
0.00
5.11  1   
44Štábl RomanKVS Šumperk197537.3711.00
7.37
5.11  16   
45Květoň VladimírKVS Šumperk196837.5811.21
5.51
5.14   5  
46Cveček MartinTraceur Šumperk197438.0211.25
8.02
5.15  17   
47Keszelá ZuzanaKrchleby199038.0511.28
0.00
5.15 1    
48Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198438.2711.50
0.51
5.18  2   
49Jirásková EvaMaratonstav Úpice196438.3712.00
0.00
5.20   1  
50Sedláček JiříŠumperk197938.4812.11
8.48
5.21  18   
51Hobler MilošLeština197139.1512.38
7.08
5.25   6  
52Brokeš TomášGF6 Šumperk198440.0013.23
13.23
5.31 20    
53Šafář LadislavSKP Šumperk197540.0313.26
10.03
5.31  19   
54Šimková MarkétaDOLS Šumperk197740.1113.34
2.35
5.33  3   
55Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196840.3013.53
8.23
5.35   7  
56Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196341.1814.41
9.11
5.42   8  
57Krpec StanislavŠumperk196241.4215.05
8.57
5.45    4 
58Křivohlávková IlonaNový Malín196943.0816.31
4.31
5.57   2  
59Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197543.1016.33
5.34
5.57  4   
60Svoboda ZdeněkČeská Ves197543.2016.43
13.20
5.59  20   
61Krčová MartinaKVS Šumperk197243.4317.06
5.06
6.02   3  
62Habigerová RadkaKVS Šumperk199543.5617.19
5.51
6.04 2    
63Feranec MarcelOlomouc197145.4719.10
13.40
6.19   9  
64Smolichová JanaZábřeh197146.1019.33
7.33
6.22   4  
65Hejtmánková MarieDívčí Sen198846.1919.42
8.14
6.23 3    
66Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195447.4121.04
14.56
6.35    5 
67Macková HanaBratrušov198348.0921.32
10.33
6.39  5   
68Brücknerová MarcelaBB Akce197848.4422.07
11.08
6.43  6   
69Zlámalová Zdeňka198349.0522.28
11.29
6.46  7   
70Řeřucha Václav198250.4224.05
20.42
7.00  21