Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh na Senovou - Chlapák
07. 09. 2022, 17.00
Vladimír Šimek, Šumperk - Bludovská, Vojanova, u poldru
3890 m / převýšení 307 m / hromadný start, běh do vrchu
1380 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh na Senovou   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTJ Šumperk199717.100.00
0.00
4.24 1    
2Bednarský VáclavTJ Šumperk200118.161.06
1.06
4.41 2    
3Ristovský JanAtletika Šumperk200019.212.11
2.11
4.58 3    
4Štábl AdamKVS Šumperk200419.442.34
0.00
5.041     
5Kechrt TomášPrime Sport Expert198119.582.48
0.00
5.07  1   
6Janů LiborŠumperk197820.052.55
0.07
5.09  2   
7Málek JiříKosteljinak.cz198220.213.11
0.23
5.13  3   
8Neugebauer PetrJeseník197520.313.21
0.33
5.16  4   
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197720.463.36
0.48
5.20  5   
10Čech RomanHoRUNi197921.134.03
1.15
5.27  6   
11Tomanek LukášKVS Šumperk200821.154.05
1.31
5.272     
12Miča PetrSDH Bratrušov197921.164.06
1.18
5.28  7   
13Koudelka DrahomírMeixner197121.234.13
0.00
5.29   1  
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198521.284.18
4.18
5.31 4    
15Čmakal FrantišekPolách a syn200321.414.31
4.31
5.34 5    
16Rozsíval AloisKVS Šumperk199121.474.37
4.37
5.35 6    
17Směšný JanV12 Team199121.504.40
4.40
5.36 7    
18Kostecký JanTJ Šumperk199122.034.53
4.53
5.40 8    
19Hecl FrantišekKVS Šumperk200222.044.54
4.54
5.40 9    
20Matús EduardDívčí sen198922.054.55
4.55
5.40 10    
21Jendrišák MilanSKP Šumperk198222.185.08
2.20
5.43  8   
22Kříž RadomírNový Malín197722.195.09
2.21
5.44  9   
23Šimek VladimírDOLS Šumperk197522.255.15
2.27
5.45  10   
24Giesel LiborHoRUNi197322.315.21
2.33
5.47  11   
25Kubín AdamCvičírna198722.325.22
5.22
5.47 11    
26Rajnošek ZdeněkŠumperk198522.355.25
5.25
5.48 12    
27Veselý RadekV12 Team198822.495.39
5.39
5.51 13    
28Benda DavidHorní Studénky197722.495.39
2.51
5.51  12   
29Saňák MartinRapotín197822.495.39
2.51
5.51  13   
30Kříž TomášDraci Šumperk198322.555.45
5.45
5.53 14    
31Brückner MiroslavHoral Šumperk197922.575.47
2.59
5.53  14   
32Smolicha TomášNový Malín199523.156.05
6.05
5.58 15    
33Doležal JaromírBrníčko197423.246.14
3.26
6.00  15   
34Tomanek DanielKVS Šumperk197423.276.17
3.29
6.01  16   
35Žoužela DavidBludov198623.366.26
6.26
6.04 16    
36Šperlich JanKVS Šumperk200423.426.32
3.58
6.053     
37Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198824.046.54
6.54
6.11 17    
38Hubáček PavelSporton Šumperk197624.066.56
4.08
6.11  17   
39Venoušová TerezieAtletika Šumperk200524.076.57
0.00
6.111     
40Hecl MilošKVS Šumperk197624.107.00
4.12
6.12  18   
41Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196824.107.00
2.47
6.12   2  
42Dudešková MarcelaSKP Šumperk197424.287.18
0.00
6.17  1   
43Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197724.507.40
4.52
6.23  19   
44Křivohlávek PavelNový Malín197025.007.50
3.37
6.25   3  
45Scheuer JanActivity Lanškroun196625.017.51
3.38
6.25   4  
46Mazák LukášSokol Hrabenov198625.168.06
8.06
6.29 18    
47Skalický JosefPoldr Žichlínek196225.268.16
0.00
6.32    1 
48Drtilová VeronikaLitovel198525.358.25
1.07
6.34  2   
49Štábl RomanKVS Šumperk197525.518.41
5.53
6.38  20   
50Harapát AntonínVolejbal Rapotín197426.038.53
6.05
6.41  21   
51Jirásková EvaMaratonstav Úpice196426.088.58
0.00
6.43   1  
52Keszelá ZuzanaKrchleby199026.189.08
0.00
6.45 1    
53Cveček MartinTraceur Šumperk197426.279.17
6.29
6.47  22   
54Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198426.459.35
2.17
6.52  3   
55Tkadlec PavelFilipová195526.539.43
1.27
6.54    2 
56Češka JiříVelké Losiny200726.549.44
7.10
6.544     
57Hobler MilošLeština197126.579.47
5.34
6.55   5  
58Vamvakaš DavidDívčí sen198827.1710.07
10.07
7.00 19    
59Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197727.2010.10
2.52
7.01  4   
60Květoň VladimírKVS Šumperk196827.2610.16
6.03
7.03   6  
61Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196327.2710.17
6.04
7.03   7  
62Šafář LadislavSKP Šumperk197527.2810.18
7.30
7.03  23   
63Hejtmánek JanHejtmánek Team198927.2910.19
10.19
7.03 20    
64Heider LubošKosteljinak.cz199327.3410.24
10.24
7.05 21    
65Tichý ViktorHoral Šumperk197127.5010.40
6.27
7.09   8  
66Jendrišák VítBludov198128.0510.55
8.07
7.13  24   
67Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197628.2611.16
8.28
7.18  25   
68Brokeš TomášGF6 Šumperk198428.4211.32
11.32
7.22 22    
69Horvát PetrPK Zábřeh197328.4611.36
8.48
7.23  26   
70Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195429.5912.49
4.33
7.42    3 
71Krčová MartinaKVS Šumperk197231.1814.08
5.10
8.02   2  
72Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197531.3114.21
7.03
8.06  5   
73Hubáček Matěj200631.5214.42
12.08
8.115     
74Macková HanaBratrušov198331.5814.48
7.30
8.13  6   
75Schwab PetrNový Malín197431.5814.48
12.00
8.13  27   
76Smolichová JanaZábřeh197132.0514.55
5.57
8.14   3  
77Batěk MiroslavHrabišín195434.0916.59
8.43
8.46    4 
78Brücknerová MarcelaBB Akce197835.2918.19
11.01
9.07  7   
79Krumer MiroslavMK Ostrov194936.4019.30
0.00
9.25     1
80Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195637.5320.43
0.00
9.44    1 
81Roček MilošŠumperk195139.4322.33
3.03
10.12     2