Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh za břehem - Chlapák
20. 03. 2022, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
1600 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh za břehem   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199522.150.00
0.00
3.09 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199922.530.38
0.38
3.14 2    
3Sklenář JakubVentobikes.cz198323.010.46
0.46
3.15 3    
4Dvořák PavelBiatlon Prostějov198224.402.25
0.00
3.29  1   
5Tlapák JaroslavIscarex Česká Třebová198724.462.31
2.31
3.30 4    
6Fochler PetrAK Drnovice199124.512.36
2.36
3.31 5    
7Štábl AdamKVS Šumperk200425.142.59
0.00
3.341     
8Jílek DavidZábřeh198725.343.19
3.19
3.37 6    
9Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199125.543.39
3.39
3.40 7    
10Sikora OndřejZábřeh - Hněvkov197725.583.43
1.18
3.40  2   
11Rozsíval AloisKVS Šumperk199126.244.09
4.09
3.44 8    
12Smolicha TomášNový Malín199526.454.30
4.30
3.47 9    
13Gedeon DominikKVS Šumperk199926.524.37
4.37
3.48 10    
14Tomanek LukášKVS Šumperk200827.054.50
1.51
3.502     
15Sléžka MichalAtletika Zábřeh198327.225.07
5.07
3.52 11    
16Miča PetrSDH Bratrušov197927.235.08
2.43
3.52  3   
17Badal JiříZábřeh199627.285.13
5.13
3.53 12    
18Frydrych TomášZábřeh197727.365.21
2.56
3.54  4   
19Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200327.455.30
5.30
3.56 13    
20Směšný JanV12 Team199127.495.34
5.34
3.56 14    
21Vály MichalLitovel197527.515.36
3.11
3.56  5   
22Havlas PetrŠumperk198027.525.37
3.12
3.56  6   
23Ženčák JaroslavTJ Šumperk196127.535.38
0.00
3.57    1 
24Kuchař JanSDH Vojnice197627.545.39
3.14
3.57  7   
25Neugebauer PetrJeseník197527.565.41
3.16
3.57  8   
26Planička RobertSK Rájec197627.565.41
3.16
3.57  9   
27Vacek MartinIscarex Česká Třebová196928.005.45
0.00
3.58   1  
28Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199028.105.55
5.55
3.59 15    
29Jílek JakubKVS Šumperk199228.115.56
5.56
3.59 16    
30Čech RomanHoRUNi197928.166.01
3.36
4.00  10   
31Veselý RadekŠumperk198828.376.22
6.22
4.03 17    
32Mazák LukášSokol Hrabenov198628.376.22
6.22
4.03 18    
33Odložil PetrHrabová197828.386.23
3.58
4.03  11   
34Kříž TomášDraci Šumperk198328.426.27
6.27
4.04 19    
35Šperlich JanKVS Šumperk200428.576.42
3.43
4.063     
36Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198529.036.48
6.48
4.07 20    
37Kříž RadomírNový Malín197729.387.23
4.58
4.12  12   
38Dohnal JiříTěšetice198329.397.24
7.24
4.12 21    
39Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl196429.417.26
1.41
4.12   2  
40Drtilová VeronikaLitovel198529.437.28
0.00
4.12  1   
41Kamlar PavelDrozdov197829.507.35
5.10
4.13  13   
42Dostál JiříAmgis BM196429.517.36
1.51
4.13   3  
43Vároš DavidŠumperk198730.007.45
7.45
4.15 22    
44Badal StanislavSKP Šumperk197830.027.47
5.22
4.15  14   
45Kubín AdamCvičírna198730.047.49
7.49
4.15 23    
46Doležal JaromírBrníčko197430.067.51
5.26
4.15  15   
47Benda OndřejÚsov198330.127.57
7.57
4.16 24    
48Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.127.57
2.12
4.16   4  
49Jordán AlexandrKVS Šumperk200630.158.00
5.01
4.174     
50Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197930.158.00
5.35
4.17  16   
51Ženčák Jakub198830.188.03
8.03
4.17 25    
52Pur VáclavŠumperk195530.288.13
2.35
4.19    2 
53Giesel LiborHoRUNi197330.398.24
5.59
4.20  17   
54Doležal MilanHoral Šumperk197230.418.26
2.41
4.20   5  
55Souček JanKVS Šumperk196530.428.27
2.42
4.21   6  
56Dudešková MarcelaSKP Šumperk197430.478.32
1.04
4.21  2   
57Strakoš JaroslavZábřeh198631.098.54
8.54
4.24 26    
58Malý TomášKN Projekt197431.118.56
6.31
4.25  18   
59Ozorovský MariánSudkov197531.138.58
6.33
4.25  19   
60Vašíček JiříHoRuni Zábřeh197331.219.06
6.41
4.26  20   
61Šrámek JaromírKVS Šumperk195831.289.13
3.35
4.27    3 
62Odstrčil PetrZábřeh197431.339.18
6.53
4.28  21   
63Gitlevych IllyaVentobikes.cz198931.379.22
9.22
4.28 27    
64Orošnjaková HanaHoruni199631.409.25
0.00
4.29 1    
65Bartoš AntonínSKP Šumperk197331.539.38
7.13
4.31  22   
66Beneš PavelDrozdov197032.099.54
4.09
4.33   7  
67Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197632.129.57
7.32
4.33  23   
68Chamlar LukášZábřeh198832.149.59
9.59
4.34 28    
69Novotný PetrZábřeh196732.1610.01
4.16
4.34   8  
70Křivohlávek PavelNový Malín197032.2210.07
4.22
4.35   9  
71Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195332.2510.10
4.32
4.35    4 
72Směšný PavelV12 Team196833.2311.08
5.23
4.43   10  
73Štábl RomanKVS Šumperk197533.2311.08
8.43
4.43  24   
74Hél FilipOCR Runners Šumperk199633.2911.14
11.14
4.44 29    
75Hýbl JaroslavDimpex Kosov199333.5011.35
11.35
4.47 30    
76Hobler MilošLeština197133.5311.38
5.53
4.48   11  
77Hrouza MichalKrnov197834.0411.49
9.24
4.49  25   
78Štábl PatrikKVS Šumperk200634.1211.57
8.58
4.505     
79Janků MarianSDH Lupěné197934.2712.12
9.47
4.52  26   
80Keszelá ZuzanaKrchleby199034.4012.25
3.00
4.54 2    
81Krpec StanislavŠumperk196234.4612.31
6.53
4.55    5 
82Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197535.3313.18
5.50
5.02  3   
83Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196335.3513.20
7.35
5.02   12  
84Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198635.3613.21
13.21
5.02 31    
85Jirásková EvaMaratonstav Úpice196435.3913.24
0.00
5.03   1  
86Květoň VladimírKVS Šumperk196835.4613.31
7.46
5.04   13  
87Kubišta OtoIscarex Česká Třebová195335.5113.36
7.58
5.04    6 
88Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195436.1013.55
8.17
5.07    7 
89Bednarský JiříŠumperk196236.2014.05
8.27
5.09    8 
90Behanová KatarínaOlomouc199636.3414.19
4.54
5.10 3    
91Berková MarkétaŠumperk198136.4614.31
7.03
5.12  4   
92Křivohlávková IlonaNový Malín196937.2515.10
1.46
5.18   2  
93Smolicha JosefNový Malín195637.2515.10
9.32
5.18    9 
94Lounová MarkétaOttlens197637.2515.10
7.42
5.18  5   
95Zákravský MichalŠumperk197437.4715.32
13.07
5.21  28   
96Strakošová VendulaHeroltice199038.1516.00
6.35
5.25 4    
97Macková HanaBratrušov198339.0416.49
9.21
5.32  6   
98Kouřilová MichaelaZábřeh198539.2117.06
9.38
5.34  7   
99Vernerová MarkétaDubicko198039.2117.06
9.38
5.34  8   
100Hromják JiříŠumperk196739.3517.20
11.35
5.36   14  
101Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196639.5117.36
11.51
5.38   15  
102Vojáčková BlankaNový Malín196140.0817.53
0.00
5.41    1 
103Vařeka StanislavHojná účast196940.1417.59
12.14
5.42   16  
104Berková KatarínaAtletika Šumperk198141.3819.23
11.55
5.54  9   
105Stryková VlastaKVS Šumperk197641.3919.24
11.56
5.54  10   
106Hejl JanNový Malín195349.1226.57
21.19
6.58    10 
107Pikal KarelKVS Olomouc194949.1226.57
0.00
6.58     1