Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2020

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Parkový běh
Běh na Krásném
Bludovský kros
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Malínská Osmička
Šumperská hodinovka
30. 09. 2020, 16.30, Prcek v 16.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Šumperská hodinovka   

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto1995175900
0
3.24 1    
2Málek JiříKosteljinak.cz1982155732017
2017
3.51 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk1992152002390
2390
3.56 3    
4Filipiová EvaTJ Šumperk1986149502640
0
4.00 1    
5Mazák LukášSokol Hrabenov1986147742816
2816
4.03 4    
6Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.1985147002890
2890
4.04 5    
7Novák PatrikCyklo Polách a syn1992146562934
2934
4.05 6    
8Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko1974146302960
0
4.06  1   
9Miča PetrSDH Bratrušov1979144423148
188
4.09  2   
10Ryšavý VojtěchŠumperk1994144103180
3180
4.09 7    
11Kříž RadomírNový Malín1977143903200
240
4.10  3   
12Hecl MilošKVS Šumperk1976143553235
275
4.10  4   
13Knápek LubomírLK Šumperk1959141253465
0
4.14    1 
14Pustina PavelLadermon Team1985140483542
3542
4.16 8    
15Novotný Tomᚊumperk1975138963694
734
4.19  5   
16Hauška JanMolkerei Vikantice1971138933697
737
4.19  6   
17Giesel LiborSKP Šumperk1973138903700
740
4.19  7   
18Čech RomanLaKros1979137883802
842
4.21  8   
19Šperlich JanKVS Šumperk2004136953895
0
4.221     
20Šimek VladimírDOLS Šumperk1975136233967
1007
4.24  9   
21Tvarůžka TomášKroměříž1972135834007
1047
4.25  10   
22Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis1964134004190
0
4.28   1  
23Křivohlávek PavelNový Malín1970133904200
10
4.28   2  
24Vašíček JiříDubicko1973133854205
1245
4.28  11   
25Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava1965132604330
140
4.31   3  
26Hél FilipOCR Runners Šumperk1996130604530
4530
4.35 9    
27Kunc Milan1965124695121
931
4.48   4  
28Gronych RadekKomňátka1967124405150
960
4.49   5  
29Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun1977124325158
0
4.49  1   
30Smolicha JosefNový Malín1956123805210
1745
4.50    2 
31Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk1990120845506
2866
4.57 2    
32Gronych RobinKomňátka2005120525538
1643
4.582     
33Kušíková KateřinaŠumperk1984117905800
642
5.05  2   
34Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov1963115806010
1820
5.10   6  
35Křivohlávková IlonaNový Malín1969115206070
0
5.12   1  
36Habigerová RadkaKVS Šumperk1995114656125
3485
5.13 3    
37Kesslerová SylvaŠtědrý Běh1975114406150
992
5.14  3   
38Smolichová JanaZábřeh1971108776713
1555
5.30  4   
39Vojáčková BlankaNový Malín1961108356755
685
5.32   2  
40Brandejská ŠárkaTJ Šumperk1989104907100
4460
5.43 4    
41Vařeka StanislavHojná účast1969102207370
3180
5.52   7  
42Macková HanaBratrušov1983101107480
2322
5.56  5   
43Berková KatarínaAtletika Šumperk1981100707520
2362
5.57  6