Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
13. 10. 2019, 10.30, Prcek v 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Hrabenovský kros   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199028.440.00
0.00
3.50 1    
2Ristovský JanŠumperk Project200128.570.13
0.13
3.52 2    
3Horvát PetrZábřeh199429.010.17
0.17
3.53 3    
4Smolicha TomášNový Malín199529.380.54
0.54
3.58 4    
5Kostecký TomášTJ Šumperk199729.380.54
0.54
3.58 5    
6Sadil JiříŠumperk Project200129.501.06
0.00
3.591     
7Šimek JakubMorek.cz199831.082.24
2.24
4.10 6    
8Málek JiříKosteljinak.cz198231.252.41
2.41
4.12 7    
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197731.332.49
0.00
4.13  1   
10Rajnošek ZdeněkŠumperk198531.533.09
3.09
4.16 8    
11Procházka MarekTJ Šumperk197432.013.17
0.28
4.17  2   
12Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198532.454.01
4.01
4.23 9    
13Kříž Tomᚊumperk198332.524.08
4.08
4.23 10    
14Hecl MilošKVS Šumperk197633.044.20
1.31
4.25  3   
15Doležal MilanHoral Šumperk197233.194.35
1.46
4.27  4   
16Miča PetrSDH Bratrušov197933.284.44
1.55
4.28  5   
17Studnička Ondřej200233.475.03
3.57
4.312     
18Hecl FrantišekKVS Šumperk200233.525.08
4.02
4.323     
19Novák PatrikCyklo Polách a syn199234.125.28
5.28
4.34 11    
20Giesel LiborSKP Šumperk197334.135.29
2.40
4.34  6   
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196434.375.53
0.00
4.38   1  
22Genčur RomanŠumperk198734.435.59
5.59
4.38 12    
23Knápek JanKK Club199034.516.07
-1.0-53
4.39 13    
24Zákravský MichalŠumperk197434.556.11
3.22
4.40  7   
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196835.046.20
0.27
4.41   2  
26Kříž RadomírNový Malín197735.076.23
3.34
4.42  8   
27Sporek JakubDesná Vest198235.326.48
6.48
4.45 14    
28Šrámek JaromírKVS Šumperk195835.497.05
0.00
4.47    1 
29Hejtmánek JanDívčí sen198936.257.41
7.41
4.52 15    
30Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200336.337.49
6.43
4.534     
31Poučová PetraNová Hradečná199636.448.00
0.00
4.55 1    
32Březina VojtěchČeská Třebová198636.498.05
8.05
4.55 16    
33Křížová TerezaŠumperk198736.548.10
0.10
4.56 2    
34Křivohlávek PavelNový Malín197037.138.29
5.40
4.58  9   
35Harapát AntonínVolejbal Rapotín197437.268.42
5.53
5.00  10   
36Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197738.009.16
6.27
5.05  11   
37Mazák LukášSokol Hrabenov198638.4610.02
10.02
5.11 17    
38Ryšavý Vojtěch199438.5610.12
10.12
5.12 18    
39Květoň VladimírKVS Šumperk196839.0810.24
4.31
5.14   3  
40Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197739.4911.05
0.00
5.19  1   
41Střecha Jiří198639.5411.10
11.10
5.20 19    
42Holbička ZdeněkTJ Sokol Hrabenov198940.2911.45
11.45
5.25 20    
43Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197540.3311.49
0.44
5.25  2   
44Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195440.4612.02
4.57
5.27    2 
45Hostýnek Radek198740.4812.04
12.04
5.27 21    
46Štábl RomanKVS Šumperk197540.5612.12
9.23
5.28  12   
47Starley DominicŠumperk197141.0012.16
9.27
5.29  13   
48Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199041.4913.05
5.05
5.35 3    
49Tichý ViktorHoral Šumperk197141.5013.06
10.17
5.36  14   
50Ondra TomášNový Malín197642.0313.19
10.30
5.37  15   
51Krčová MartinaKVS Šumperk197242.0813.24
2.19
5.38  3   
52Vaida JiříOlomouc195642.1613.32
6.27
5.39    3 
53Daňková VladěnaŠumperk198143.1414.30
3.25
5.47  4   
54Kušíková KateřinaŠumperk198443.1914.35
3.30
5.47  5   
55Šperlich AdamOCR Runners Šumperk199943.3214.48
14.48
5.49 22    
56Batěk MiroslavHrabišín195443.5015.06
8.01
5.52    4 
57Krestýn PavelŠumperk197744.0015.16
12.27
5.53  16   
58Macková HanaBratrušov198345.2016.36
5.31
6.04  6   
59Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196945.4517.01
0.00
6.07   1  
60Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198446.1217.28
6.23
6.11  7   
61Vondruška BohuslavŠumperk196346.4017.56
12.03
6.14   4  
62Ludvíková MartinaHanušovice199347.5119.07
11.07
6.24 4    
63Vojáčková BlankaNový Malín196148.0519.21
2.20
6.26   2  
64Smolichová Jana197148.5320.09
9.04
6.32  8   
65Prokopová MiroslavaŠumperk197549.1120.27
9.22
6.35  9   
66Vařeka StanislavHojná účast196949.2620.42
14.49
6.37   5  
67Berková KatarínaAtletika Šumperk198151.4623.02
11.57
6.55  10   
68Bielčík JindřichLichkov194053.0624.22
0.00
7.06     1