Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kaskády
02. 10. 2019, 17.00
Zdeněk Klučka, Šumperk - louka nad Vyhlídkou
6670 m / převýšení 284 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

    

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk199132.310.00
0.00
4.52 1    
2Málek JiříKosteljinak.cz198232.410.10
0.10
4.54 2    
3Moskva RomanPasivity Žamberk197533.010.30
0.00
4.57  1   
4Hýbl JaroslavDimpex Kosov199333.200.49
0.49
4.59 3    
5Motl LiborHněvkov198433.280.57
0.57
5.01 4    
6Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200333.311.00
0.00
5.011     
7Hecl MilošKVS Šumperk197633.431.12
0.42
5.03  2   
8Patterman PavelKVS Šumperk197334.001.29
0.59
5.05  3   
9Veselý RadekŠumperk198834.081.37
1.37
5.07 5    
10Kříž Tomᚊumperk198334.091.38
1.38
5.07 6    
11Štábl AdamKVS Šumperk200434.422.11
1.11
5.122     
12Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198535.062.35
2.35
5.15 7    
13Michal TomášZábřeh198135.062.35
2.35
5.15 8    
14Ženčák JakubŠumperk198835.102.39
2.39
5.16 9    
15Miča PetrSDH Bratrušov197935.152.44
2.14
5.17  4   
16Novák PatrikCyklo Polách a syn199235.383.07
3.07
5.20 10    
17Knápek LubomírLK Šumperk195935.473.16
0.00
5.21    1 
18Giesel LiborSKP Šumperk197335.543.23
2.53
5.22  5   
19Paloncý PavelKVS Šumperk198436.554.24
4.24
5.32 11    
20Čech Roman197937.034.32
4.02
5.33  6   
21Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197437.204.49
4.19
5.35  7   
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196837.244.53
0.00
5.36   1  
23Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196437.325.01
0.08
5.37   2  
24Šrámek JaromírKVS Šumperk195837.385.07
1.51
5.38    2 
25Sedláček JiříŠumperk197937.435.12
4.42
5.39  8   
26Drobný AndrejŠumperský divočáci198637.435.12
5.12
5.39 12    
27Dudešková MarcelaSKP Šumperk197437.485.17
0.00
5.40  1   
28Konrád JosefHoral Šumperk197837.515.20
4.50
5.40  9   
29Hubáček PavelSporton Šumperk197637.575.26
4.56
5.41  10   
30Souček JanKVS Šumperk196538.045.33
0.40
5.42   3  
31Křížová TerezaŠumperk198738.085.37
0.00
5.43 1    
32Poučová PetraNová Hradečná199638.516.20
0.43
5.49 2    
33Kukula MarcelStaviva Emko197339.046.33
6.03
5.51  11   
34Kříž RadomírNový Malín197739.256.54
6.24
5.54  12   
35Pražák RostislavAtletika Šumperk197339.286.57
6.27
5.55  13   
36Hél FilipKolšov199639.337.02
7.02
5.55 13    
37Bartoš AntonínSKP Šumperk197339.437.12
6.42
5.57  14   
38Šimek VladimírDOLS Šumperk197539.577.26
6.56
5.59  15   
39Hejtmánek JanDívčí sen198940.338.02
8.02
6.04 14    
40Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197740.458.14
7.44
6.06  16   
41Gronych RadekKomňátka196740.508.19
3.26
6.07   4  
42Belobrad IvanPasivity Žamberk196641.288.57
4.04
6.13   5  
43Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195441.339.02
5.46
6.13    3 
44Harapát AntonínVolejbal Rapotín197441.359.04
8.34
6.14  17   
45Šimková MarkétaDOLS Šumperk197743.1610.45
5.28
6.29  2   
46Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk198843.4511.14
5.37
6.33 3    
47Fleischman JanJesus for you196743.5911.28
6.35
6.35   6  
48Jirásková EvaMaratonstav Úpice196444.3312.02
0.00
6.40   1  
49Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199044.4112.10
6.33
6.41 4    
50Macková HanaBratrušov198345.3113.00
7.43
6.49  3   
51Tkadlec PavelFilipová195545.5913.28
10.12
6.53    4 
52Smyčková TerezaLukavice199546.2013.49
8.12
6.56 5    
53Ostřanská IvetaSeverka Šumperk196546.2413.53
1.51
6.57   2  
54Mikšíková PetraV12 Team197647.4315.12
9.55
7.09  4   
55Ludvíková MartinaHanušovice199347.5515.24
9.47
7.11 6    
56Vondruška BohuslavŠumperk196348.3516.04
11.11
7.17   7  
57Krumer MiroslavMK Ostrov194948.3616.05
0.00
7.17     1
58Vařeka StanislavHojná účast196950.2717.56
13.03
7.33   8  
59Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196650.3318.02
13.09
7.34   9  
60Pavelka Ondřej199350.5718.26
18.26
7.38 3    
61Ruprechtová Markéta196950.5718.26
13.33
7.38   3  
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh194252.3820.07
4.02
7.53     2
63Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.198953.3121.00
15.23
8.01 7