Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh Markovicou
30. 04. 2019, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh Markovicou   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199033.500.00
0.00
4.06 1    
2Málek JiříKosteljinak.cz198235.241.34
1.34
4.17 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199235.371.47
1.47
4.19 3    
4Planička JiříLitovel198836.082.18
2.18
4.22 4    
5Horvát PetrZábřeh199436.272.37
2.37
4.25 5    
6Moskva RomanPasivity Žamberk197536.332.43
0.00
4.25  1   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197736.352.45
0.02
4.26  2   
8Doubrava MarekKolšov197437.403.50
1.07
4.33  3   
9Cekl MartinLadermon Team198837.463.56
3.56
4.34 0    
10Valigura MartinXC Sport197338.324.42
1.59
4.40  4   
11Veselý RadekŠumperk198838.334.43
4.43
4.40 6    
12Kašpařík TomášSK Přerov197538.344.44
2.01
4.40  5   
13Valigura JiříNová Hradečná199839.215.31
5.31
4.46 7    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198539.495.59
5.59
4.49 8    
15Bank JaroslavŠumperk198439.576.07
6.07
4.50 9    
16Miča PetrSDH Bratrušov197940.486.58
4.15
4.56  6   
17Planičková LenkaLitovel199141.017.11
0.00
4.58 1    
18Ženčák JakubŠumperk198841.047.14
7.14
4.58 10    
19Giesel LiborSKP Šumperk197341.227.32
4.49
5.00  7   
20Puszkailer MichalBludov198041.437.53
7.53
5.03 11    
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196441.558.05
0.00
5.04   1  
22Šrámek JaromírKVS Šumperk195841.598.09
0.00
5.05    1 
23Souček JanKVS Šumperk196542.038.13
0.08
5.05   2  
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196842.318.41
0.36
5.09   3  
25Weissová GabrielaJeseník199142.398.49
1.38
5.10 2    
26Stryk MartinKVS Šumperk197542.589.08
6.25
5.12  8   
27Konrád JosefHoral Šumperk197843.109.20
6.37
5.13  9   
28Mazák LukášSokol Hrabenov198643.119.21
9.21
5.14 12    
29Stryk ZdeněkPostřelmov199643.129.22
9.22
5.14 13    
30Hél FilipKolšov199643.179.27
9.27
5.14 14    
31Hájek MartinPasivity Žamberk200143.5010.00
-4.0-17
5.180     
32Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198844.1510.25
10.25
5.21 15    
33Pospíšil JakubDolní Studénky199144.2910.39
10.39
5.23 16    
34Hejtmánek JanDívčí sen198944.4110.51
10.51
5.24 17    
35Gronych RadekKomňátka196745.3111.41
3.36
5.31   4  
36Belobrad IvanPasivity Žamberk196645.3311.43
3.38
5.31   5  
37Tvarůžka TomášKroměříž197245.5712.07
9.24
5.34  10   
38Zavičák JanDivadlo Bratrušov198046.1312.23
12.23
5.36 18    
39Fleischman JanJesus for you196746.2612.36
4.31
5.37   6  
40Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195446.3312.43
4.34
5.38    2 
41Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197946.3312.43
10.00
5.38  11   
42Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197546.4212.52
0.00
5.39  1   
43Bláha LubošHněvkov198746.4312.53
12.53
5.39 19    
44Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199047.0413.14
13.14
5.42 20    
45Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk195147.0513.15
6.04
5.42 3    
46Smolicha JosefNový Malín195647.2713.37
5.28
5.45    3 
47Květoň VladimírKVS Šumperk196847.4613.56
5.51
5.47   7  
48Šperlich JanKVS Šumperk200448.0714.17
0.00
5.491     
49Pustina PavelLadermon Team198548.3014.40
14.40
5.52 21    
50Křížová TerezaŠumperk198748.4514.55
7.44
5.54 4    
51Hubáčková ZuzanaOlomouc198749.3315.43
8.32
6.00 5    
52Šimek PetrKolšov197349.3715.47
13.04
6.00  12   
53Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199050.2516.35
9.24
6.06 6    
54Krčová MartinaKVS Šumperk197250.5917.09
4.17
6.10  2   
55Válek RadimZábřeh198151.2917.39
17.39
6.14 22    
56Seidenglanzová IrenaSeverka Šumperk197451.3617.46
4.54
6.15  3   
57Pešek VojtěchŠléglov200252.5219.02
4.45
6.242     
58Macková HanaBratrušov198353.3419.44
6.52
6.29  4   
59Rajnohová TerezaOlomouc198654.1420.24
13.13
6.34 7    
60Pešek JiříŠléglov196054.5121.01
12.56
6.38   8  
61Vařeka StanislavHojná účast196957.5724.07
16.02
7.01   9  
62Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195658.2624.36
0.00
7.04    1 
63Vojáčková BlankaNový Malín196158.2824.38
0.00
7.05   1  
64Srovnal OtakarLoko Zábřeh194262.3028.40
0.00
7.34     1
65Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195965.1531.25
23.16
7.54    4 
66Šíp JiříZábřeh194871.3037.40
9.00
8.40     2