Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
10. 10. 2018, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Pikal KarelKVS Olomouc194994470
0
6.21    1 
2Berková KatarínaAtletika Šumperk198110200-753
0
5.52  1   
3Mikšíková PetraV12 Team197610910-1463
-710
5.29  2   
4Smolicha JosefNový Malín195611180-1733
-1733
5.22    2 
5Stryková VlastaKVS Šumperk197611220-1773
-1020
5.20  3   
6Hájek Milan196411782-2335
0
5.05   1  
7Krčová MartinaKVS Šumperk197212113-2666
-1913
4.57  4   
8Konrád JosefHoral Šumperk197812245-2798
0
4.53  1   
9Grozmanová LucieŠumperk198312530-3083
-2330
4.47  5   
10Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197512536-3089
-2336
4.47  6   
11Knápek LubomírLK Šumperk195912689-3242
-907
4.43   2  
12Mazák LukášSokol Hrabenov198612781-3334
0
4.41 1    
13Krč MatějKVS Šumperk200112800-3353
0
4.411     
14Sedláček JiříŠumperk197913051-3604
-270
4.35 2    
15Tvarůžka TomášKroměříž197213124-3677
-879
4.34  2   
16Belobrad IvanPasivity Žamberk196613140-3693
-1358
4.33   3  
17Hecl FrantišekKVS Šumperk200213186-3739
-386
4.332     
18Giesel LiborSKP Šumperk197313219-3772
-974
4.32  3   
19Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196413243-3796
-1461
4.31   4  
20Kessler JiříŠtědrý Běh197313320-3873
-1075
4.30  4   
21Bartoš AntonínSKP Šumperk197313331-3884
-1086
4.30  5   
22Křivohlávek PavelNový Malín197013627-4180
-1382
4.24  6   
23Pustina PavelTým Běhej Jeseníky198513697-4250
-916
4.22 3    
24Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198813702-4255
-921
4.22 4    
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196713838-4391
-2056
4.20   5  
26Přichystal PetrLoštice200114011-4564
-1230
4.16 5    
27Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198514506-5059
-1725
4.08 6    
28Hecl MilošKVS Šumperk197614525-5078
-2280
4.07  7   
29Málek JiříŠumperk198214875-5428
-2094
4.02 7    
30Motl LiborHella198414955-5508
-2174
4.00 8    
31Brueckner MiroslavHoral Šumperk197914980-5533
-2199
4.00 9    
32Moskva RomanPasivity Žamberk197515600-6153
-3355
3.50  8   
33Procházka MarekTJ Šumperk197415728-6281
-3483
3.48  9   
34Žanda AdamTJ Šumperk199116524-7077
-3743
3.37 10