Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh salónu Zdena
07. 10. 2018, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk199130.330.00
0.00
3.45 1    
2Timko MartinSašova parta199430.490.16
0.16
3.47 2    
3Křivohlávek TomášNový Malín199530.560.23
0.23
3.48 3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk199531.591.26
1.26
3.56 4    
5Procházka MarekTJ Šumperk197432.522.19
0.00
4.02  1   
6Divišova KateřinaDukla199732.562.23
0.00
4.03 1    
7Hudeček PetrOpavské Dupy198233.322.59
2.59
4.07 5    
8Jílek JakubKVS Šumperk199233.413.08
3.08
4.08 6    
9Kechrt TomášPrime Sport Expert198133.483.15
3.15
4.09 7    
10Moskva RomanPasivity Žamberk197533.583.25
1.06
4.10  2   
11Brueckner MiroslavHoral Šumperk197934.033.30
3.30
4.11 8    
12Smolicha TomášNový Malín199534.093.36
3.36
4.12 9    
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198534.354.02
4.02
4.15 10    
14Sadil JiříParapety RS200134.474.14
0.00
4.171     
15Kostecký TomášTJ Šumperk199735.304.57
4.57
4.22 11    
16Hecl MilošKVS Šumperk197635.345.01
2.42
4.22  3   
17Voženílek MartinLibina198335.575.24
5.24
4.25 12    
18Srovnal OtakarLoko Zábřeh197536.035.30
3.11
4.26  4   
19Rajnošek ZdeněkŠumperk198536.125.39
5.39
4.27 13    
20Doležal MilanHoral Šumperk197236.145.41
3.22
4.27  5   
21Matoušek MatějKVS Šumperk200136.225.49
1.35
4.282     
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196837.286.55
0.00
4.36   1  
23Souček JanKVS Šumperk196537.347.01
0.06
4.37   2  
24Giesel LiborSKP Šumperk197337.577.24
5.05
4.40  6   
25Šrámek JaromírKVS Šumperk195838.017.28
0.00
4.40    1 
26Knápek JanKK Club199038.027.29
5.06
4.41 14    
27Puszkailer MichalBludov198038.127.39
7.39
4.42 15    
28Knápek LubomírLK Šumperk195938.137.40
0.45
4.42   3  
29Sedláček PetrLKT 80 Šumperk199138.187.45
7.45
4.43 16    
30Kessler JiříŠtědrý Běh197338.307.57
5.38
4.44  7   
31Hecl FrantišekKVS Šumperk200238.327.59
3.45
4.443     
32Sedláček JiříŠumperk197938.338.00
8.00
4.44 17    
33Belobrad IvanPasivity Žamberk196638.578.24
1.29
4.47   4  
34Šafář MartinKVS Šumperk200138.588.25
4.11
4.474     
35Kubíček JosefKK Club199139.128.39
8.39
4.49 18    
36Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198839.178.44
8.44
4.50 19    
37Mach MartinSRTG Šumperk197439.188.45
6.26
4.50  8   
38Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196739.258.52
1.57
4.51   5  
39Křivohlávek PavelNový Malín197039.379.04
6.45
4.52  9   
40Bláha LubošHněvkov198740.009.27
9.27
4.55 20    
41Kabourek TomášSKP Šumperk197740.179.44
7.25
4.57  10   
42Kamlar MarekSRTG Šumperk197940.3810.05
10.05
5.00 21    
43Hudečková TamaraOpava198440.4010.07
7.44
5.00 2    
44Horníček MojmírBohdíkov197640.5510.22
8.03
5.02  11   
45Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196441.0410.31
3.36
5.03   6  
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín197441.1410.41
8.22
5.04  12   
47Sýkora JanParapety RS197841.3611.03
8.44
5.07  13   
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197541.4211.09
0.00
5.08  1   
49Starley DominicŠumperk197142.0211.29
9.10
5.10  14   
50Kukula MarcelStaviva Emko197342.1011.37
9.18
5.11  15   
51Divišová AliceStříbrňáci197142.1211.39
0.30
5.11  2   
52Květoň VladimírKVS Šumperk196842.5712.24
5.29
5.17   7  
53Štábl RomanKVS Šumperk197543.2412.51
10.32
5.20  16   
54Křížová TerezaŠumperk198743.3713.04
10.41
5.22 3    
55Daňková VladěnaŠumperk198144.3213.59
2.50
5.29  3   
56Svoboda ZdeněkČeská Ves197544.3314.00
11.41
5.29  17   
57Mazák LukášSokol Hrabenov198644.5814.25
14.25
5.32 22    
58Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk198845.0114.28
12.05
5.32 4    
59Batěk MiroslavHrabišín195445.1614.43
7.15
5.34    2 
60Krčová MartinaKVS Šumperk197246.3516.02
4.53
5.44  4   
61Jirásková EvaMaratonstav Úpice196446.4316.10
0.00
5.45   1  
62Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice198649.0318.30
16.07
6.02 5    
63Stryková VlastaKVS Šumperk197649.1818.45
7.36
6.04  5   
64Malá KateřinaZábřeh197849.2818.55
7.46
6.05  6   
65Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195650.0419.31
0.00
6.09    1 
66Habigerová RadkaKVS Šumperk199550.1719.44
17.21
6.11 6    
67Vojáčková BlankaNový Malín196150.4220.09
3.59
6.14   2  
68Vodička JanMK Maraton klub Radslavice194552.0221.29
0.00
6.24     1
69Smolicha JosefNový Malín195652.4522.12
14.44
6.29    3 
70Srovnal OtakarLoko Zábřeh194253.0322.30
1.01
6.31     2
71Tonová PetraBrno198057.5127.18
16.09
7.07  7