Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Bludovský kros
30. 09. 2018, 10.00
František Čmakal, Bludov, horní konec - točna
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Timko MartinSašova parta199427.510.00
0.00
3.28 1    
2Křivohlávek TomášNový Malín199528.170.26
0.26
3.32 2    
3Miřejovský JiříJiskra197928.340.43
0.43
3.34 3    
4Minář PatrikNový Malín200129.552.04
0.00
3.441     
5Procházka MarekTJ Šumperk197430.212.30
0.00
3.47  1   
6Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198530.513.00
3.00
3.51 4    
7Smolicha TomášNový Malín199531.063.15
3.15
3.53 5    
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197731.293.38
1.08
3.56  2   
9Kostecký TomášTJ Šumperk199731.353.44
3.44
3.56 6    
10Hecl MilošKVS Šumperk197632.344.43
2.13
4.04  3   
11Veselý RadekŠumperk198833.275.36
5.36
4.10 7    
12Giesel LiborSKP Šumperk197333.425.51
3.21
4.12  4   
13Kechrt TomášPrime Sport Expert198134.086.17
6.17
4.16 8    
14Souček JanKVS Šumperk196534.116.20
0.00
4.16   1  
15Sedláček JiříŠumperk197934.196.28
6.28
4.17 9    
16Čmakal FrantišekPolách a syn200334.236.32
4.28
4.172     
17Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196834.316.40
0.20
4.18   2  
18Puszkailer MichalBludov198034.406.49
6.49
4.20 10    
19Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196734.466.55
0.35
4.20   3  
20Křivohlávek PavelNový Malín197035.387.47
5.17
4.27  5   
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196435.427.51
1.31
4.27   4  
22Kavrentzis KonstantinLovci blesků198135.507.59
7.59
4.28 11    
23Anderle Jan197436.158.24
5.54
4.31  6   
24Kuchtíková AnnaGymnázium Šumperk200136.228.31
0.00
4.321     
25Minář JosefNový Malín197036.589.07
6.37
4.37  7   
26Cveček MartinTraceur Šumperk197437.029.11
6.41
4.37  8   
27Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198637.069.15
9.15
4.38 12    
28Kříž Tomᚊumperk198337.209.29
9.29
4.40 13    
29Starley DominicŠumperk197137.229.31
7.01
4.40  9   
30Anderlová Adéla200237.359.44
1.13
4.412     
31Kamlar MarekSRTG Šumperk197937.469.55
9.55
4.43 14    
32Žižlavský JakubDívčí Sen198937.509.59
9.59
4.43 15    
33Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197537.5410.03
0.00
4.44  1   
34Štábl RomanKVS Šumperk197538.5211.01
8.31
4.51  10   
35Mazák LukášSokol Hrabenov198639.0811.17
11.17
4.53 16    
36Křížová TerezaŠumperk198739.1211.21
0.00
4.54 1    
37Květoň VladimírKVS Šumperk196839.4611.55
5.35
4.58   5  
38Hájek Milan196441.0113.10
6.50
5.07   6  
39Zelený MichalBludov198841.1913.28
13.28
5.09 17    
40Krčová MartinaKVS Šumperk197241.2913.38
3.35
5.11  2   
41Jirásková EvaMaratonstav Úpice196442.1614.25
0.00
5.17   1  
42Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197543.4715.56
5.53
5.28  3   
43Anderlová Monika200244.3616.45
8.14
5.343     
44Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195645.2917.38
0.00
5.41    1 
45Soósová EvaŠumperk196445.4317.52
3.27
5.42   2  
46Macková HanaBratrušov198347.2319.32
9.29
5.55  4   
47Srovnal OtakarLoko Zábřeh194248.4420.53
0.00
6.05     1
48Cahlík Tomᚊumperk198751.3823.47
23.47
6.27 18    
49Tonová ZdeňkaSalón Zdena195853.1525.24
7.46
6.39    2