Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Poběž a uvidíš
13. 06. 2018, 17.00
Oční centrum Ottlens, Šumperk - Lenka Ottová, Hraběšice - hostinec Pod Kamencem
9305 m / převýšení 425 m / hromadný start, horský běh, zpevněné cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199938.070.00
0.00
4.05 1    
2Horvát PetrZábřeh199439.040.57
0.57
4.11 2    
3Borák MartinVikýřovice 12199039.091.02
1.02
4.12 3    
4Procházka MarekTJ Šumperk197440.392.32
0.00
4.22  1   
5Bednarský VáclavKolovna200141.233.16
0.00
4.261     
6Málek JiříŠumperk198241.373.30
3.30
4.28 4    
7Moskva RomanPasivity Žamberk197541.433.36
1.04
4.28  2   
8Brueckner MiroslavHoral Šumperk197941.543.47
3.47
4.30 5    
9Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198542.234.16
4.16
4.33 6    
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197742.404.33
2.01
4.35  3   
11Rajnošek ZdeněkŠumperk198543.205.13
5.13
4.39 7    
12Tomanek DanielKVS Šumperk197443.245.17
2.45
4.39  4   
13Hecl MilošKVS Šumperk197643.595.52
3.20
4.43  5   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197544.156.08
3.36
4.45  6   
15Janů Libor197844.336.26
3.54
4.47  7   
16Hecl FrantišekKVS Šumperk200244.356.28
3.12
4.472     
17Patterman PavelKVS Šumperk197344.476.40
4.08
4.48  8   
18Gromus TomášKoleckové lyže TOMSKI.cz197645.006.53
4.21
4.50  9   
19Malínek Lukᚊumperk199945.287.21
7.21
4.53 8    
20Saňák MartinKolski.cz197846.057.58
5.26
4.57  10   
21Kavrentzis KonstantinLovci blesků198146.518.44
8.44
5.02 9    
22Vepřek MartinKolšov199047.058.58
8.58
5.03 10    
23Dospěl IvoLiga 100 Olomouc197747.109.03
6.31
5.04  11   
24Souček JanKVS Šumperk196547.299.22
0.00
5.06   1  
25Knápek LubomírLK Šumperk195947.329.25
0.03
5.06   2  
26Šrámek JaromírKVS Šumperk195847.349.27
0.00
5.06    1 
27Sedláček JiříŠumperk197947.589.51
9.51
5.09 11    
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196748.039.56
0.34
5.09   3  
29Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200348.049.57
6.41
5.093     
30Patterman ProkopKVS Šumperk200348.2010.13
6.57
5.114     
31Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh200248.2410.17
7.01
5.125     
32Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197448.4010.33
8.01
5.13  12   
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk197449.1011.03
0.00
5.17  1   
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196849.1411.07
1.45
5.17   4  
35Kříž Tomᚊumperk198349.1911.12
11.12
5.18 12    
36Mazák LukášSokol Hrabenov198649.2711.20
11.20
5.18 13    
37Kessler JiříŠtědrý Běh197350.0011.53
9.21
5.22  13   
38Šmíd FrantišekSTF Šumperk196051.2913.22
4.00
5.31   5  
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196851.3013.23
4.01
5.32   6  
40Křížová TerezaŠumperk198752.1514.08
0.00
5.36 1    
41Kabourek TomášSKP Šumperk197752.2314.16
11.44
5.37  14   
42Šimek VladimírDOLS Šumperk197552.5114.44
12.12
5.40  15   
43Fleischman JanJesusforyou196752.5614.49
5.27
5.41   7  
44Bartoš AntonínSKP Šumperk197352.5914.52
12.20
5.41  16   
45Belobrad IvanPasivity Žamberk196653.4915.42
6.20
5.47   8  
46Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197554.1116.04
5.01
5.49  2   
47Smolicha JosefNový Malín195654.3216.25
6.58
5.51    2 
48Květoň VladimírKVS Šumperk196854.3516.28
7.06
5.51   9  
49Šimková MarkétaDOLS Šumperk197757.0819.01
7.58
6.08  3   
50Laušová MarcelaOptika Čivice198057.2919.22
8.19
6.10  4   
51Batěk MiroslavHrabišín195457.4519.38
10.11
6.12    3 
52Kubíček PavelRelax Dobré Pole195358.1720.10
10.43
6.15    4 
53Jirásková EvaMaratonstav Úpice196458.2720.20
0.00
6.16   1  
54Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199058.3420.27
6.19
6.17 2    
55Krčová MartinaKVS Šumperk197258.4720.40
9.37
6.19  5   
56Stryková VlastaKVS Šumperk197658.4820.41
9.38
6.19  6   
57Mikšíková PetraV12 Team197659.2421.17
10.14
6.23  7   
58Habigerová RadkaKVS Šumperk199560.0521.58
7.50
6.27 3    
59Kostelecký MarekŠtíty198461.3823.31
23.31
6.37 14    
60Veselý Radim197862.2524.18
21.46
6.42  17   
61Pešek JiříŠléglov196063.3225.25
16.03
6.49   10  
62Kaplan OndřejŠumperk198265.1627.09
27.09
7.00 15    
63Matouchová Natálie200365.4727.40
0.00
7.041     
64Srovnal OtakarLoko Zábřeh194267.1929.12
0.00
7.14     1
65Vojáčková BlankaNový Malín196169.4731.40
11.20
7.29   2  
66Tonová ZdeňkaSalón Zdena195873.1035.03
0.00
7.51    1 
67Šubrt JiříUničov197573.4635.39
33.07
7.55  18   
68Pávek PavelŠtíty198575.1437.07
37.07
8.05 16    
69Kobzová KristýnaSRTG Šumperk195180.4242.35
14.55
8.402     
70Weiss ZdeněkRakovník195686.0047.53
38.26
9.14    5