Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Na honěnou
11. 04. 2018, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk, Koliba (Kotel)
9500 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199935.540.00
0.00
3.46 1    
2Vejmelka DanielLifefood198637.081.14
1.14
3.54 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199237.491.55
1.55
3.58 3    
4Bednarský VáclavKolovna200138.162.22
0.00
4.011     
5Minář PatrikNový Malín200139.533.59
1.37
4.112     
6Procházka MarekTJ Šumperk197440.304.36
0.00
4.15  1   
7Moskva RomanPasivity Žamberk197541.395.45
1.09
4.23  2   
8Smolicha TomášNový Malín199541.566.02
6.02
4.24 4    
9Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198542.076.13
6.13
4.26 5    
10Málek JiříŠumperk198242.146.20
6.20
4.26 6    
11Patterman PavelKVS Šumperk197342.316.37
2.01
4.28  3   
12Veselý RadekŠumperk198843.127.18
7.18
4.32 7    
13Hecl MilošKVS Šumperk197643.187.24
2.48
4.33  4   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197543.207.26
2.50
4.33  5   
15Saňák MartinKolski.cz197843.517.57
3.21
4.36  6   
16Motl LiborHella198443.558.01
8.01
4.37 8    
17Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun197544.078.13
3.37
4.38  7   
18Sadil JiříParapety RS200144.088.14
5.52
4.383     
19Greschner LubošMagnus Orienteering197844.088.14
3.38
4.38  8   
20Knápek LubomírLK Šumperk195944.118.17
0.00
4.39   1  
21Scheuer JanActivity Lanškroun196644.128.18
0.01
4.39   2  
22Hecl FrantišekKVS Šumperk200244.228.28
6.06
4.404     
23Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199344.488.54
8.54
4.42 9    
24Dospěl IvoLiga 100 Olomouc197744.559.01
4.25
4.43  9   
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196745.329.38
1.21
4.47   3  
26Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh200245.469.52
7.30
4.495     
27Bartoš AntonínSKP Šumperk197345.469.52
5.16
4.49  10   
28Kessler JiříŠtědrý Běh197345.5510.01
5.25
4.50  11   
29Andrle JosefAndrle Sport196445.5910.05
1.48
4.50   4  
30Planičková LenkaLitovel199146.2710.33
0.00
4.53 1    
31Sedláček JiříŠumperk197946.4010.46
10.46
4.54 10    
32Filipiová EvaTJ Šumperk198646.5811.04
0.31
4.56 2    
33Vepřek MartinKolšov199047.0311.09
11.09
4.57 11    
34Brueckner MiroslavHoral Šumperk197947.0511.11
11.11
4.57 12    
35Giesel LiborSKP Šumperk197347.3111.37
7.01
5.00  12   
36Hloušková MarcelaSKP Šumperk197447.5712.03
0.00
5.02  1   
37Sýkora JanParapety RS197848.2812.34
7.58
5.06  13   
38Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200348.2912.35
10.13
5.066     
39Kříž Tomᚊumperk198348.3212.38
12.38
5.06 13    
40Kukula MarcelStaviva Emko197348.3512.41
8.05
5.06  14   
41Souček JanKVS Šumperk196548.4812.54
4.37
5.08   5  
42Sporek MiroslavLoučná195448.5012.56
0.00
5.08    1 
43Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197449.0613.12
8.36
5.10  15   
44Harapát AntonínVolejbal Rapotín197449.0713.13
8.37
5.10  16   
45Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196449.3513.41
5.24
5.13   6  
46Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196849.5213.58
5.41
5.14   7  
47Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196850.0914.15
5.58
5.16   8  
48Janů MarekRovensko197550.1314.19
9.43
5.17  17   
49Fleischman JanJesusforyou196750.1514.21
6.04
5.17   9  
50Belobrad IvanPasivity Žamberk196650.1714.23
6.06
5.17   10  
51Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197551.0015.06
3.03
5.22  2   
52Cigánek MichalRapotín197851.1015.16
10.40
5.23  18   
53Křížová TerezaŠumperk198751.1615.22
4.49
5.23 3    
54Rousek JiříRun for lupus198551.4515.51
15.51
5.26 14    
55Vojtěch MartinPasivity Žamberk198151.4815.54
15.54
5.27 15    
56Zámečník DavidSRTG Šumperk197851.5015.56
11.20
5.27  19   
57Minář JosefNový Malín197052.0516.11
11.35
5.28  20   
58Matějová LucieGymnázium Šumperk200152.5216.58
0.00
5.331     
59Smolicha JosefNový Malín195652.5417.00
4.04
5.34    2 
60Mazák LukášSokol Hrabenov198653.0617.12
17.12
5.35 16    
61Horníček MojmírBohdíkov197653.1817.24
12.48
5.36  21   
62Tylová ŽanetaBludov197453.2017.26
5.23
5.36  3   
63Drábková VeronikaSRTG Šumperk199654.2618.32
7.59
5.43 4    
64Šimek VladimírDOLS Šumperk197554.3218.38
14.02
5.44  22   
65Batěk MiroslavHrabišín195456.1220.18
7.22
5.54    3 
66Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198656.1920.25
20.25
5.55 17    
67Krčová MartinaKVS Šumperk197256.5020.56
8.53
5.58  4   
68Stryková VlastaKVS Šumperk197657.2021.26
9.23
6.02  5   
69Mikšíková PetraV12 Team197658.0322.09
10.06
6.06  6   
70Vepřek VlastimilLesnice196358.0822.14
13.57
6.07   11  
71Šimková MarkétaDOLS Šumperk197758.0822.14
10.11
6.07  7   
72Ženčáková BarboraŠumperk198859.2023.26
12.53
6.14 5    
73Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199060.3824.44
14.11
6.22 6    
74Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195561.5526.01
13.05
6.31    4 
75Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195661.5726.03
0.00
6.31    1 
76Srovnal OtakarLoko Zábřeh194263.0827.14
0.00
6.38     1
77Berková KatarínaAtletika Šumperk198165.1529.21
17.18
6.52  8   
78Vojáčková BlankaNový Malín196165.4229.48
0.00
6.54   1  
79Tonová ZdeňkaSalón Zdena195867.0431.10
5.07
7.03    2 
80Tůmová HanaTemenice197769.1333.19
21.16
7.17  9