Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2017

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
15. 10. 2017,
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199727.510.00
0.00
3.43 1    
2Haltmar MiroslavAK Šternberk199529.161.25
1.25
3.55 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199230.172.26
2.26
4.03 3    
4Kacar PetrBROTHERS198430.402.49
2.49
4.06 4    
5Vošický PavelDama sport Šumperk197531.283.37
0.00
4.12  1   
6Smolicha TomášNový Malín199531.393.48
3.48
4.14 5    
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.024.11
0.34
4.17  2   
8Brueckner MiroslavHoral Šumperk197932.084.17
4.17
4.18 6    
9Hecl MilošKVS Šumperk197632.254.34
0.57
4.20  3   
10Frydrych TomášZábřeh197732.284.37
1.00
4.20  4   
11Blažek Jaroslav198832.354.44
4.44
4.21 0    
12Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198532.374.46
4.46
4.21 7    
13Březina VojtěchDecathlon198632.424.51
4.51
4.22 8    
14Scheuer JanActivity Lanškroun196633.225.31
0.00
4.28   1  
15Knápek LubomírLK Šumperk195934.026.11
0.40
4.33   2  
16Andrle JosefSK DAMA sport196434.266.35
1.04
4.36   3  
17Miča PetrSDH Bratrušov197934.306.39
6.39
4.37 9    
18Rozsíval AloisKVS Šumperk199134.436.52
6.52
4.38 10    
19Stryk MartinKVS Šumperk197535.007.09
3.32
4.41  5   
20Veselý RadekŠumperk198835.017.10
7.10
4.41 11    
21Zákravský MichalŠumperk197435.317.40
4.03
4.45  6   
22Kukula MarcelStaviva Emko197335.467.55
4.18
4.47  7   
23Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196836.448.53
5.16
4.55  8   
24Sadil JiříParapety RS200136.579.06
0.00
4.561     
25Karger Martin198437.089.17
9.17
4.58 0    
26Vondruška BohuslavŠumperk196337.209.29
3.58
4.59   4  
27Sedláček JiříŠumperk197937.419.50
9.50
5.02 12    
28Dostál JiříLiga 100 Olomouc196437.5510.04
4.33
5.04   5  
29Kesslerová SylvaOlšany197538.2210.31
0.00
5.08  1   
30Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197738.2510.34
0.03
5.08  2   
31Smolicha JosefNový Malín195638.5511.04
0.00
5.12    1 
32Mazák LukášSokol Hrabenov198638.5511.04
11.04
5.12 13    
33Sporek MiroslavFagus195439.0811.17
0.13
5.14    2 
34Kabourek TomášSKP Šumperk197739.1111.20
7.43
5.14  9   
35Křížová TerezaŠumperk198739.3511.44
0.00
5.17 1    
36Vaida JiříOlomouc195639.5812.07
1.03
5.21    3 
37Batěk MiroslavHrabišín195440.5413.03
1.59
5.28    4 
38Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198641.5114.00
14.00
5.36 14    
39Janů MarekRovensko197542.3714.46
11.09
5.42  10   
40Vepřek VlastimilLesnice196342.4614.55
9.24
5.43   6  
41Ottová LenkaOttlens197043.2615.35
5.04
5.48  3   
42Petrišče LucieHrabenov200143.4815.57
0.0-43
5.512     
43Nemeškalová SimonaOA Šumperk200144.3116.40
0.00
5.571     
44Říhová Gabriela197944.3816.47
6.16
5.58  4   
45Lounová MarkétaŠumperk197645.0117.10
6.39
6.01  5   
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194245.5017.59
0.00
6.08     1
47Berková KatarínaAtletika Šumperk198145.5818.07
7.36
6.09  6   
48Stryková VlastaKVS Šumperk197646.0018.09
7.38
6.09  7   
49Hromják JiříŠumperk196746.1318.22
12.51
6.11   7  
50Hošek Jaroslav197846.1318.22
18.22
6.11 0    
51Rozsíval AloisKVS Šumperk196346.1618.25
12.54
6.11   8  
52Vaňková HelenaŠumperk198546.3418.43
6.59
6.14 2    
53Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195647.3919.48
0.00
6.22   1  
54Habigerová RadkaKVS Šumperk199547.4919.58
8.14
6.24 3    
55Vojáčková BlankaNový Malín196147.4919.58
0.10
6.24   2  
56Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199049.0621.15
9.31
6.34 4    
57Kříž Tomᚊumperk198357.1729.26
29.26
7.40 15