Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2017

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros AZ Ekothermu
20. 09. 2017,
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199930.470.00
0.00
3.431     
2Žanda AdamTJ Šumperk199131.471.00
0.00
3.50 1    
3Bednarský VáclavGymnázium Šumperk200132.411.54
1.54
3.562     
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197733.312.44
0.00
4.02  1   
5Jílek JakubKVS Šumperk199233.523.05
2.05
4.05 2    
6Bernard Mikulᚊumperk199834.353.48
2.48
4.10 3    
7Brzobohatý PavelTJ Šumperk197234.574.10
1.26
4.13  2   
8Rajnošek ZdeněkŠumperk198535.054.18
3.18
4.14 4    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197535.184.31
1.47
4.15  3   
10Brueckner MiroslavHoral Šumperk197935.495.02
4.02
4.19 5    
11Kašpařík TomášSK Přerov197535.525.05
2.21
4.19  4   
12Smolicha TomášNový Malín199536.095.22
4.22
4.21 6    
13Hecl MilošKVS Šumperk197636.255.38
2.54
4.23  5   
14Kavrentzis KonstantinAZ Armády ČR198137.026.15
5.15
4.28 7    
15Jecu Mikulᚊumperk197337.276.40
3.56
4.31  6   
16Zákravský MichalŠumperk197437.326.45
4.01
4.31  7   
17Šrámek JaromírKVS Šumperk195837.366.49
0.00
4.32   1  
18Šafář MartinKVS Šumperk200137.436.56
6.56
4.333     
19Hecl FrantišekKVS Šumperk200237.477.00
7.00
4.334     
20Vepřek MartinKolšov199037.527.05
6.05
4.34 8    
21Hauška JanŠumperk197138.087.21
4.37
4.36  8   
22Knápek LubomírLK Šumperk195938.227.35
0.46
4.38   2  
23Miča PetrSDH Bratrušov197938.457.58
6.58
4.40 9    
24Kukula MarcelStaviva Emko197339.058.18
5.34
4.43  9   
25Sporek MiroslavFagus195439.098.22
0.00
4.43    1 
26Sýkora JanParapety RS197839.158.28
7.28
4.44 10    
27Tempír FrantišekSokol Štíty194939.318.44
0.22
4.46    2 
28Sedláček JiříŠumperk197939.549.07
8.07
4.49 11    
29Giesel LiborSKP Šumperk197340.149.27
6.43
4.51  10   
30Novotný Tomᚊumperk197540.209.33
6.49
4.52  11   
31Křivohlávek PavelNový Malín197040.339.46
7.02
4.53  12   
32Minář MarekMinargo197440.5710.10
7.26
4.56  13   
33Vondruška BohuslavŠumperk196341.1210.25
3.36
4.58   3  
34Doležal JaromírPřeklady Hrochová197441.1510.28
7.44
4.58  14   
35Kabourek TomášSKP Šumperk197742.5012.03
9.19
5.10  15   
36Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197742.5412.07
0.00
5.10  1   
37Kesslerová SylvaOlšany197543.0612.19
0.12
5.12  2   
38Cveček MartinSeverka Šumperk197443.2712.40
9.56
5.14  16   
39Šimková MarkétaDOLS Šumperk197743.4212.55
0.48
5.16  3   
40Křížová TerezaŠumperk198744.3613.49
44.36
5.23 0    
41Smolicha JosefNový Malín195644.3713.50
5.28
5.23    3 
42Jirásková EvaMaratonstav Úpice196444.4413.57
0.00
5.24   1  
43Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198645.4414.57
13.57
5.31 12    
44Batěk MiroslavHrabišín195445.5415.07
6.45
5.32    4 
45Vepřek VlastimilLesnice196345.5615.09
8.20
5.32   4  
46Krčová MartinaKVS Šumperk197246.1215.25
3.18
5.34  4   
47Stryková VlastaKVS Šumperk197646.4015.53
3.46
5.38  5   
48Urbášek DanielMohelnice197346.4115.54
13.10
5.38  17   
49Rozsíval AloisKVS Šumperk196349.3318.46
11.57
5.59   5  
50Lounová MarkétaŠumperk197649.4919.02
6.55
6.00  6   
51Švédová MichaelaKVS Šumperk197750.1819.31
7.24
6.04  7   
52Srovnal OtakarLoko Zábřeh194250.3019.43
0.00
6.05     1
53Berková KatarínaAtletika Šumperk198152.0521.18
9.11
6.17  8   
54Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195653.4322.56
8.59
6.29   2  
55Vojáčková BlankaNový Malín196154.2223.35
9.38
6.33   3  
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195857.2726.40
12.43
6.56   4