Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2017

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Bratrušovské vrchy
21. 06. 2017,
SDH Bratrušov - Petr Miča, Bratrušov - fotbalové hřiště
11930 m / převýšení 427 m / hromadný start, zpevněné cesty, louky, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199944.370.00
0.00
3.441     
2Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197747.182.41
0.00
3.57  1   
3Kostecký JanTJ Šumperk199147.202.43
0.00
3.58 1    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk199547.523.15
0.32
4.00 2    
5Voženílek MartinLibina198349.074.30
1.47
4.07 3    
6Kašpařík TomášSK Přerov197549.134.36
1.55
4.07  2   
7Brueckner MiroslavHoral Šumperk197949.304.53
2.10
4.08 4    
8Rajnošek ZdeněkŠumperk198550.195.42
2.59
4.13 5    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197550.235.46
3.05
4.13  3   
10Směšný JanVikýřovická 12199150.245.47
3.04
4.13 6    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk195851.497.12
0.00
4.20   1  
12Vepřek MartinKolšov199054.5510.18
7.35
4.36 7    
13Hecl MilošKVS Šumperk197654.5510.18
7.37
4.36  4   
14Knápek LubomírLK Šumperk195955.4011.03
3.51
4.39   2  
15Matoušek MatějKVS Šumperk200159.5515.18
15.18
5.012     
16Greif LukášNový Malín199360.4816.11
13.28
5.05 8    
17Kesslerová SylvaOlšany197561.4017.03
0.00
5.10  1   
18Bernard Mikulᚊumperk199862.4418.07
15.24
5.15 9    
19Patterman PavelKVS Šumperk197362.5318.16
15.35
5.16  5   
20Souček JanKVS Šumperk196563.1618.39
11.27
5.18   3  
21Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198563.3518.58
16.15
5.19 10    
22Kukula MarcelStaviva Emko197364.0119.24
16.43
5.21  6   
23Kessler JiříOlšany197364.1019.33
16.52
5.22  7   
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196864.4320.06
17.25
5.25  8   
25Mazák LukášSokol Hrabenov198664.4620.09
17.26
5.25 11    
26Vondruška BohuslavŠumperk196364.5020.13
13.01
5.26   4  
27Bartoš AntonínSKP Šumperk197365.3020.53
18.12
5.29  9   
28Sporek MiroslavFagus195466.4822.11
0.00
5.35    1 
29Šimek VladimírDOLS Šumperk197566.4822.11
19.30
5.35  10   
30Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196867.0922.32
19.51
5.37  11   
31Sýkora JanParapety RS197867.4823.11
20.28
5.40 12    
32Doležal JaromírPřeklady Hrochová197468.0123.24
20.43
5.42  12   
33Šimková MarkétaDOLS Šumperk197770.4426.07
9.04
5.55  2   
34Zavičák JanDivadlo Bratrušov198070.4526.08
23.25
5.55 13    
35Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196670.5526.18
19.06
5.56   5  
36Kaňák JanTJ Sokol Bratrušov198772.2127.44
25.01
6.03 14    
37Krobotová PetraŠumperk198872.5228.15
0.00
6.06 1    
38Kabourek TomášSKP Šumperk197773.1328.36
25.55
6.08  13   
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh194273.2728.50
0.00
6.09     1
40Planička JiříLitovel198877.4833.11
30.28
6.31 15    
41Černý FrantišekTJ Sokol Bratrušov199987.4043.03
43.03
7.203     
42Hejl JanNový Malín195387.4043.03
20.52
7.20    2