Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh Markovicou
04. 05. 2016, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž197634.080.00
0.00
4.08  1   
2Bednarský VojtěchTNF Bike team199734.450.37
0.00
4.12 1    
3Žanda AdamTJ Šumperk199135.000.52
0.15
4.14 2    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk199535.151.07
0.30
4.16 3    
5Kašpařík TomášSK Přerov197536.442.36
2.36
4.27  2   
6Král VáclavSeverka Šumperk198236.562.48
2.11
4.28 4    
7Brzobohatý PavelTJ Šumperk197236.592.51
2.51
4.28  3   
8Žouželka LiborAtletika Zábřeh197837.203.12
2.35
4.31 5    
9Jílek JakubKVS Šumperk199237.533.45
3.08
4.35 6    
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197738.043.56
3.19
4.36 7    
11Vošický PavelDama sport Šumperk197538.063.58
3.58
4.37  4   
12Maixner JaroslavSK Valašské království198838.073.59
3.22
4.37 8    
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh197538.073.59
3.59
4.37  5   
14Voženílek MartinLibina198338.174.09
3.32
4.38 9    
15Patterman PavelKVS Šumperk197338.214.13
4.13
4.38  6   
16Žouželka TomášZábřeh197639.365.28
5.28
4.48  7   
17Brueckner MiroslavHoral Šumperk197939.385.30
4.53
4.48 10    
18Bank JaroslavŠumperk198439.435.35
4.58
4.48 11    
19Hecl MilošKVS Šumperk197640.206.12
6.12
4.53  8   
20Doubrava MarekKolšov197440.396.31
6.31
4.55  9   
21Klimeš MichalHS Jeseníky196340.546.46
0.00
4.57   1  
22Šimeček JiříZlín198741.177.09
6.32
5.00 12    
23Souček JanSeverka Šumperk196541.237.15
0.29
5.00   2  
24Sýkora JanParapety RS197841.277.19
6.42
5.01 13    
25Zákravský MichalŠumperk197441.307.22
7.22
5.01  10   
26Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197441.357.27
7.27
5.02  11   
27Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196742.128.04
8.04
5.06  12   
28Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198542.268.18
7.41
5.08 14    
29Mäsiar JozefLutín197642.518.43
8.43
5.11  13   
30Vortel OndřejČervenka198742.578.49
8.12
5.12 15    
31Minář PatrikNový Malín200143.018.53
0.00
5.121     
32Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196843.038.55
8.55
5.13  14   
33Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199743.139.05
0.00
5.14 1    
34Sporek MiroslavFagus195443.299.21
0.00
5.16    1 
35Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky196944.2010.12
10.12
5.22  15   
36Konrád JosefŠumperk197844.2210.14
9.37
5.22 16    
37Vondruška BohuslavŠumperk196344.3110.23
3.37
5.23   3  
38Pecha LadislavRovensko198844.3710.29
9.52
5.24 17    
39Bláha LubošZábřeh198744.3810.30
9.53
5.24 18    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196844.4910.41
10.41
5.25  16   
41Přibyl JosefPostřelmov198245.0510.57
10.20
5.27 19    
42Křivohlávek PavelNový Malín197045.1011.02
11.02
5.28  17   
43Šmíd FrantišekSTF Šumperk196045.1211.04
4.18
5.28   4  
44Badal StanislavSKP Šumperk197846.0311.55
11.18
5.34 20    
45Chmelař VítězslavLoučná197946.2512.17
11.40
5.37 21    
46Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197746.5112.43
0.00
5.40  1   
47Vepřek MartinKolšov199047.1513.07
12.30
5.43 22    
48Zavičák JanBratrušov198047.1613.08
12.31
5.43 23    
49Navara PetrSudkov197747.2113.13
12.36
5.44 24    
50Vaňková HelenaŠumperk198547.3413.26
4.21
5.45 2    
51Vozda JiříKVS Šumperk196148.1514.07
7.21
5.50   5  
52Krčová MartinaKVS Šumperk197248.2514.17
1.34
5.52  2   
53Bureš MartinZábřeh198148.2814.20
13.43
5.52 25    
54Květoň VladimírKVS Šumperk196848.3314.25
14.25
5.53  18   
55Greif LukášNový Malín199349.0414.56
14.19
5.56 26    
56Roháčková KateřinaVelké Losiny200149.0815.00
0.00
5.571     
57Batěk MiroslavHrabišín195450.0615.58
6.37
6.04    2 
58Kabourek TomášSKP Šumperk197750.0916.01
15.24
6.04 27    
59Rozsíval AloisKVS Šumperk196350.1716.09
9.23
6.05   6  
60Štábl RomanKVS Šumperk197550.1916.11
16.11
6.05  19   
61Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice198650.3516.27
7.22
6.07 3    
62Salii NataliaLoučná198652.2518.17
9.12
6.21 4    
63Švédová MichaelaKVS Šumperk197752.3818.30
5.47
6.22  3   
64Kroupa Tomáš197752.5218.44
18.07
6.24 28    
65Šimková MarkétaNový Malín197753.2919.21
6.38
6.28  4   
66Lounová MarkétaŠumperk197653.3119.23
6.40
6.29  5   
67Šimek VladimírDOLS Šumperk197553.3219.24
19.24
6.29  20   
68Krobotová PetraŠumperk198854.5120.43
11.38
6.38 5    
69Berková KatarínaŠumperk198155.1421.06
8.23
6.41  6   
70Kunderová MichaelaDolní Studénky199356.2222.14
13.09
6.49 6    
71Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195656.4122.33
0.00
6.52   1  
72Doubravová EliškaKolšov200156.5822.50
7.50
6.542     
73Stryková VlastaKVS Šumperk197657.0222.54
10.11
6.54  7   
74Srovnal OtakarLoko Zábřeh194257.4923.41
0.00
7.00     1
75Tonová ZdeňkaSalón Zdena195862.0928.01
5.28
7.32   2  
76Ševčík PavelHoral Šumperk196369.0434.56
28.10
8.22   7