Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Malínská Osmička
15. 10. 2014, 16.30
Josef Smolicha, Miloš Hecl, Nový Malín - u obecního úřadu
7970 m / převýšení 56 m / hromadný start, přespolní běh, 70% asfalt, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199126.560.00
0.00
3.22 1    
2Halama JakubKVS Šumperk197927.400.44
0.44
3.28 2    
3Timko MartinGymnázium TJ Šumperk199428.121.16
1.16
3.32 3    
4Ženčák JaroslavTJ Šumperk196128.141.18
0.00
3.32   1  
5Křivohlávek TomášNový Malín199528.301.34
1.34
3.34 4    
6Kostecký TomášTJ Šumperk199728.321.36
0.00
3.341     
7Halama PetrŠumperk198328.361.40
1.40
3.35 5    
8Jílek DavidZábřeh198729.032.07
2.07
3.38 6    
9Kostecký JanPars Nova196529.573.01
0.00
3.45  1   
10Saňák MartinSK Damasport Šumperk197830.133.17
3.17
3.47 7    
11Myslín Zdeněk197130.283.32
0.31
3.49  2   
12Bernard Mikulᚊumperk199830.463.50
2.14
3.512     
13Kašpařík TomášPřerov197531.004.04
4.04
3.53 8    
14Voženílek MartinLibina198331.044.08
4.08
3.53 9    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk195831.184.22
3.04
3.55   2  
16Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.274.31
4.31
3.56 10    
17Filipiová EvaTJ Šumperk198631.284.32
0.00
3.56 1    
18Smolicha TomášNový Malín199531.585.02
5.02
4.00 11    
19Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk198132.085.12
5.12
4.01 12    
20Knápek LubomírLK Šumperk195932.095.13
3.55
4.02   3  
21Kukula MarcelNový Malín197332.105.14
2.13
4.02  3   
22Jílek MartinŠumperk196932.195.23
2.22
4.03  4   
23Dostál MartinBludov199732.495.53
4.17
4.073     
24Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky197832.515.55
5.55
4.07 13    
25Minář MartinNový Malín198832.515.55
5.55
4.07 14    
26Fistr MiroslavŠumperk196833.076.11
3.10
4.09  5   
27Sporek MiroslavFagus195433.186.22
0.00
4.10    1 
28Bartoš AntonínSKP Šumperk197333.246.28
3.27
4.11  6   
29Janda MarekNový Malín199633.336.37
5.01
4.124     
30Hubáček PavelSporton Šumperk197633.567.00
7.00
4.15 15    
31Křivohlávek PavelNový Malín197035.138.17
5.16
4.25  7   
32Přikryl IvoPro-fest198335.258.29
8.29
4.26 16    
33Křivohlávková TerezaNový Malín199935.278.31
0.00
4.261     
34Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198135.298.33
8.33
4.27 17    
35Smolicha JosefNový Malín195635.558.59
7.41
4.30   4  
36Harapát AntonínVolejbal Rapotín197435.579.01
6.00
4.30  8   
37Šafář MartinKVS Šumperk200136.019.05
7.29
4.315     
38Květoň VladimírŠumperk196836.299.33
6.32
4.34  9   
39Peňaz JakubNový Malín199936.429.46
8.10
4.366     
40Hejl JanProsport Šumperk195336.429.46
3.24
4.36    2 
41Minář PatrikNový Malín200136.439.47
8.11
4.367     
42Korytář MichalNový Malín198837.1710.21
10.21
4.40 18    
43Pražák RostislavAtletika Šumperk197337.4410.48
7.47
4.44  10   
44Krčová MartinaKVS Šumperk197237.5811.02
0.00
4.45  1   
45Jelínek JaroslavSKP Šumperk197837.5911.03
11.03
4.45 19    
46Hamáček MatějNový Malín199838.1511.19
9.43
4.478     
47Konrád JosefHoral Šumperk197838.4111.45
11.45
4.51 20    
48Sadil MichalParapety RS197538.5612.00
12.00
4.53 21    
49Krňávková EvaTrisk Olomouc197539.2112.25
1.23
4.56  2   
50Jirásková EvaSalon Zdena196440.1213.16
0.00
5.02   1  
51Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195940.3213.36
12.18
5.05   5  
52Mazák LukášSokol Hrabenov198640.5814.02
14.02
5.08 22    
53Štábl RomanKVS Šumperk197541.4014.44
14.44
5.13 23    
54Janů IvaŠumperk198142.1515.19
10.47
5.18 2    
55Kočí Ladislav196642.3215.36
12.35
5.20  11   
56Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199843.3316.37
8.06
5.272     
57Březina ZdeněkSalix Chromeč196143.4316.47
15.29
5.29   6  
58Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.5116.55
0.00
5.30     1
59Vykydalová BlankaTJ Šumperk195646.1719.21
6.05
5.48   2  
60Ohlídalová EvaBaječné ženy v běhu197747.0420.08
9.06
5.54  3   
61Vozda JiříKVS Šumperk196147.1720.21
19.03
5.55   7  
62Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197048.0521.09
10.07
6.01  4   
63Brtníčková MiroslavaBáječné ženy v běhu196252.1025.14
11.58
6.32   3  
64Strapková LucieŠumperk197852.1425.18
14.16
6.33  5   
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena195853.5827.02
13.46
6.46   4