Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros obchodní akademie
24. 09. 2014, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Šumperk, hájenka pod Senovou
5000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Doležel OndřejAK Šternberk199216.570.00
0.00
3.23 1    103.6998.33
2Žanda AdamTJ Šumperk199117.330.36
0.36
3.30 2    100.2894.74
3Křivohlávek TomášNový Malín199518.181.21
1.21
3.39 3    96.0291.34
4Halama JakubKVS Šumperk197918.201.23
1.23
3.40 4    95.8390.04
5Kostecký TomášTJ Šumperk199719.102.13
0.00
3.501     91.1088.94
6Král VáclavSeverka Šumperk198219.172.20
2.20
3.51 5    90.4484.34
7Bernard Mikulᚊumperk199819.212.24
0.11
3.522     90.0689.44
8Jílek DavidZábřeh198719.302.33
2.33
3.54 6    89.2083.04
9Kostecký JanPars Nova196519.382.41
0.00
3.55  1   88.4593.44
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.492.52
2.52
3.57 7    87.4184.14
11Myslín Zdeněk197119.552.58
0.17
3.59  2   86.8486.84
12Bielčik PetrJR Sport Letohrad197119.593.02
0.21
3.59  3   86.4686.44
13Jirka Mikuláš200120.083.11
0.58
4.013     85.6195.03
14Voženílek MartinLibina198320.233.26
3.26
4.04 8    84.1977.74
15Dostál MartinBludov199720.253.28
1.15
4.054     84.0081.74
16Čížek RadomírHK MD Šumperk198620.353.38
3.38
4.07 9    83.0576.54
17Jílek OndřejKVS Šumperk199920.433.46
1.33
4.085     82.2983.84
18Skýva PetrAK Šternberk196520.493.52
1.11
4.09  4   81.7287.04
19Fišnar JiříKouty nad Desnou197620.594.02
4.02
4.11 10    80.7876.44
20Trojek KarelOkno Plast Šumperk198120.594.02
4.02
4.11 11    80.7874.14
21Knápek LubomírLK Šumperk195921.034.06
0.00
4.12   1  80.4091.24
22Hubáček PavelSporton Šumperk197621.174.20
4.20
4.15 12    79.0774.64
23Šrámek JaromírKVS Šumperk195821.204.23
0.17
4.16   2  78.7990.74
24Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196721.234.26
1.45
4.16  5   78.5082.14
25Jílek MartinŠumperk196921.274.30
1.49
4.17  6   78.1379.94
26Mikulka JosefŠumperk194921.334.36
0.00
4.18    1 77.5698.73
27Fistr MiroslavŠumperk196821.394.42
2.01
4.19  7   76.9979.74
28Kukula MarcelNový Malín197321.444.47
2.06
4.20  8   76.5274.74
29Bartoš AntonínSKP Šumperk197321.474.50
2.09
4.21  9   76.2374.44
30Sporek MiroslavFagus195421.575.00
0.24
4.23    2 75.2891.54
31Sýkora JanParapety RS197822.125.15
5.15
4.26 13    73.8667.44
32Hecl MilošKVS Šumperk197622.155.18
5.18
4.27 14    73.5869.04
33Muller JonášKVS Šumperk199922.245.27
3.14
4.286     72.7374.44
34Minář PatrikNový Malín200122.275.30
3.17
4.297     72.4482.94
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196822.385.41
3.00
4.31  10   71.4074.24
36Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198122.445.47
5.47
4.32 15    70.8363.65
37Hauška JanŠumperk197123.026.05
3.24
4.36  11   69.1369.14
38Matoušek MatějKVS Šumperk200023.196.22
4.09
4.398     67.5272.84
39Křivohlávková TerezaNový Malín199923.216.24
0.00
4.401     67.3394.84
40Křivohlávek PavelNový Malín197023.286.31
3.50
4.41  12   66.6767.64
41Silnoušek JiříSki-OB Šternberk197223.486.51
4.10
4.45  13   64.7763.85
42Pražák RostislavAtletika Šumperk197323.577.00
4.19
4.47  14   63.9261.95
43Vozda JiříKVS Šumperk196124.107.13
3.07
4.50   3  62.6973.04
44David VladimírŠumperk197524.137.16
7.16
4.50 16    62.4158.45
45Šafář MartinKVS Šumperk200124.187.21
5.08
4.519     61.9373.24
46Plhalová ŠárkaMagnus Orienteering195124.357.38
1.14
4.552     60.32102.93
47Přikryl IvoPro-fest198324.527.55
7.55
4.58 17    58.7150.85
48Divišová AliceStříbrňáci197124.567.59
0.00
4.59  1   58.3380.24
49Hejl JanProsport Šumperk195324.598.02
3.26
4.59    3 58.0577.74
50Krčová MartinaKVS Šumperk197225.008.03
0.04
5.00  2   57.9578.94
51Rozsíval AloisKVS Šumperk196325.118.14
4.08
5.02   4  56.9165.44
52Minář MartinNový Malín198825.198.22
8.22
5.03 18    56.1648.15
53Minář Josef---197025.538.56
6.15
5.10  15   52.9454.05
54Lisa OttoOrrero Litovel195925.599.02
4.56
5.11   5  52.3765.74
55Jirásková EvaSalon Zdena196426.109.13
0.00
5.14   1  51.3381.84
56Velecký JosefMagnus Orienteering199927.0810.11
7.58
5.2510     45.8347.85
57Štábl RomanKVS Šumperk197527.1710.20
10.20
5.27 19    44.9840.45
58Paloncý PavelKVS Šumperk196327.1710.20
6.14
5.27   6  44.9854.25
59Navrátil MartinZábřeh197427.2910.32
7.51
5.29  16   43.8440.45
60Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199827.3210.35
4.11
5.303     43.5672.84
61Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195927.3510.38
6.32
5.31   7  43.2857.45
62Cveček MartinSeverka Šumperk197427.4110.44
8.03
5.32  17   42.7139.25
63Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193927.4210.45
0.00
5.32     142.6184.74
64Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195628.1711.20
7.14
5.39   8  39.3057.75
65Janů IvaŠumperk198129.0712.10
0.00
5.49 1    34.5650.45
66Bielčík JindřichLichkov194029.1712.20
1.35
5.51     233.6276.54
67Srovnal OtakarLoko Zábřeh194229.3312.36
1.51
5.54     332.1072.14
68Vícencová PavlaSK Pašerák199729.3712.40
6.16
5.554     31.7259.65
69Vykydalová BlankaTJ Šumperk195630.0713.10
3.57
6.01   2  28.8874.34
70Planička JosefOrrero195230.2513.28
8.52
6.05    4 27.1852.65
71Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197032.4415.47
7.48
6.32  3   14.0244.15
72Brtníčková MiroslavaBáječné ženy v běhu196234.5017.53
8.40
6.58   3  2.0845.65
73Strapková LucieŠumperk197835.2518.28
10.29
7.05  4   1.0019.96
74Bihuncová Helena196136.2519.28
10.15
7.17   4  1.0040.15