Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh Markovicou
07. 05. 2014, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Kostecký TomášTJ Šumperk199733.430.00
0.00
4.051     100.4899.71
2Kostecký JanTJ Šumperk199133.550.12
0.00
4.06 1    99.8995.55
3Halama JakubKVS Šumperk197934.000.17
0.05
4.07 2    99.6495.30
4Křivohlávek TomášNový Malín199535.171.34
1.22
4.16 3    95.8592.42
5Král VáclavSeverka Šumperk198235.311.48
1.36
4.18 4    95.1690.62
6Halama PetrŠumperk198335.552.12
2.00
4.21 5    93.9889.39
7Procházka MarekOknoPlast Šumperk197436.322.49
0.00
4.25  1   92.1691.09
8Bernard Mikulᚊumperk199836.422.59
2.59
4.262     91.6792.37
9Kostecký JanPars Nova196537.233.40
0.51
4.31  2   89.6595.81
10Myslín Zdeněk197137.464.03
1.14
4.34  3   88.5289.85
11Vošický PavelDama sport Šumperk197538.234.40
4.28
4.39 6    86.7084.77
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197538.575.14
5.02
4.43 7    85.0383.08
13Šrámek JaromírKVS Šumperk195839.425.59
0.00
4.48   1  82.8195.60
14Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196739.496.06
3.17
4.49  4   82.4787.29
15Kukula MarcelNový Malín197340.006.17
3.28
4.50  5   81.9381.64
16Sýkora JanParapety RS197840.086.25
6.13
4.51 8    81.5376.97
17Mikulka JosefŠumperk194940.196.36
0.00
4.53    1 80.99102.74
18Sporek MiroslavFagus195440.246.41
0.05
4.53    2 80.7597.55
19Hekele EmilEmilio sport197740.386.55
6.43
4.55 9    80.0676.30
20Dostál JiříLiga 100 Olomouc196441.217.38
1.39
5.00   2  77.9485.65
21Vařeka PavelOrrero Litovel197541.458.02
7.50
5.03 10    76.7674.66
22Voženílek MartinLibina198342.178.34
8.22
5.07 11    75.1969.79
23Fistr MiroslavŠumperk196843.069.23
6.34
5.13  6   72.7877.07
24Bartoš AntonínSKP Šumperk197343.249.41
6.52
5.15  7   71.8971.58
25Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196843.339.50
7.01
5.16  8   71.4575.79
26Klučka ZdeněkŠumperk197643.5610.13
10.01
5.19 12    70.3267.22
27Miča PetrSDH Bratrušov197944.0710.24
10.12
5.20 13    69.7864.14
28Badal StanislavSKP Šumperk197844.2510.42
10.30
5.23 14    68.8963.88
29Smolicha TomášNový Malín199544.5211.09
10.57
5.26 15    67.5663.22
30Zika JosefAtletika Zábřeh197145.0011.17
8.28
5.27  9   67.1768.76
31Sadil MichalParapety RS197545.2011.37
11.25
5.29 16    66.1963.93
32Novotný Tomᚊumperk197545.4512.02
11.50
5.32 17    64.9662.65
33Rozsíval AloisKVS Šumperk199145.4612.03
11.51
5.32 18    64.9159.06
34Hejl JanProsport Šumperk195346.2412.41
6.05
5.37    3 63.0483.44
35Smolicha JosefNový Malín195646.3212.49
6.50
5.38   3  62.6479.79
36Křivohlávek PavelNový Malín197046.4112.58
10.09
5.39  10   62.2064.81
37Lisa OttoOrrero Litovel195948.4915.06
9.07
5.55   4  55.9070.45
38Rozsíval AloisKVS Šumperk196348.5515.12
9.13
5.55   5  55.6165.83
39Pumprla RostislavPartners198549.5516.12
16.00
6.03 19    52.6646.28
40Žouželková JanaSKP Šumperk197750.3516.52
0.00
6.07  1   50.6969.02
41Srovnal OtakarLoko Zábřeh194252.2018.37
0.00
6.20     145.5283.70
42Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199852.2818.45
0.00
6.211     45.1375.59
43Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195954.2220.39
14.40
6.35   6  39.5255.72
44Planička JosefOrrero195256.4523.02
16.26
6.52    4 32.4958.85
45Ohlídalová EvaBaječné ženy v běhu197763.1529.32
12.40
7.40  2   13.3036.22
46Brtníčková MiroslavaBáječné ženy v běhu196268.3234.49
0.00
8.18   1  1.0044.07