Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2013

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh AC
27. 03. 2013, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk197926.090.00
0.00
3.44 1    
2Horvát PetrZábřeh199426.220.13
0.13
3.46 2    
3Fochler PetrPohoda Starovice199126.360.27
0.27
3.48 3    
4Timko MartinTJ Šumperk199426.390.30
0.30
3.48 4    
5Kechrt TomášCyklo Polách & syn198126.440.35
0.35
3.49 5    
6Křivohlávek TomášNový Malín199526.540.45
0.00
3.501     
7Pavlík RadekMagnus Orienteering196827.091.00
0.00
3.52  1   
8Dvořák PavelBiatlon Prostějov198227.421.33
1.33
3.57 6    
9Vogel MichalŠumperk197627.451.36
1.36
3.57 7    
10Kostecký JanTJ Šumperk199128.021.53
1.53
4.00 8    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh197528.112.02
2.02
4.01 9    
12Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199328.202.11
2.11
4.02 10    
13Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199728.252.16
1.31
4.032     
14Kostecký TomášSOŠ Šumperk199728.492.40
1.55
4.073     
15Bielčik PetrMT Novák197128.502.41
1.41
4.07  2   
16Jílek OndřejKVS Šumperk199928.582.49
2.04
4.084     
17Šrámek JaromírKVS Šumperk195829.052.56
0.00
4.09   1  
18Kukula MarcelNový Malín197329.093.00
2.00
4.09  3   
19Smolicha DavidŠumperk197829.143.05
3.05
4.10 11    
20Myslín Zdeněk197129.223.13
2.13
4.11  4   
21Mazák LukášSokol Hrabenov198629.283.19
3.19
4.12 12    
22Žouželka LiborPostřelmov197829.303.21
3.21
4.12 13    
23Zika JosefAtletika Zábřeh197129.433.34
2.34
4.14  5   
24Stryk MartinKVS Šumperk197529.483.39
3.39
4.15 14    
25Souček JanŠumperk196529.523.43
2.43
4.16  6   
26Divišova KateřinaStříbrňáci199730.053.56
0.00
4.171     
27Sporek MiroslavFagus195430.144.05
1.09
4.19   2  
28Dostál JiříLiga 100 Olomouc196430.264.17
3.17
4.20  7   
29Dostál MartinBludov199730.374.28
3.43
4.225     
30Vortel OndřejČervenka198730.394.30
4.30
4.22 15    
31Hecl MilošKVS Šumperk197630.414.32
4.32
4.23 16    
32Saňák MartinSK Damasport Šumperk197830.434.34
4.34
4.23 17    
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk197430.444.35
0.00
4.23  1   
34Jílek MartinŠumperk196930.474.38
3.38
4.23  8   
35Smolicha TomášNový Malín199530.594.50
4.05
4.256     
36Belobrad IvanŽamberk196631.145.05
4.05
4.27  9   
37Novotný Tomᚊumperk197532.025.53
5.53
4.34 18    
38Kukulová MartinaAtletika Šumperk199532.065.57
2.01
4.352     
39Sýkora JanParapety RS197832.146.05
6.05
4.36 19    
40Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk198132.216.12
6.12
4.37 20    
41Miča PetrSDH Bratrušov197932.266.17
6.17
4.38 21    
42Herynek JiříZábřeh197433.046.55
6.55
4.43 22    
43Koblížek FilipŠumperk198133.207.11
7.11
4.45 23    
44Opravil PavelVyšehoří197533.277.18
7.18
4.46 24    
45Bednarský JiříŠumperk196233.327.23
4.27
4.47   3  
46Nikodým LukášNový Malín198033.557.46
7.46
4.50 25    
47Vorel MilanZábřeh197634.238.14
8.14
4.54 26    
48Černá MarkétaIscarex Česká Třebová197034.358.26
3.51
4.56  2   
49Nesporý JanSK Nadoraz197035.058.56
7.56
5.00  10   
50Smolicha JosefNový Malín195635.129.03
6.07
5.01   4  
51Tomanová VendulaPekárna Vašíček199635.359.26
5.30
5.053     
52Sadil MichalParapety RS197535.369.27
9.27
5.05 27    
53Vozda JiříKVS Šumperk196135.439.34
6.38
5.06   5  
54Květoň VladimírŠumperk196835.459.36
8.36
5.06  11   
55Žouželková JanaPostřelmov197735.599.50
5.15
5.08  3   
56Hejl JanProsport Šumperk195336.3910.30
0.00
5.14    1 
57Křivohlávek PavelNový Malín197036.4910.40
9.40
5.15  12   
58Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195937.1211.03
8.07
5.18   6  
59Pumprla RostislavSalith Šumperk198538.1912.10
12.10
5.28 28    
60Krčová MartinaHoral Šumperk197238.4612.37
8.02
5.32  4   
61Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199838.5212.43
8.47
5.334     
62Bielčík JindřichLichkov194039.3013.21
0.00
5.38     1
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.4814.39
1.18
5.49     2
64Kouřilová LucieŠumperk198542.1316.04
0.00
6.01 1    
65Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198443.0116.52
0.48
6.08 2    
66Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193643.0716.58
3.37
6.09     3
67Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193943.3017.21
4.00
6.12     4
68Květoň DavidAsper Šumperk199844.5618.47
18.02
6.257     
69Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194946.1920.10
9.40
6.37    2 
70Gaman JaroslavAvanti Havířov193547.4621.37
8.16
6.49     5