Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Okolo Lováku
27. 09. 2011, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk - Horní Temenice, U křížku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB197928.190.00
0.00
3.32 1    
2Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197729.311.12
1.12
3.41 2    
3Kostecký JanŠumperk199129.431.24
1.24
3.42 3    
4Timko MartinTJ Šumperk199430.021.43
0.00
3.451     
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.242.05
2.05
3.48 4    
6Myslín Zdeněk197131.182.59
0.00
3.54  1   
7Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196631.333.14
0.15
3.56  2   
8Horvát PetrZábřeh199431.453.26
1.43
3.582     
9Bajnok VítSDH Bratrušov198631.453.26
3.26
3.58 5    
10Křivohlávek TomášNový Malín199532.133.54
2.11
4.013     
11Krmela PavelRychnov na Moravě197832.183.59
3.59
4.02 6    
12Smolicha DavidNový Malín197832.254.06
4.06
4.03 7    
13Basler JanBludov197032.324.13
1.14
4.04  3   
14Jílek MartinŠumperk196932.424.23
1.24
4.05  4   
15Bartoš AntonínNadoraz197333.004.41
4.41
4.07 8    
16Žouželka LiborPostřelmov197833.174.58
4.58
4.09 9    
17Sporek MiroslavFagus195433.415.22
0.00
4.12   1  
18Stryk MartinKVS Šumperk OB197534.015.42
5.42
4.15 10    
19Kukula MarcelVíno Karabina197334.196.00
6.00
4.17 11    
20Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196734.256.06
3.07
4.18  5   
21Miča PetrSDH Bratrušov197935.016.42
6.42
4.22 12    
22Felkl LuděkŠumperk196035.156.56
1.34
4.24   2  
23Smolicha JosefNový Malín195635.247.05
1.43
4.25   3  
24Plhal DavidNový Malín197535.267.07
7.07
4.25 13    
25Divišova KateřinaNadoraz Šumperk199735.387.19
0.00
4.271     
26Sýkora JanSOŠ Šumperk197835.417.22
7.22
4.27 14    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.467.27
4.28
4.28  6   
28Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198135.527.33
7.33
4.29 15    
29Harapát AntonínVolejbal Rapotín197435.597.40
7.40
4.29 16    
30Hejl JanProsport Šumperk195336.338.14
2.52
4.34   4  
31Černý OndřejScorpions Gym Bludov197836.448.25
8.25
4.35 17    
32Zajícová JanaVíno Karabina198037.098.50
0.00
4.38 1    
33Krumer MiroslavOstrov194937.178.58
0.00
4.39    1 
34Batěk MiroslavHrabišín195437.359.16
3.54
4.41   5  
35Květoň VladimírŠumperk196838.139.54
6.55
4.46  7   
36Kukulová MartinaAtletika Šumperk199539.0410.45
3.26
4.532     
37Divišová AliceNadoraz197139.3211.13
0.00
4.56  1   
38Křivohlávek PavelNový Malín197040.0511.46
8.47
5.00  8   
39Březina VladimírSeverka Šumperk195841.0112.42
7.20
5.07   6  
40Krčová MartinaHoral Šumperk197241.4313.24
2.11
5.12  2   
41Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195341.5013.31
8.09
5.13   7  
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.2914.10
5.12
5.18    2 
43Macháček JiříVíno Karabina195343.1314.54
9.32
5.24   8  
44Divišová LucieNadoraz Šumperk199343.4115.22
8.03
5.273     
45Felklová JarmilaSalón Zdena196047.1718.58
0.00
5.54   1  
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena195850.3622.17
3.19
6.19   2