Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
14. 09. 2011, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197418.170.00
0.00
3.39 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197918.320.15
0.15
3.42 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198218.420.25
0.25
3.44 3    
4Žanda AdamAtletika Šumperk199118.470.30
0.30
3.45 4    
5Kodl JanISRT199319.040.47
0.00
3.481     
6Blaha MilanOknoPlast Šumperk197719.060.49
0.49
3.49 5    
7Timko MartinTJ Šumperk199419.281.11
0.24
3.532     
8Čížek RadomírVikýřovice198619.371.20
1.20
3.55 6    
9Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.421.25
1.25
3.56 7    
10Horvát PetrZábřeh199419.501.33
0.46
3.583     
11Zika JosefAtletika Zábřeh197120.021.45
0.00
4.00  1   
12Kostecký JanŠumperk199120.252.08
2.08
4.05 8    
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.262.09
0.00
4.05   1  
14Šanovec JanPekárna Vašíček197820.312.14
2.14
4.06 9    
15Myslín Zdeněk197120.352.18
0.33
4.07  2   
16Hubáček PavelSporton Šumpek197620.422.25
2.25
4.08 10    
17Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196620.542.37
0.52
4.10  3   
18Křivohlávek TomášNový Malín199521.102.53
2.06
4.144     
19Novotný Tomᚊumperk197521.132.56
2.56
4.14 11    
20Matoušek JiříSeverka Šumperk197521.173.00
3.00
4.15 12    
21Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199521.203.03
2.16
4.165     
22Knápek LubomírLK Šumperk195921.283.11
1.02
4.17   2  
23Žouželka LiborPostřelmov197821.313.14
3.14
4.18 13    
24Basler JanBludov197021.343.17
1.32
4.18  4   
25Vogel MichalŠumperk197621.403.23
3.23
4.20 14    
26Sporek MiroslavFagus195421.443.27
1.18
4.20   3  
27Hloušková MarcelaSKP Šumperk197421.493.32
0.00
4.21  1   
28Adamíková Eliška198621.593.42
0.00
4.23 1    
29Kukula MarcelVíno Karabina197322.033.46
3.46
4.24 15    
30Krmela PavelRychnov na Moravě197822.043.47
3.47
4.24 16    
31Kostecký TomášTJ Šumperk199722.053.48
3.01
4.256     
32Bartoš AntonínNadoraz197322.063.49
3.49
4.25 17    
33Stryk MartinKVS Šumperk OB197522.364.19
4.19
4.31 18    
34Jílek MartinŠumperk196922.394.22
2.37
4.31  5   
35Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196722.564.39
2.54
4.35  6   
36Felkl LuděkŠumperk196023.094.52
2.43
4.37   4  
37Plhal DavidNový Malín197523.405.23
5.23
4.44 19    
38Černý OndřejScorpions Gym Bludov197823.465.29
5.29
4.45 20    
39Vozda JiříKVS Šumperk OB196123.475.30
3.21
4.45   5  
40Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198123.485.31
5.31
4.45 21    
41Hejl JanProsport Šumperk195323.505.33
3.24
4.46   6  
42Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196823.585.41
3.56
4.47  7   
43Harapát AntonínVolejbal Rapotín197424.085.51
5.51
4.49 22    
44Krumer MiroslavOstrov194924.206.03
0.00
4.52    1 
45Sadil MichalRS Parapety Bludov197524.316.14
6.14
4.54 23    
46Kukulová MartinaAtletika Šumperk199524.376.20
0.00
4.551     
47Batěk MiroslavHrabišín195424.516.34
4.25
4.58   7  
48Zajícová JanaVíno Karabina198024.526.35
2.53
4.58 2    
49Květoň VladimírŠumperk196826.157.58
6.13
5.15  8   
50Bláhová MiroslavaOknoPlast Šumperk198126.167.59
4.17
5.15 3    
51Křivohlávek PavelNový Malín197026.308.13
6.28
5.18  9   
52Žouželková JanaPostřelmov197726.528.35
4.53
5.22 4    
53Březina VladimírSeverka Šumperk195827.048.47
6.38
5.24   8  
54Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195927.249.07
6.58
5.28   9  
55Jílek RomanŠumperk197327.359.18
9.18
5.31 24    
56Macháček JiříVíno Karabina195327.469.29
7.20
5.33   10  
57Krčová MartinaHoral Šumperk197227.539.36
6.04
5.34  2   
58Horvátová HanaZábřeh199728.109.53
3.33
5.382     
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh194228.2610.09
4.06
5.41    2 
60Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195328.4510.28
8.19
5.45   11  
61Čmakalová KateřinaBludov197829.2611.09
7.27
5.53 5    
62Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195329.3411.17
9.08
5.54   12  
63Felklová JarmilaSalón Zdena196030.1111.54
0.00
6.02   1  
64Bihuncová Helena196130.3012.13
0.19
6.06   2  
65Lipovský KarelVikýřovice197330.5712.40
12.40
6.11 25    
66Březina ZdeněkSalix Chromeč196132.3114.14
12.05
6.30   13  
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.3214.15
2.21
6.30   3