Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Jarní kros Písařova
04. 05. 2011, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197438.490.00
0.00
3.31 1    
2Kostecký JanŠumperk199140.582.09
2.09
3.43 2    
3Srovnal OtakarLoko Zábřeh197542.273.38
3.38
3.51 3    
4Horvát PetrZábřeh199442.443.55
0.00
3.531     
5Timko MartinTJ Šumperk199443.024.13
0.18
3.542     
6Zika JosefAtletika Zábřeh197143.034.14
0.00
3.54  1   
7Král VáclavSeverka Šumperk198243.034.14
4.14
3.54 4    
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196643.174.28
0.14
3.56  2   
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197744.165.27
5.27
4.01 5    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195844.385.49
0.00
4.03   1  
11Myslín Zdeněk197145.086.19
2.05
4.06  3   
12Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196745.336.44
2.30
4.08  4   
13Jílek MartinŠumperk196945.376.48
2.34
4.08  5   
14Sporek MiroslavFagus195446.087.19
1.30
4.11   2  
15Křivohlávek TomášNový Malín199546.267.37
3.42
4.133     
16Basler JanBludov197046.377.48
3.34
4.14  6   
17Hecl MilošKVS Šumperk OB197646.588.09
8.09
4.16 6    
18Smolicha TomášNový Malín199547.048.15
4.20
4.164     
19Pur VáclavŠumperk195547.118.22
2.33
4.17   3  
20Miča PetrSDH Bratrušov197947.509.01
9.01
4.20 7    
21Smolicha DavidNový Malín197848.239.34
9.34
4.23 8    
22Novotný Tomᚊumperk197549.1210.23
10.23
4.28 9    
23Felkl LuděkŠumperk196049.4110.52
5.03
4.31   4  
24Stryk MartinKVS Šumperk OB197550.4311.54
11.54
4.36 10    
25Kukulová MartinaAtletika Šumperk199551.5213.03
0.00
4.421     
26Kukula MarcelVíno Karabina197351.5413.05
13.05
4.43 11    
27Batěk MiroslavHrabišín195452.1813.29
7.40
4.45   5  
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196853.0514.16
10.02
4.49  7   
29Hejl JanProsport Šumperk195354.0715.18
9.29
4.55   6  
30Květoň VladimírŠumperk196854.4215.53
11.39
4.58  8   
31Vozda JiříKVS Šumperk OB196155.1216.23
10.34
5.01   7  
32Krumer MiroslavOstrov194955.5317.04
0.00
5.04    1 
33Černý OndřejScorpions Gym Bludov197856.1717.28
17.28
5.07 12    
34Blaha MilanOknoPlast Šumperk197758.2819.39
19.39
5.18 13    
35Bláha JiříOknoPlast Šumperk197658.2819.39
19.39
5.18 14    
36Křivohlávek PavelNový Malín197058.4519.56
15.42
5.20  9   
37Krčová MartinaHoral Šumperk197261.5723.08
0.00
5.37  1   
38Macháček JiříVíno Karabina195362.5824.09
18.20
5.43   8  
39Tonová ZdeňkaSalón Zdena195867.4628.57
0.00
6.09   1  
40Felklová JarmilaSalón Zdena196068.4229.53
0.56
6.14   2  
41Švancarová HelenaAZ Ekotherm197270.1631.27
8.19
6.23  2