Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Běh AC
13. 04. 2011, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197424.370.00
0.00
3.31 1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk199125.020.25
0.25
3.34 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198225.130.36
0.36
3.36 3    
4Halama JakubKVS Šumperk OB197925.160.39
0.39
3.36 4    
5Kostecký JanŠumperk199125.310.54
0.54
3.38 5    
6Sikora OndřejAtletika Zábřeh197725.581.21
1.21
3.42 6    
7Dvořák PavelBiatlon Prostějov198226.221.45
1.45
3.46 7    
8Ševčík PavelZombie Opava196126.301.53
0.00
3.47   1  
9Blaha MilanOknoPlast Šumperk197726.422.05
2.05
3.48 8    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.552.18
2.18
3.50 9    
11Krátký FrantišekJiskra Králíky194327.012.24
0.00
3.51    1 
12Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh197227.032.26
2.26
3.51 10    
13Timko MartinTJ Šumperk199427.042.27
0.00
3.521     
14Horvát PetrZábřeh199427.142.37
0.10
3.532     
15Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.222.45
0.00
3.54  1   
16Keprt JanSilný team Uničov198327.423.05
3.05
3.57 11    
17Myslín Zdeněk197127.483.11
0.26
3.58  2   
18Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195827.503.13
1.20
3.58   2  
19Krmela PavelRychnov na Moravě197827.553.18
3.18
3.59 12    
20Basler JanBludov197028.093.32
0.47
4.01  3   
21Knápek LubomírLK Šumperk195928.193.42
1.49
4.02   3  
22Šanovec JanPekárna Vašíček197828.253.48
3.48
4.03 13    
23Kozlanský JakubZábřeh198728.374.00
4.00
4.05 14    
24Sporek MiroslavFagus195428.504.13
2.20
4.07   4  
25Jílek MartinŠumperk196929.004.23
1.38
4.08  4   
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196729.114.34
1.49
4.10  5   
27Novotný Tomᚊumperk197529.214.44
4.44
4.11 15    
28Bartoš AntonínNadoraz197329.274.50
4.50
4.12 16    
29Hecl MilošKVS Šumperk OB197629.405.03
5.03
4.14 17    
30Saňák MartinSK Damasport Šumperk197829.485.11
5.11
4.15 18    
31Kukula MarcelVíno Karabina197329.525.15
5.15
4.16 19    
32Hloušková MarcelaSKP Šumperk197430.025.25
0.00
4.17  1   
33Hecl MarekAC Zábřeh199530.396.02
3.35
4.223     
34Křupka RomanPK Zábřeh199630.436.06
3.39
4.234     
35Nesporý JanSK Nadoraz197030.596.22
3.37
4.25  6   
36Smolicha DavidNový Malín197831.176.40
6.40
4.28 20    
37Felkl LuděkŠumperk196031.196.42
4.49
4.28   5  
38Stryk MartinKVS Šumperk OB197532.027.25
7.25
4.34 21    
39Kukulová MartinaAtletika Šumperk199532.277.50
0.00
4.381     
40Batěk MiroslavHrabišín195433.168.39
6.46
4.45   6  
41Zajícová JanaVíno Karabina198033.579.20
0.00
4.51 1    
42Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh198635.2510.48
1.28
5.03 2    
43Lisa OttoOrrero195935.3110.54
9.01
5.04   7  
44Černý OndřejScorpions Gym Bludov197835.4011.03
11.03
5.05 22    
45Květoň VladimírŠumperk196835.5111.14
8.29
5.07  7   
46Žandová VěraAtletika Zábřeh199036.5612.19
2.59
5.16 3    
47Smolicha TomášNový Malín199536.5712.20
9.53
5.165     
48Horvátová HanaZábřeh199737.1212.35
4.45
5.182     
49Smolicha JosefNový Malín195637.2212.45
10.52
5.20   8  
50Krčová MartinaHoral Šumperk197237.4713.10
7.45
5.23  2   
51Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195338.3013.53
12.00
5.30   9  
52Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.4214.05
11.41
5.31    2 
53Seidenglanzová IrenaSalón Zdena197439.0214.25
9.00
5.34  3   
54Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195339.1614.39
12.46
5.36   10  
55Macháček JiříVíno Karabina195339.1714.40
12.47
5.36   11  
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195841.5417.17
0.00
5.59   1  
57Doleželová HelenaAtletika Zábřeh197042.1017.33
12.08
6.01  4   
58Švancarová HelenaAZ Ekotherm197242.2617.49
12.24
6.03  5   
59Felklová JarmilaSalón Zdena196046.0221.25
4.08
6.34   2