Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Kros gymnázia
06. 04. 2011, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekVíno Karabina197424.230.00
0.00
4.03 1    
2Žanda AdamAtletika Šumperk199124.300.07
0.07
4.05 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197924.320.09
0.09
4.05 3    
4Kodl JanISRT199324.380.15
0.00
4.061     
5Král VáclavSeverka Šumperk198224.470.24
0.24
4.07 4    
6Kostecký JanŠumperk199125.471.24
1.24
4.17 5    
7Blaha MilanOknoPlast Šumperk197725.591.36
1.36
4.19 6    
8Čížek RadomírVikýřovice198626.392.16
2.16
4.26 7    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.412.18
2.18
4.26 8    
10Chlup JiříRychnov na Moravě197026.422.19
0.00
4.27  1   
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197726.482.25
2.25
4.28 9    
12Zika JosefAtletika Zábřeh197126.502.27
0.08
4.28  2   
13Valenta FilipTJ Šumperk199326.552.32
2.17
4.292     
14Timko MartinTJ Šumperk199427.102.47
2.32
4.313     
15Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.192.56
0.37
4.33  3   
16Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195827.253.02
0.00
4.34   1  
17Myslín Zdeněk197127.403.17
0.58
4.36  4   
18Hubáček PavelSporton Šumpek197627.583.35
3.35
4.39 10    
19Knápek LubomírLK Šumperk195928.043.41
0.39
4.40   2  
20Šanovec JanPekárna Vašíček197828.073.44
3.44
4.41 11    
21Krmela PavelRychnov na Moravě197828.103.47
3.47
4.41 12    
22Novotný Tomᚊumperk197528.193.56
3.56
4.43 13    
23Žouželka LiborPostřelmov197828.213.58
3.58
4.43 14    
24Zákravský MichalŠumperk197428.254.02
4.02
4.44 15    
25Havlíček VáclavGymnázium Šumperk199528.264.03
3.48
4.444     
26Jílek MartinŠumperk196928.324.09
1.50
4.45  5   
27Horvát PetrZábřeh199428.354.12
3.57
4.455     
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196728.404.17
1.58
4.46  6   
29Basler JanBludov197028.514.28
2.09
4.48  7   
30Sporek MiroslavFagus195428.574.34
1.32
4.49   3  
31Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199529.074.44
4.29
4.516     
32Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196729.224.59
2.40
4.53  8   
33Hloušková MarcelaSKP Šumperk197429.235.00
0.00
4.53  1   
34Smolicha DavidNový Malín197829.315.08
5.08
4.55 16    
35Kukula MarcelVíno Karabina197329.355.12
5.12
4.55 17    
36Hecl MilošKVS Šumperk OB197629.475.24
5.24
4.57 18    
37Muller DanielTJ Šumperk199329.495.26
5.11
4.587     
38Bartoš AntonínNadoraz197329.555.32
5.32
4.59 19    
39Divišova KateřinaNadoraz Šumperk199730.386.15
0.00
5.061     
40Felkl LuděkŠumperk196030.476.24
3.22
5.07   4  
41Nikodým Lukᚊumperk198030.556.32
6.32
5.09 20    
42Miča PetrSDH Bratrušov197931.106.47
6.47
5.11 21    
43Nesporý JanSK Nadoraz197031.196.56
4.37
5.13  9   
44Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196831.257.02
4.43
5.14  10   
45Stryk MartinKVS Šumperk OB197531.367.13
7.13
5.16 22    
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín197431.437.20
7.20
5.17 23    
47Plhal PetrŠumperk197432.528.29
8.29
5.28 24    
48Batěk MiroslavHrabišín195432.568.33
5.31
5.29   5  
49Kukulová MartinaAtletika Šumperk199533.419.18
3.03
5.362     
50Krumer MiroslavOstrov194934.039.40
0.00
5.40    1 
51Bláha JiříOknoPlast Šumperk197634.099.46
9.46
5.41 25    
52Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199334.109.47
3.32
5.413     
53Maier Petr---197434.169.53
9.53
5.42 26    
54Květoň VladimírŠumperk196834.2910.06
7.47
5.44  11   
55Vysoudil OldřichŠumperk196134.5010.27
7.25
5.48   6  
56Divišová AliceNadoraz197134.5010.27
5.27
5.48  2   
57Vozda JiříKVS Šumperk OB196135.0710.44
7.42
5.51   7  
58Březina VladimírSeverka Šumperk195835.2210.59
7.57
5.53   8  
59Krč MilanHoral Šumperk197136.1111.48
9.29
6.01  12   
60Černý OndřejScorpions Gym Bludov197836.1211.49
11.49
6.02 27    
61Sadil MichalRS Parapety Bludov197536.3312.10
12.10
6.05 28    
62Žouželková JanaPostřelmov197736.4012.17
0.00
6.06 1    
63Krčová MartinaHoral Šumperk197236.4212.19
7.19
6.07  3   
64Bielčík JindřichLichkov194036.4812.25
0.00
6.08     1
65Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195336.5312.30
9.28
6.08   9  
66Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.0812.45
3.05
6.11    2 
67Březina ZdeněkSalix Chromeč196137.2713.04
10.02
6.14   10  
68Macháček JiříVíno Karabina195337.3013.07
10.05
6.15   11  
69Ostřanská IvetaSeverka Šumperk196538.0313.40
8.40
6.20  4   
70Kamler RadomírŠtědrákova Lhota195938.3014.07
11.05
6.25   12  
71Seidenglanzová IrenaSalón Zdena197439.5015.27
10.27
6.38  5   
72Tonová ZdeňkaSalón Zdena195842.5218.29
0.00
7.08   1  
73Švancarová HelenaAZ Ekotherm197242.5918.36
13.36
7.09  6   
74Felklová JarmilaSalón Zdena196045.3521.12
2.43
7.35   2  
75Králová MichaelaAZ Ekotherm199046.5022.27
10.10
7.48 2