Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
11. 10. 2009, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Zapalač MartinX-air Ostrava198629.110.00
0.00
2.55 1    
2Zika JosefAtletika Zábřeh197130.131.02
1.02
3.01 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196130.311.20
0.00
3.03  1   
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.321.21
1.21
3.03 3    
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196631.542.43
1.23
3.11  2   
6Tempír FrantišekŠtíty194931.572.46
0.00
3.11    1 
7Dostál JiříBC Morava196431.582.47
1.27
3.11  3   
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.213.10
3.10
3.14 4    
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk195932.333.22
0.00
3.15   1  
10Doležal MilanHoral Šumperk197232.393.28
3.28
3.15 5    
11Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195933.033.52
0.30
3.18   2  
12Fajta PavelCSC Šumperk195733.043.53
0.31
3.18   3  
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195833.194.08
0.46
3.19   4  
14Smolicha DavidŠumperk197833.424.31
4.31
3.22 6    
15Mazák LukášSokol Hrabenov198633.504.39
4.39
3.23 7    
16Pur VáclavŠumperk195534.245.13
1.51
3.26   5  
17Sporek MiroslavFagus195434.245.13
1.51
3.26   6  
18Hloušková MarcelaSKP Šumperk197435.025.51
0.00
3.30  1   
19Hejl JanProsport Šumperk195335.146.03
2.41
3.31   7  
20Felkl LuděkStudio 2001196036.046.53
5.33
3.36  4   
21Miča PetrSDH Bratrušov197936.106.59
6.59
3.37 8    
22Hecl MilošNový Malín197636.277.16
7.16
3.38 9    
23Komárek JaromírKVS Šumperk OB194937.138.02
5.16
3.43    2 
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196837.518.40
7.20
3.47  5   
25Smolicha JosefNový Malín195638.058.54
5.32
3.48   8  
26Březina VladimírSeverka Šumperk195839.2210.11
6.49
3.56   9  
27Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.0810.57
8.11
4.00    3 
28Smolicha TomášNový Malín199541.1112.00
0.00
4.071     
29Bekešová Alice198741.2612.15
0.00
4.08 1    
30Křivohlávek PavelNový Malín197041.5312.42
12.42
4.11 10    
31Tonová ZdeňkaSalón Zdena195850.4421.33
15.42
5.04  2