Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu
20. 05. 2009, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197430.260.00
0.00
3.48 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197930.510.25
0.25
3.51 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196131.010.35
0.00
3.52  1   
4Zapalač MartinX-air Ostrava198631.250.59
0.59
3.55 3    
5Král VáclavSeverka Šumperk198232.111.45
1.45
4.01 4    
6Žanda AdamGymnázium Šumperk199132.362.10
0.00
4.041     
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195832.422.16
0.00
4.05   1  
8Fišer MartinGymnázium Zábřeh199232.562.30
0.20
4.072     
9Zika JosefAtletika Zábřeh197133.102.44
2.44
4.08 5    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.152.49
2.49
4.09 6    
11Urban RostislavSKI Team Šumperk197333.423.16
3.16
4.12 7    
12Berka JiříŠumperk198133.583.32
3.32
4.14 8    
13Ondrášek Pavel199134.093.43
1.33
4.163     
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196634.233.57
3.22
4.17  2   
15Kodl JanISRT199334.274.01
1.51
4.184     
16Horvát PetrSeverka Šumperk199434.504.24
2.14
4.215     
17Dostál JiříBC Morava196435.204.54
4.19
4.25  3   
18Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196735.335.07
4.32
4.26  4   
19Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195935.355.09
2.53
4.26   2  
20Brandejský TomášAtletika Šumperk199135.495.23
3.13
4.286     
21Macek JanLoko Zábřeh198035.535.27
5.27
4.29 9    
22Basler JanBludov197035.575.31
5.31
4.29 10    
23Kostecký JanŠumperk199136.115.45
3.35
4.317     
24Sporek MiroslavFagus195436.135.47
3.31
4.31   3  
25Hubáček PavelSporton Šumpek197636.255.59
5.59
4.33 11    
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196736.476.21
5.46
4.35  5   
27Hejl JanProsport Šumperk195336.566.30
4.14
4.37   4  
28Šalplachta JindřichFenix Jeseník194737.026.36
0.00
4.37    1 
29Hloušková MarcelaSKP Šumperk197437.206.54
0.00
4.40  1   
30Felkl LuděkStudio 2001196037.367.10
6.35
4.42  6   
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196837.427.16
6.41
4.42  7   
32Vysoudil OldřichTJ Šumperk196139.399.13
8.38
4.57  8   
33Miča PetrSDH Bratrušov197939.459.19
9.19
4.58 12    
34Hromek VlastimilOramont Šumperk199240.129.46
7.36
5.018     
35Pečenka LiborKHB Radegast196141.1010.44
10.09
5.08  9   
36Krumer MiroslavOstrov194941.1210.46
4.10
5.09    2 
37Březina ZdeněkSalix Chromeč196141.3111.05
10.30
5.11  10   
38Smolicha JosefNový Malín195641.3211.06
8.50
5.11   5  
39Březinová MarieSeverka Šumperk199141.5011.24
0.00
5.131     
40Vozda JiříKVS Šumperk OB196142.0611.40
11.05
5.15  11   
41Jokl Tomᚊumperk198242.1811.52
11.52
5.17 13    
42Březina VladimírSeverka Šumperk195842.3112.05
9.49
5.18   6  
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.0412.38
6.02
5.23    3 
44Vozdová KláraMagnus Orienteering198943.1112.45
0.00
5.23 1    
45Churavý MiroslavHoral Šumperk195944.2714.01
11.45
5.33   7  
46Divišová AliceŠumperk197144.4814.22
7.28
5.36  2   
47Vařeka PavelLitovel197545.4215.16
15.16
5.42 14    
48Rešová KateřinaAtletika Šumperk199046.2215.56
3.11
5.47 2    
49Kašpar JiříŠumperk195346.5316.27
14.11
5.51   8  
50Janů HanaKVS Šumperk OB199349.3719.11
7.47
6.122     
51Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199349.3719.11
7.47
6.123     
52Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199452.1821.52
10.28
6.324     
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena195859.3529.09
22.15
7.26  3