Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2008

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
12. 10. 2008, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197430.020.00
0.00
3.00 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.150.13
0.13
3.01 2    
3Holý JakubPraha197830.380.36
0.36
3.03 3    
4Hnilica PřemekMagnus Orienteering199130.510.49
0.00
3.051     
5Zika JosefZábřeh197131.000.58
0.58
3.06 4    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197731.121.10
1.10
3.07 5    
7Hýbl JaroslavSKSU199331.351.33
0.44
3.092     
8Krejčí StanislavASPV Těchonín196331.501.48
0.00
3.11  1   
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk195931.571.55
0.07
3.11  2   
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195832.242.22
0.00
3.14   1  
11Basler JanBludov197032.332.31
2.31
3.15 6    
12Havlas PetrŠumperk198032.372.35
2.35
3.15 7    
13Fajta PavelCSC Šumperk195733.002.58
0.36
3.18   2  
14Dostál JiříBC Morava196433.133.11
1.23
3.19  3   
15Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198133.233.21
3.21
3.20 8    
16Kostecký JanŠumperk199133.253.23
2.34
3.203     
17Strachota JaroslavSeverka Šumperk195634.044.02
1.40
3.24   3  
18Hejl JanProsport Šumperk195334.144.12
1.50
3.25   4  
19Hloušková MarcelaSKP Šumperk197434.414.39
0.00
3.28 1    
20Adamíková Eliška198635.035.01
0.22
3.30 2    
21Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195935.035.01
3.13
3.30  4   
22Kukula MarcelVíno Karabina197335.455.43
5.43
3.34 9    
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník194735.465.44
0.00
3.34    1 
24Strachota MichalSeverka Šumperk198335.585.56
5.56
3.35 10    
25Felkl LuděkDekhome Cannondale196036.076.05
4.17
3.36  5   
26Miča PetrSDH Bratrušov197936.296.27
6.27
3.38 11    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196836.446.42
4.54
3.40  6   
28Křivohlávek TomášNový Malín199537.177.15
6.26
3.434     
29Komárek JaromírKVS Šumperk OB194937.557.53
5.31
3.47   5  
30Zavičák JanBratrušov198037.597.57
7.57
3.47 12    
31Křivohlávek PavelNový Malín197038.088.06
8.06
3.48 13    
32Vozdová KláraMagnus Orienteering198938.118.09
3.30
3.49 3    
33Smolicha JosefNový Malín195638.158.13
5.51
3.49   6  
34Reš RadimŠumperk198738.208.18
8.18
3.50 14    
35Hecl MilošNový Malín197639.049.02
9.02
3.54 15    
36Plhal DavidŠPVS Šumperk197539.159.13
9.13
3.55 16    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh194239.299.27
3.43
3.56    2 
38Březina VladimírSeverka Šumperk195840.009.58
7.36
4.00   7  
39Březina ZdeněkSalix Chromeč196140.0310.01
8.13
4.00  7   
40Macháček JiříVíno Karabina195340.3310.31
8.09
4.03   8  
41Reš RichardKateřinice196140.5310.51
9.03
4.05  8   
42Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství193941.5611.54
6.10
4.11    3 
43Březinová MarieSeverka Šumperk199141.5811.56
0.00
4.111     
44Stejskal AntonínVíno Karabina194942.1812.16
9.54
4.13   9  
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195342.2512.23
10.01
4.14   10  
46Koutný VojtěchPřerov195842.3412.32
10.10
4.15   11  
47Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193642.4112.39
6.55
4.16    4 
48Komárková EvaHoral Šumperk195843.3013.28
0.00
4.21  1   
49Rešová KateřinaAtletika Šumperk199043.5713.55
1.59
4.232     
50Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199347.2817.26
5.30
4.443     
51Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199447.5817.56
6.00
4.474     
52Tonová ZdeňkaSalón Zdena195851.5121.49
8.21
5.11  2   
53Felklová JarmilaSalón Zdena196057.0227.00
13.32
5.42  3