Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2008

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
10. 09. 2008, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Doležel OndřejSkiOB Šternberk199218.000.00
0.00
3.361     
2Procházka MarekŠumperk197418.220.22
0.00
3.40 1    
3Hnilica PřemekMagnus Orienteering199118.240.24
0.24
3.402     
4Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk198618.320.32
0.10
3.42 2    
5Halama JakubKVS Šumperk OB197918.370.37
0.15
3.43 3    
6Chytil DavidVSK Brno198718.460.46
0.24
3.45 4    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.500.50
0.28
3.46 5    
8Hořava DavidGymnázium Šumperk199119.061.06
1.06
3.493     
9Švub OndřejAtletika Šumperk199119.141.14
1.14
3.504     
10Fochler PetrMK Pohoda199119.151.15
1.15
3.515     
11Zbránek RomanMagnus orienteering198819.211.21
0.59
3.52 6    
12Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197719.261.26
1.04
3.53 7    
13Zika JosefZábřeh197119.311.31
1.09
3.54 8    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.341.34
1.12
3.54 9    
15Veselský MartinAO Nové Město na Moravě196919.351.35
1.13
3.55 10    
16Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196619.401.40
0.00
3.56  1   
17Hýbl JaroslavSKSU199320.132.13
2.13
4.026     
18Kodl JanISRT199320.142.14
2.14
4.027     
19Dostál JiříBC Morava196420.152.15
0.35
4.03  2   
20Vozda VojtěchMagnus Orienteering199020.162.16
2.16
4.038     
21Kunčar JakubPSK Šumperk197520.372.37
2.15
4.07 11    
22Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.462.46
0.00
4.09   1  
23Basler JanBludov197020.572.57
2.35
4.11 12    
24Skýva PetrSkiOB Šternberk196521.053.05
1.25
4.13  3   
25Strečko MarekMagnus Orienteering199121.053.05
3.05
4.139     
26Havlas PetrŠumperk198021.083.08
2.46
4.13 13    
27Březina VojtěchSeverka Šumperk198621.203.20
2.58
4.16 14    
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196721.283.28
1.48
4.17  4   
29Hubáček PavelSporton Šumpek197621.363.36
3.14
4.19 15    
30Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196721.463.46
2.06
4.21  5   
31Sporek MiroslavFagus195421.543.54
1.08
4.22   2  
32Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195821.593.59
1.13
4.23   3  
33Kostecký JanŠumperk199122.034.03
4.03
4.2410     
34Langmann OndřejŠumperk197322.074.07
3.45
4.25 16    
35Adamíková Eliška198622.274.27
0.00
4.29 1    
36Šalplachta JindřichFenix Jeseník194722.344.34
0.00
4.30    1 
37Hřebíčková HanaŠumperk197722.344.34
0.07
4.30 2    
38Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195922.384.38
2.58
4.31  6   
39Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198123.175.17
4.55
4.39 17    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196823.225.22
3.42
4.40  7   
41Kukula MarcelVíno Karabina197323.255.25
5.03
4.41 18    
42Horvát PetrSeverka Šumperk199423.375.37
5.37
4.4311     
43Kolářová KateřinaSKI Klub Šumperk198423.385.38
1.11
4.43 3    
44Koblížek FilipŠumperk198124.106.10
5.48
4.50 19    
45Možný StanislavŠumperk197724.136.13
5.51
4.50 20    
46Pečenka LiborKHB Radegast196124.146.14
4.34
4.50  8   
47Fochler Petr196524.276.27
4.47
4.53  9   
48Smolicha JosefNový Malín195624.536.53
4.07
4.58   4  
49Březinová MarieSeverka Šumperk199124.546.54
0.00
4.581     
50Vozda JiříKVS Šumperk OB196125.027.02
5.22
5.00  10   
51Křivohlávek PavelNový Malín197025.077.07
6.45
5.01 21    
52Stejskal AntonínVíno Karabina194925.117.11
4.25
5.02   5  
53Březina ZdeněkSalix Chromeč196125.207.20
5.40
5.04  11   
54Macháček JiříVíno Karabina195325.407.40
4.54
5.08   6  
55Březina VladimírSeverka Šumperk195825.447.44
4.58
5.08   7  
56Bořánková KristýnaAK Šternberk197025.547.54
0.00
5.10  1   
57Krňávková EvaTrisk Olomouc197526.108.10
3.43
5.14 4    
58Srovnal OtakarLoko Zábřeh194226.108.10
3.36
5.14    2 
59Hroch StanislavZábřeh195626.298.29
5.43
5.17   8  
60Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství193926.348.34
4.00
5.18    3 
61Divišová AliceŠumperk197128.2110.21
2.27
5.40  2   
62Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199429.4111.41
4.47
5.562     
63Janů HanaKVS Šumperk OB199329.4111.41
4.47
5.563     
64Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199329.4111.41
4.47
5.564     
65Hejl JanProsport Šumperk195331.2613.26
10.40
6.17   9  
66Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195333.1115.11
12.25
6.38   10  
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena195833.1115.11
7.17
6.38  3   
68Felklová JarmilaSalón Zdena196034.0816.08
8.14
6.49  4