Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2008

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova
30. 04. 2008, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197438.300.00
0.00
3.30 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197938.550.25
0.25
3.32 2    
3Hnilica PřemekMagnus Orienteering199139.591.29
0.00
3.381     
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197341.012.31
2.31
3.43 3    
5Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197741.413.11
3.11
3.47 4    
6Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196641.513.21
0.00
3.48  1   
7Bielčik PetrLichkov197141.543.24
3.24
3.48 5    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197542.133.43
3.43
3.50 6    
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195842.213.51
0.00
3.51   1  
10Zika JosefZábřeh197142.474.17
4.17
3.53 7    
11Brzobohatý PavelZábřeh197243.224.52
4.52
3.56 8    
12Krejčí StanislavASPV Těchonín196344.145.44
2.23
4.01  2   
13Kostecký JanŠumperk199144.235.53
4.24
4.022     
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk195944.235.53
2.32
4.02  3   
15Basler JanBludov197044.316.01
6.01
4.02 9    
16Dostál JiříBC Morava196445.186.48
3.27
4.07  4   
17Sporek MiroslavFagus195445.377.07
3.16
4.08   2  
18Hejl JanProsport Šumperk195346.077.37
3.46
4.11   3  
19Šalplachta JindřichFenix Jeseník194748.109.40
0.00
4.22    1 
20Hecl MilošNový Malín197648.3010.00
10.00
4.24 10    
21Pur VáclavŠumperk195548.4910.19
6.28
4.26   4  
22Mynář MiroslavTrick Olomouc196849.4711.17
7.56
4.31  5   
23Plhal DavidŠPVS Šumperk197550.1311.43
11.43
4.33 11    
24Plhal PetrŠumperk197450.3712.07
12.07
4.36 12    
25Možný StanislavŠumperk197751.3313.03
13.03
4.41 13    
26Smolicha JosefNový Malín195652.3314.03
10.12
4.46   5  
27Macháček JiříVíno Karabina195353.0014.30
10.39
4.49   6  
28Batěk MiroslavHrabišín195453.0214.32
10.41
4.49   7  
29Koblížek FilipŠumperk198153.0714.37
14.37
4.49 14    
30Novák JosefČervená Voda195953.1714.47
11.26
4.50  6   
31Březina ZdeněkSalix Chromeč196153.4115.11
11.50
4.52  7   
32Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí195453.5015.20
11.29
4.53   8  
33Bielčík JindřichLichkov194054.2015.50
6.10
4.56    2 
34Březina VladimírSeverka Šumperk195855.1816.48
12.57
5.01   9  
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh194255.5117.21
7.41
5.04    3 
36Komárková EvaHoral Šumperk195860.4322.13
0.00
5.31  1   
37Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196366.4528.15
6.02
6.04  2   
38Felklová JarmilaSalón Zdena196071.0332.33
10.20
6.27  3   
39Tonová ZdeňkaSalón Zdena195871.0332.33
10.20
6.27  4