Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2008

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh AC
09. 04. 2008, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Hnilica PřemekMagnus Orienteering199127.010.00
0.00
3.511     
2Procházka MarekŠumperk197427.030.02
0.00
3.51 1    
3Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí199127.250.24
0.24
3.552     
4Dobšíček PavelSK Hronov198027.510.50
0.48
3.58 2    
5Hořava DavidGymnázium Šumperk199128.131.12
1.12
4.013     
6Krátký FrantišekJiskra Králíky194328.251.24
0.00
4.03    1 
7Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196628.341.33
0.00
4.04  1   
8Bielčik PetrLichkov197128.581.57
1.55
4.08 3    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197529.182.17
2.15
4.11 4    
10Čechal JaroslavTS Letohrad196129.212.20
0.47
4.11  2   
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195829.362.35
0.00
4.13   1  
12Strečko MarekMagnus Orienteering199130.193.18
3.18
4.194     
13Brzobohatý PavelZábřeh197230.213.20
3.18
4.20 5    
14Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí195430.353.34
0.59
4.22   2  
15Zika JosefZábřeh197130.403.39
3.37
4.22 6    
16Kostecký JanŠumperk199130.493.48
3.48
4.245     
17Basler JanBludov197030.583.57
3.55
4.25 7    
18Krejčí StanislavASPV Těchonín196331.014.00
2.27
4.25  3   
19Hejl JanProsport Šumperk195331.124.11
1.36
4.27   3  
20Fajta PavelCSC Šumperk195731.154.14
1.39
4.27   4  
21Berka JiříŠumperk198131.234.22
4.20
4.29 8    
22Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195931.314.30
2.57
4.30  4   
23Sporek MiroslavFagus195431.504.49
2.14
4.32   5  
24Dostál LadislavMoravská Třebová195632.085.07
2.32
4.35   6  
25Hubáček PavelSporton Šumpek197632.195.18
5.16
4.37 9    
26Růžička KarelČeská Ves195632.295.28
2.53
4.38   7  
27Dostál JiříBC Morava196432.495.48
4.15
4.41  5   
28Nesporý JanZábřeh197033.036.02
6.00
4.43 10    
29Šalplachta JindřichFenix Jeseník194733.116.10
4.46
4.44    2 
30Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198033.306.29
0.00
4.47 1    
31Vozda VojtěchMagnus Orienteering199033.436.42
6.42
4.496     
32Šincl JosefOrel Rovensko199233.596.58
6.58
4.517     
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.137.12
5.39
4.53  6   
34Plhal DavidŠPVS Šumperk197534.317.30
7.28
4.55 11    
35Hecl MilošNový Malín197634.397.38
7.36
4.57 12    
36Macháček JiříVíno Karabina195334.437.42
5.07
4.57   8  
37Plhal PetrŠumperk197435.188.17
8.15
5.02 13    
38Jirásková HanaIscarex Česká Třebová198935.258.24
1.55
5.03 2    
39Možný StanislavŠumperk197735.328.31
8.29
5.04 14    
40Vozda JiříKVS Šumperk OB196135.458.44
7.11
5.06  7   
41Stejskal AntonínVíno Karabina194935.558.54
6.19
5.07   9  
42Smolicha JosefNový Malín195636.339.32
6.57
5.13   10  
43Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196436.519.50
0.00
5.15  1   
44Vozdová KláraMagnus Orienteering198937.0710.06
3.37
5.18 3    
45Bielčík JindřichLichkov194037.1410.13
8.49
5.19    3 
46Křivohlávek PavelNový Malín197037.3610.35
10.33
5.22 15    
47Březina ZdeněkSalix Chromeč196137.3610.35
9.02
5.22  8   
48Lerch VladislavČD Olomouc194837.3810.37
9.13
5.22    4 
49Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.5110.50
9.26
5.24    5 
50Paloncý PavelKVS Šumperk OB196338.0711.06
9.33
5.26  9   
51Březina VladimírSeverka Šumperk195838.1611.15
8.40
5.28   11  
52Kozlanský RomanZábřeh196238.4511.44
10.11
5.32  10   
53Macháčková AnnaKVS Šumperk198438.5511.54
5.25
5.33 4    
54Šincl JosefOrel Rovensko196739.3212.31
10.58
5.38  11   
55Rešová KateřinaAtletika Šumperk199040.0713.06
0.00
5.431     
56Divišová AliceŠumperk197140.3013.29
3.39
5.47  2   
57Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194941.1714.16
11.41
5.53   12  
58Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.196541.3414.33
13.00
5.56  12   
59Komárková EvaHoral Šumperk195841.5514.54
5.04
5.59  3   
60Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193642.2915.28
14.04
6.04    6 
61Janů HanaKVS Šumperk OB199342.5215.51
2.45
6.072     
62Krňávková EvaTrisk Olomouc197542.5315.52
9.23
6.07 5    
63Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk199143.5916.58
3.52
6.173     
64Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196344.3117.30
7.40
6.21  4   
65Durchánek JanHrabenov199345.0218.01
18.01
6.268     
66Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195346.0219.01
16.26
6.34   13  
67Ševčík PavelHoral Šumperk196348.5721.56
20.23
6.59  13   
68Tonová ZdeňkaSalón Zdena195849.0722.06
12.16
7.01  5   
69Felklová JarmilaSalón Zdena196049.1922.18
12.28
7.02  6