Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2008

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Kros gymnázia
02. 04. 2008, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Halama JakubKVS Šumperk OB197924.180.00
0.00
4.03 1    101.2498.52
2Hnilica PřemekMagnus Orienteering199124.310.13
0.00
4.051     100.36101.09
3Procházka MarekŠumperk197425.000.42
0.42
4.10 2    98.4095.59
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197325.441.26
1.26
4.17 3    95.4292.53
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196625.591.41
0.00
4.19  1   94.4096.50
6Hořava DavidGymnázium Šumperk199126.041.46
1.33
4.202     94.0694.83
7Bielčik PetrLichkov197126.071.49
1.49
4.21 4    93.8692.18
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.262.08
2.08
4.24 5    92.5789.61
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195826.332.15
0.00
4.25   1  92.10100.39
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197726.462.28
2.28
4.27 6    91.2288.21
11Mazák LukášSokol Hrabenov198626.572.39
2.39
4.29 7    90.4787.45
12Opletal JaroslavSeverka Šumperk199027.002.42
2.29
4.303     90.2789.47
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk195927.012.43
1.02
4.30  2   90.2097.89
14Žanda AdamGymnázium Šumperk199127.032.45
2.32
4.304     90.0790.86
15Krejčí StanislavASPV Těchonín196327.042.46
1.05
4.30  3   90.0094.48
16Osman ValidGymnázium Šumperk199027.223.04
2.51
4.335     88.7887.94
17Kostecký JanŠumperk199127.353.17
3.04
4.356     87.9088.70
18Jokl Tomᚊumperk198228.043.46
3.46
4.40 8    85.9382.78
19Kubíček MiroslavAtletika Šumperk199028.093.51
3.38
4.417     85.5984.73
20Fajta PavelCSC Šumperk195728.103.52
1.37
4.41   2  85.5395.24
21Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196728.113.53
2.12
4.41  4   85.4686.89
22Ostřanský JosefSeverka Šumperk199028.163.58
3.45
4.428     85.1284.25
23Coufal RadekSeverka Šumperk199028.173.59
3.46
4.429     85.0584.18
24Hejl JanProsport Šumperk195328.204.02
1.47
4.43   3  84.8598.03
25Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195928.234.05
2.24
4.43  5   84.6592.74
26Basler JanBludov197028.314.13
4.13
4.45 9    84.1083.06
27Sporek MiroslavFagus195428.404.22
2.07
4.46   4  83.5095.94
28Vozda VojtěchMagnus Orienteering199028.554.37
4.24
4.4910     82.4881.60
29Růžička KarelČeská Ves195629.104.52
2.37
4.51   5  81.4692.39
30Hubáček PavelSporton Šumpek197629.255.07
5.07
4.54 10    80.4577.15
31Dostál JiříBC Morava196429.435.25
3.44
4.57  6   79.2383.34
32Ostřanský FilipSeverka Šumperk199229.535.35
5.22
4.5811     78.5581.11
33Hamala MiloslavLibina196530.005.42
4.01
5.00  7   78.0881.32
34Mádr JiříSK TC Sport Desná199130.196.01
5.48
5.0312     76.7977.70
35Šalplachta JindřichFenix Jeseník194730.456.27
0.00
5.07    1 75.0395.24
36Jirásková HanaIscarex Česká Třebová198931.307.12
0.00
5.15 1    71.9890.37
37Macháček JiříVíno Karabina195331.337.15
5.00
5.15   6  71.7886.47
38Možný StanislavŠumperk197731.437.25
7.25
5.17 11    71.1067.54
39Komárek JaromírKVS Šumperk OB194931.487.30
5.15
5.18   7  70.7689.61
40Vozdová KláraMagnus Orienteering198932.488.30
1.18
5.28 2    66.7085.85
41Březinová MarieSeverka Šumperk199132.488.30
0.00
5.281     66.7091.76
42Stejskal AntonínVíno Karabina194933.108.52
6.37
5.31   8  65.2184.87
43Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196433.178.59
0.00
5.32  1   64.7389.61
44Vozda JiříKVS Šumperk OB196133.369.18
7.37
5.36  8   63.4571.02
45Batěk MiroslavHrabišín195433.589.40
7.25
5.39   9  61.9676.73
46Březina VladimírSeverka Šumperk195833.599.41
7.26
5.39   10  61.8972.55
47Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk198934.009.42
2.30
5.40 3    61.8281.67
48Bielčík JindřichLichkov194034.009.42
3.15
5.40    2 61.8292.46
49Brandejská MonikaAtletika Šumperk199134.2610.08
1.38
5.442     60.0686.40
50Brandejská ŠárkaTJ Šumperk198934.2610.08
2.56
5.44 4    60.0680.21
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB196334.2810.10
8.29
5.44  9   59.9265.66
52Křivohlávek PavelNový Malín197035.0810.50
10.50
5.51 12    57.2155.99
53Lerch VladislavČD Olomouc194835.4811.30
5.03
5.58    3 54.5076.87
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh194236.5212.34
6.07
6.08    4 50.1780.70
55Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195336.5912.41
10.26
6.09   11  49.7066.91
56Divišová AliceŠumperk197137.4913.31
4.32
6.18  2   46.3167.19
57Brandejský MilanTJ Šumperk196537.5813.40
11.59
6.19  10   45.7049.86
58Kašparová JarmilaGymnmázium Šumperk199238.1413.56
5.26
6.223     44.6277.01
59Rešová KateřinaAtletika Šumperk199038.1513.57
5.27
6.224     44.5570.46
60Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195338.5414.36
12.21
6.29   12  41.9160.02
61Komárková EvaHoral Šumperk195838.5514.37
5.38
6.29  3   41.8477.63
62Krňávková EvaTrisk Olomouc197539.0114.43
7.31
6.30 5    41.4360.44
63Ženčáková MarieSalón Zdena196840.4116.23
7.24
6.46  4   34.6660.51